Veiling van vintage affiches, kunst en antieke boeken

Kleine Steeg 13, 6131 KJ Sittard, Nederland

Aantal kavels
142 kavels
Einde op 08/04/2024 19:00

MARIJKE BOOMSMA (1946-1992)1992, Present exemplaar uitgever De Kempen Pers., afmeting 30x30 cm. Schildersezel niet inbegrepen.

Huidig bod 25,00
215-0119

GERARD 'T HART (1933)1996, gesigneerd, afmeting 29x29 cm. Schildersezel niet inbegrepen.

Huidig bod 25,00
215-0120

JEF DIEDEREN (1920-2009)1991, oplage 196/200, gesigneerd, afmeting 30x30 cm. Schildersezel niet inbegrepen.

Huidig bod 25,00
215-0121

3 stuks, "onze gouden eeuw" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0122

6 delen, "Ons voorgeslacht", WJ HOFDIJK Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0123

Ca. 35 stuks, boeken/bladen/kranten Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0124

Ca. 110 stuks, periode 1890-1990Betreft een map met ca. 100 stuks oude verzekeringspolissen en 9 polissen ingelijst, achter glas. Diverse afmetingen. Afmeting grootste ingelijste polis: 37x52 cm! Oudste ingelijste polis is uit 1905. Mooie verzameling. Doos met inhoud: Totaal gewicht: 15 kg.... lees meer

Huidig bod 40,00
215-0125

FRITS MOLSEN Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0126

Inclusief 3 balans weegschalen Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

215-0127

SJEF KREUTZER (1929-2012) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 85,00
215-0128

Ca. 10 stuksperiode 1997-2005. Diverse affiches. Afmetingen van ca. 35x46 cm tot 43x60 cm

Huidig bod 25,00
215-0129

Ca. 20 stuks, periode 1960-1970 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

215-0130

Ca. 22 stuks, periode 1999-2005 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0131

"Jan Klaassen en Katrijn", jaren '50Uitgave NIEMEIJER TABAK . Betreft originele bouwplaat van een kleine poppenkast. Afmeting papier 100x74 cm

Huidig bod 15,00
215-0132

KIM MUIS Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0133

JAN ASSELBERGS (1937-2015) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

215-0134

HERMAN HUPPEN (1938) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0135

LEONIE VAN SANTVOORT (1959) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0136

LUCIEN de ROECK (1915-2002) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 65,00
8 biedingen
215-0138

Ca. 85 stuks, jaren'70Diverse schoolplaten. Afmeting ca. 75x90 cm.

Huidig bod 25,00
215-0141

AD VAN HASSEL (1953)1995, oplage 80/125, in passe partout, gesigneerd R.O., afmeting 50x40 cm

Huidig bod 25,00
215-0139

TRUUS WILMINK (1943) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

7 biedingen
215-0140