H35cm/216Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Veiling van Antiek, Curiosa, Gadgets, Collectables, huisraad, e.d. uit boedelruimingen, handelsvoorraden e.d. Uw gewonnen kavels zullen u in Nederland, gratis worden toegezonden bij een minimale orderwaarde van € 29,95. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen.
BezichtigenWoensdag 27/03/2024 15:00-17:00
AfhalenVrijdag 05/04/2024 15:00-17:00
H10cm/L30cm/B20cm/748Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H40cm/B26cm/582Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Aan onderzijde gemerkt. H4cm/D25cm/597Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H20cm/466Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H12cm/B12cm/1220Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H17cm/D9cm/492Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Aan onderzijde gemerkt. 400Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H25cm/D18cm/946Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
1675Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H17cm/752Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Tefal en Berndes. D30cm/6125Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H8cm/L23cm/B15cm/1715Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H19cm/D20cm/546Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H27cm/204Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Aan onderzijde gemerkt. H15cm/B15cm/856Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H17cm/B17cm/698Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H30cm/B19cm/362Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
6 Cristal d'Arques kristallen glazen. In originele verpakking. 1075Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.... lees meer
Handbeschilderd. H19cm/106Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Zingt goed. D23cm/350Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
In originele verpakking. H21cm/L15cm/B15cm/419Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.... lees meer
H15cm/B26cm/450Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H24cm/B26cm/134Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H15cm/B48cm/3685Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
D38cm/560Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H21cm/800Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H22cm/B15cm/D10cm/1985Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H7cm/D15cm/464Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Aan onderzijde gemerkt. H15cm/B15cm/478Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.