Gouache

HASSAN RASHED (1937)gemengde techniek, ingelijst, achter glas, afmeting (bxh) 44x56 cm. Voorstelling: vrouw met paard. Gesigneerd R.O. Lijst is licht beschadigd.

Startbod
€ 25,00
€ 25,00
Kavel nummer: 215-0001
Einde op 08/04/2024 19:13