Veiling van vintage affiches, kunst en antieke boeken

Kleine Steeg 13, 6131 KJ Sittard, Nederland

Aantal kavels
142 kavels
Einde op 08/04/2024 19:00

Ca. 10 stuks Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 15,00
215-0069

"paradijsvogel"Ingelijst, achter glas, afmeting 32x32 cm

215-0070

Ets

JAN MONTYN (1924-2015)1984, oplage 5/5, E.A. Gesigneerd R.O. Ingelijst, achter glas. Afmeting 66x55 cm. Stukje uit glasplaat.

Huidig bod 35,00
215-0016

"Vliegveld Eindhoven", 1984 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0017

Geweven kunst Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0071

J. Van het LINDENHOUT, 1895/1899 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0072

2-luik, SOFFANY Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

215-0018

Ca. 30 stuks Thema: muzieksterrenMap met inhoud: 7 grote ansichtkaarten, afmeting 15x20 cm; 23 kleine ansichtkaarten 14x10 cm.

Huidig bod 25,00
215-0073

"Het meubel verbeeld" 1988 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0019

Map met inhoud: ca. 50 stuksWaaronder o.a. oude kalenders, folders, boekenbonnen enz. Leuke verzameling

Huidig bod 25,00
215-0074

"5 jaar Ned. Filmdagen, 1981-1985" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0020

W.F. ANDRÉA (1875-1952) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0021

PAUL HUF Highlights Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0075

5 stuks, Deutches Plakat Museum Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

215-0076

FRITS MOLSEN Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0022

Ant. Elisabeth TER MEULEN, (1886-1979) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

215-0023

JAN DIJKER (1913-1993) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0077

H. LANDZAAT Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0078

Josef SVOBODA, Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0024

Doos met inhoud, ca. 40 stuksmineraal stenen, fossielen, lava stenen enz. Totaal gewicht 6 kg.

Huidig bod 25,00
215-0144

"Barcelona vila Olimpica" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0025

Olieverf op doek, 1996 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0079

Olieverf op doek Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0080

"Walk the line" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

215-0026

"Mel Gibson /Julia Roberts, consp. theory ", 1997 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0027

WILLEM Van HEST (1953) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

215-0081

Huidig bod 25,00
215-0082

"Dracula Theater" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0028

2 stuks, "De haagse school", 1968/1969Dr. Jos de GRUYTER, Deel 1 en 2 . Over o.a. kunstschilders Maris, De zwart, Mesdag, Israëls, Roelofs enz.

Huidig bod 25,00
215-0083

"Brad Pitt, seven years in tibet ", 1997 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0029