1974, gesigneerd R.O. Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
BezichtigenVrijdag 05/04/2024 10:00-12:00
AfhalenDonderdag 11/04/2024 13:00-15:00
Vrijdag 12/04/2024 10:00-12:00
LUIS PENIN (1968) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
"Historische Archeologie Limburg", 1885 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
SJEF KREUTZER (1929-2012) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
PIET VAN DER HEM (1885-1961) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
Inhoud van ordner, ca. 67 stuks Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
"Gemeente museum Amsterdam" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
Olieverf op doek Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
2 stuks, AD De VISSER (1951)1987, abstracte kunst op karton. Gesigneerd M.O. Afmeting 65x50 cm
"Prix de Rome", Rijksakademie Amsterdam Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
Ca. 40 stuks, TOM POES, MAARTEN TOONDERUitgave de Bezige BIJ. Diverse titels. Jaren '70-'80
"Sammy" strip uit "lijfwachten in de ring" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
"PINK FLOYD", 2016 Londen Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
"Tentoonstelling MARC CHAGALL" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
"Ik kocht een unica" Fobrux (fornuis)Ontwerp: FRANCIS DELAMARE Brussel, afmeting (bxh) 81x60 cm. Affiche heeft nog de 1francs stempel van Brussel.
"Brad Pitt en Morgan Freeman, Seven ", 1995 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
MARCO MUUSSE (1964) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
"Tercer concurso de Santeros", 1954 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
MARIETTE LYDIS (1890-1970) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
Paul van der EERDEN (1954) Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
"The poster of KEIH HARING"affiche is geplakt op kunststofplaat. Afmeting 44x57 cm
Portret Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
2 albums, 276 stuks, Nederland Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
2 stuks, Politeia, 1946/1947 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
"Electrotechnisch en werktuigkundig weekblad"1913, nummer 18 t/m 52, ingebonden. Afmeting 25x32 cm
"Vang die vis" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
"Amsterdam linksaf" Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
"Amsterdam Diamantstaden", 1957 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
"Kleur geel", DICK BRUNA. 2015 Lunica Auction organiseert onafhankelijk veilingen in opdracht van derden. Wij streven altijd naar kwalitatief goede en leuke producten. Wilt u ook zelf iets veilen? Neem dan contact met ons op!
"Where is Kaggen", ENGELS en ROELFZEMA1992, oplage 172/250, gesigneerd. Losse bladen met gedichten van Erik h. Roelfzema en afdrukken van kunstwerken van Astrid ENGELS in luxe omslag. Afmeting 46x46 cm. Schildersezel niet inbegrepen.