Veiling van vintage affiches, kunst en antieke boeken

Kleine Steeg 13, 6131 KJ Sittard, Nederland

Aantal kavels
142 kavels
Einde op 08/04/2024 19:00

"2x uil met boek"hout, afmeting (bxdxh) 13x8x13 cm. Boeken zijn niet inbegrepen.

Huidig bod 25,00
215-0084

PIETER VERMEULEN (1949) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 55,00
9 biedingen
215-0030

2 stuks Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0031

F. SCHREUDER Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 45,00
215-0085

Ca. 160 stuks Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0086

Ca. 180 stuks Duitse reisfolders in verzamelmap Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0032

Ca. 118 stuks, miniatuurflesjesHoogte variërend van 3 tot 9 cm. Diverse modellen en merken parfumflesjes, eau de toilette flesjes, snuifflesjes. Lege, aangebroken en volle flesjes. Mooie verzameling.

Huidig bod 40,00
215-0033

2 stuks, "geschichte der malerei", 1847 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0087

"Herman HEYMERSMANS avond", 1925 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 45,00
215-0088

"Chamonix" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0034

V. POPOVA Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0035

"WICHBERTUS opera", 1922 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

215-0089

"HOBO lakens" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0090

Reclame voor PTT, 1984 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0036

Olieverf op paneel, 1964 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0037

"Tino ROSSI" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0091

"OSCARIADA Filmfestival", 1979 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0092

HANS VREDEGOOR (1963) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0038

ERIKA RAVEN (1963) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0039

CEES GUBBELS (1940) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0093

BOUKE YLSTRA (1933-2009) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0094

3 stuks, ENNO BROKKE (1919-2007) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 35,00
215-0040

ANDY WARHOL (1928) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 105,00
13 biedingen
215-0041

JEF DIEDEREN (1920-2009)1991, oplage 142/200, gesigneerd, uitgave is present exemplaar van Kempen uitgevers Eindhoven., afmeting 30x30 cm. Schildersezel niet inbegrepen.

Huidig bod 25,00
215-0095

SHINKICHI TAJIRI (1923-2009)1993, oplage 15/35, gesigneerd, afmeting 30x30 cm. Met leporello. Schildersezel niet inbegrepen.

Huidig bod 35,00
215-0096

DICK BRUNA (1927-2017) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

215-0042

3 stuks, PIET WARFFEMIUS (1956)o.a. "de reis", oplage 20/40, 1986, gesigneerd, M.O., afmeting 80x63 cm.; "fly my sadness",oplage 55/95, 1996, gesigneerd, M.O., afmeting papier 75x55 cm.; "stapeling", niet gesigneerd, afmeting papier 75x55 cm.

Huidig bod 25,00
215-0043

Met houtsnijwerkAfmeting (bxdxh) 52x30x38 cm. Boek is niet inbegrepen.

Huidig bod 25,00
215-0097

4 stuks, jaarboek "Koninklijke Zeemagt" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0098

GERALD STEVEN PINEDO (1958) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0044