H9cm/D23cm/1190Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Veiling van Antiek, Curiosa, Gadgets, Collectables, huisraad, e.d. uit boedelruimingen, handelsvoorraden e.d. Uw gewonnen kavels zullen u in Nederland, gratis worden toegezonden bij een minimale orderwaarde van € 29,95. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen.
BezichtigenWoensdag 27/03/2024 15:00-17:00
AfhalenVrijdag 05/04/2024 15:00-17:00
H45cm/1000Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H28cm/L31cm/B14cm/5300Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H9cm/534Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H8cm/L13cm/B10cm/174Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
In klassieke lijst. H27cm/B31cm/910Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H4cm/D21cm/426Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H32cm/464Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Aan onderzijde gemerkt. H18cm/D15cm/476Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Wood & Sons porseleinen sierbord. D23cm/388Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.... lees meer
H30cm/B30cm/1530Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H12cm/D23cm/1035Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H13cm/D8cm/364Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
1 aan onderzijde gemerkt. H8cm/D14cm/882Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H35cm/466Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H17cm/220Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Gemerkt. H10cm/L28cm/B28cm/3330Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H32cm/1170Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
L33cm/D17cm/378Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Onduidelijk materiaal. H40cm/1830Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H40cm/540Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H30cm/494Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
In originele doos. H14cm/L40cm/B26cm/2530Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H44cm/L35cm/B20cm/2540Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H30cm/B23cm/1165Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H15cm/666Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Als op foto's. H8cm/L11cm/B8cm/802Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Zenith Gouda aardewerk vaas. Als op foto's. Aan onderzijde gemerkt. H15cm/D15cm/484Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.... lees meer
1050Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H24cm/670Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.