MARIJKE BOOMSMA (1946-1992)1992, Present exemplaar uitgever De Kempen Pers., afmeting 30x30 cm. Schildersezel niet inbegrepen.
In deze online veiling bestaat het aanbod, afkomstig van een privé verzameling, uit o.a. verzamelingen vintage affiches vanaf jaren'20 van o.a. ontwerpers DICK BRUNA, EPPO DOEVE, LEN MUNNIK, WILLEM SANDBERG, MARIUS WAGNER, INGEBORG BLOEM, ERIC SCHREURS, ATELIER GIRBAL, BOB MASSE, FRANCIS DELAMARE, LUCIEN DE ROECK enz.; Ingelijste grote filmposters; Veel kunstwerken van o.a.: CEES GUBBELS, HASSAN RASHED, FRITS MOLSEN, THEO van HOYTEMA, JAN MONTYN, V. POPOVA, ERIKA RAVEN, ENNO BROKKE, ANDY WARHOL, PIET WARFFEMIUS, MARCO MUUSSE, BERT BOOGAERD, RIK VAN IERSEL, WILLEM van HEST, LUIS PENIN, AD van HASSEL, TRUUS WILMINK enz. ; Art Deco boekensteunen; veel boeken waaronder antieke boeken, kunstboeken o.a. JEF DIEDEREN,BOUKE YLSTRA, MARIJKE BOOMSMA, GERARD 't HART, ASTRID ENGELS, TAJIRI, PAUL HUF enz.; kunstbeelden van SJEF KREUTZER; albums met eerstedag enveloppen; album met vintage reclame; vintage foto's van beroemdheden; oude verzekeringspolissen; oude schoolplaten; verzameling mineraal stenen en veel meer.
BezichtigenVrijdag 05/04/2024 10:00-12:00
AfhalenDonderdag 11/04/2024 13:00-15:00
Vrijdag 12/04/2024 10:00-12:00
GERARD 'T HART (1933)1996, gesigneerd, afmeting 29x29 cm. Schildersezel niet inbegrepen.
JEF DIEDEREN (1920-2009)1991, oplage 196/200, gesigneerd, afmeting 30x30 cm. Schildersezel niet inbegrepen.
3 stuks, "onze gouden eeuw" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
6 delen, "Ons voorgeslacht", WJ HOFDIJK Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
Ca. 35 stuks, boeken/bladen/kranten Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
Ca. 110 stuks, periode 1890-1990Betreft een map met ca. 100 stuks oude verzekeringspolissen en 9 polissen ingelijst, achter glas. Diverse afmetingen. Afmeting grootste ingelijste polis: 37x52 cm! Oudste ingelijste polis is uit 1905. Mooie verzameling. Doos met inhoud: Totaal gewicht: 15 kg.... lees meer
FRITS MOLSEN Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
Inclusief 3 balans weegschalen Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
SJEF KREUTZER (1929-2012) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
Ca. 10 stuksperiode 1997-2005. Diverse affiches. Afmetingen van ca. 35x46 cm tot 43x60 cm
Ca. 20 stuks, periode 1960-1970 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
Ca. 22 stuks, periode 1999-2005 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
"Jan Klaassen en Katrijn", jaren '50Uitgave NIEMEIJER TABAK . Betreft originele bouwplaat van een kleine poppenkast. Afmeting papier 100x74 cm
KIM MUIS Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
JAN ASSELBERGS (1937-2015) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
HERMAN HUPPEN (1938) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
LEONIE VAN SANTVOORT (1959) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
LUCIEN de ROECK (1915-2002) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
Ca. 85 stuks, jaren'70Diverse schoolplaten. Afmeting ca. 75x90 cm.
AD VAN HASSEL (1953)1995, oplage 80/125, in passe partout, gesigneerd R.O., afmeting 50x40 cm
TRUUS WILMINK (1943) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!