Veiling van vintage affiches, kunst en antieke boeken

Kleine Steeg 13, 6131 KJ Sittard, Nederland

Aantal kavels
142 kavels
Einde op 08/04/2024 19:00

3 stuksO.a. aquarel, ingelijst, achter glas, afmeting 25x18 cm; 2x olieverf op doek, ingelijst, afmeting 30x23 cm en 33x23 cm; Één werk gesigneerd: J EVERS.

Huidig bod 25,00
215-0011

"2 zeilscheepjes"beukenhout, afmeting (bxdxh) 12x7x14 cm. Boeken niet inbegrepen.

Huidig bod 25,00
215-0065

FRITS MOLSEN, 1971 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0002

CEES GUBBELS (1940) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0056

"Jim Carrey, The truman show", 1998Professioneel ingelijst, achter glas. Afmeting 85x116 cm.

Huidig bod 25,00
215-0057

"trommelaar", DICK BRUNA (1927-2017)genummerd: 269; Uitgave: voor vrienden en relaties van Uitgeverij Excellent. Afmeting 55x75 cm

215-0137

Kees Bol 1974-1991Boek is gesigneerd en genummerd 510/800. Geschreven door Maarten Beks. Schildersezel niet inbegrepen.

Huidig bod 25,00
215-0068

JAN RADERSMA (1948) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0058

"Van willebrord tot wereldraad", 1972 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0004

Olieverf op doek, portretEVERT KOOY, ingelijst, gesigneerd R.B., afmeting 38x48 cm.

Huidig bod 25,00
215-0005

BERT BOOGAERD (1952) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0059

4 stuks, THEO van HOYTEMA (1863-1917)deels Ingelijst, deels zonder glas. Voorstelling: diverse dieren. Allen gesigneerd in tekening. 2 tekeningen in één passe-partout. afmeting 30x37 cm.

Huidig bod 25,00
215-0006

GERRIT STAPEL (1921-2013) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0060

Olieverf op cocosvezeldoek , B. LONGPseudoniem van HARRY BELONG, ingelijst, gesigneerd R.O. Afmeting 68x58 cm

215-0007

ERIC SCHREURS Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0061

6 stuks in houten koffer.Diverse titels vanaf 1834. O.a. "Het toneel", uitgave STRENGHOLT; "Werner Serie", uitgave P. GOUDA; "La Terre Sainte" van Victor GUÉRIN, 1897; enz. (zie foto's)

Huidig bod 25,00
215-0062

"Wagon restaurant", jaren '50 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 45,00
215-0008

"Photogenic Holland", jaren '50 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0009

"2 lezende geestelijken" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0063

"Art Deco"diverse houtsoorten en gelakt hout, afmeting (bxdxh) 14x14x14 cm. Boeken niet inbegrepen.

Huidig bod 25,00
215-0064

S. VAN DER SCHANS (1813-1882) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0010

HASSAN RASHED (1937)gemengde techniek, ingelijst, achter glas, afmeting (bxh) 44x56 cm. Voorstelling: vrouw met paard. Gesigneerd R.O. Lijst is licht beschadigd.

Huidig bod 25,00
215-0001

CEES GUBBELS (1940)1977, "man en trap", oplage 7/10, eigen druk. Ingelijst achter glas. Afmeting 63x83 cm. Gesigneerd L.O.

Huidig bod 40,00
215-0055

Van DOORN Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0066

Olieverf op paneel Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0012

ROY LICHTENSTEIN 1970-19801983, expositie in Madrid (Fundacion Juan March) , georganiseerd door Saint Louis Art Museum Missouri. Afmeting 60x83 cm. Affiche heeft enkele kleine vouwen, niet storend.

Huidig bod 35,00
215-0013

RIK VAN IERSEL (1961)1992, Grote zeefdruk, 140x100 cm! en boek in (houten)hardcover , "between seeing and saying". Boek en zeefdruk hebben dezelfde oplage 10/30 H.C. Beide zijn tevens gesigneerd.

Huidig bod 55,00
215-0067

"De kunstenmaker Pamphalon", 1954"Krasnapolsky Amsterdam". Jeugdherbergouders op tournee voor het comité 25 jaar N.J.H.C.. Druk: Senenfelder Amsterdam. Afmeting 52x90 cm. Vouw in het midden.

Huidig bod 25,00
215-0003

"Holland", uitgave A.N.V.V.Druk: Kühn offset Rotterdam. Afmeting 64x101 cm. (A.N.V.V.: Algemene Nederlandse Vereniging voor Vreemdelingenverkeer)

Huidig bod 25,00
215-0014

Olieverf op board Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0015