Veiling van vintage affiches, kunst en antieke boeken

Kleine Steeg 13, 6131 KJ Sittard, Nederland

Aantal kavels
142 kavels
Einde op 08/04/2024 19:00

1974, gesigneerd R.O. Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0045

LUIS PENIN (1968) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0099

"Historische Archeologie Limburg", 1885 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0100

SJEF KREUTZER (1929-2012) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0046

PIET VAN DER HEM (1885-1961) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 40,00
215-0047

Inhoud van ordner, ca. 67 stuks Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0101

"Gemeente museum Amsterdam" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0102

Olieverf op doek Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0048

2 stuks, AD De VISSER (1951)1987, abstracte kunst op karton. Gesigneerd M.O. Afmeting 65x50 cm

Huidig bod 25,00
215-0049

"Prix de Rome", Rijksakademie Amsterdam Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0103

Ca. 40 stuks, TOM POES, MAARTEN TOONDERUitgave de Bezige BIJ. Diverse titels. Jaren '70-'80

215-0050

"Sammy" strip uit "lijfwachten in de ring" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0104

"PINK FLOYD", 2016 Londen Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

215-0105

"Tentoonstelling MARC CHAGALL" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0051

"Ik kocht een unica" Fobrux (fornuis)Ontwerp: FRANCIS DELAMARE Brussel, afmeting (bxh) 81x60 cm. Affiche heeft nog de 1francs stempel van Brussel.

Huidig bod 25,00
215-0106

"Brad Pitt en Morgan Freeman, Seven ", 1995 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0052

MARCO MUUSSE (1964) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0053

"Tercer concurso de Santeros", 1954 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0107

MARIETTE LYDIS (1890-1970) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0108

Paul van der EERDEN (1954) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

7 biedingen
215-0054

"The poster of KEIH HARING"affiche is geplakt op kunststofplaat. Afmeting 44x57 cm

215-0109

Portret Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0110

2 albums, 276 stuks, Nederland Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 40,00
215-0111

2 stuks, Politeia, 1946/1947 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0112

"Electrotechnisch en werktuigkundig weekblad"1913, nummer 18 t/m 52, ingebonden. Afmeting 25x32 cm

Huidig bod 25,00
215-0113

"Vang die vis" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0114

"Amsterdam linksaf" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

215-0115

"Amsterdam Diamantstaden", 1957 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0116

"Kleur geel", DICK BRUNA. 2015 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!

Huidig bod 25,00
215-0117

"Where is Kaggen", ENGELS en ROELFZEMA1992, oplage 172/250, gesigneerd. Losse bladen met gedichten van Erik h. Roelfzema en afdrukken van kunstwerken van Astrid ENGELS in luxe omslag. Afmeting 46x46 cm. Schildersezel niet inbegrepen.

Huidig bod 25,00
215-0118