"2x uil met boek"hout, afmeting (bxdxh) 13x8x13 cm. Boeken zijn niet inbegrepen.
BezichtigenVrijdag 05/04/2024 10:00-12:00
AfhalenDonderdag 11/04/2024 13:00-15:00
Vrijdag 12/04/2024 10:00-12:00
PIETER VERMEULEN (1949) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
2 stuks Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
F. SCHREUDER Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
Ca. 160 stuks Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
Ca. 180 stuks Duitse reisfolders in verzamelmap Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
Ca. 118 stuks, miniatuurflesjesHoogte variërend van 3 tot 9 cm. Diverse modellen en merken parfumflesjes, eau de toilette flesjes, snuifflesjes. Lege, aangebroken en volle flesjes. Mooie verzameling.
2 stuks, "geschichte der malerei", 1847 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
"Herman HEYMERSMANS avond", 1925 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
"Chamonix" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
V. POPOVA Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
"WICHBERTUS opera", 1922 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
"HOBO lakens" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
Reclame voor PTT, 1984 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
Olieverf op paneel, 1964 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
"Tino ROSSI" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
"OSCARIADA Filmfestival", 1979 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
HANS VREDEGOOR (1963) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
ERIKA RAVEN (1963) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
CEES GUBBELS (1940) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
BOUKE YLSTRA (1933-2009) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
3 stuks, ENNO BROKKE (1919-2007) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
ANDY WARHOL (1928) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
JEF DIEDEREN (1920-2009)1991, oplage 142/200, gesigneerd, uitgave is present exemplaar van Kempen uitgevers Eindhoven., afmeting 30x30 cm. Schildersezel niet inbegrepen.
SHINKICHI TAJIRI (1923-2009)1993, oplage 15/35, gesigneerd, afmeting 30x30 cm. Met leporello. Schildersezel niet inbegrepen.
DICK BRUNA (1927-2017) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
3 stuks, PIET WARFFEMIUS (1956)o.a. "de reis", oplage 20/40, 1986, gesigneerd, M.O., afmeting 80x63 cm.; "fly my sadness",oplage 55/95, 1996, gesigneerd, M.O., afmeting papier 75x55 cm.; "stapeling", niet gesigneerd, afmeting papier 75x55 cm.
Met houtsnijwerkAfmeting (bxdxh) 52x30x38 cm. Boek is niet inbegrepen.
4 stuks, jaarboek "Koninklijke Zeemagt" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
GERALD STEVEN PINEDO (1958) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!