H34cm/B21cm/752Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Veiling van Antiek, Curiosa, Gadgets, Collectables, huisraad, e.d. uit boedelruimingen, handelsvoorraden e.d. Uw gewonnen kavels zullen u in Nederland, gratis worden toegezonden bij een minimale orderwaarde van € 29,95. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen.
BezichtigenWoensdag 27/03/2024 15:00-17:00
AfhalenVrijdag 05/04/2024 15:00-17:00
Aan onderzijde gemerkt. D16cm/366Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Aan onderzijde gemerkt. H20cm/B20cm/1630Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H30cm/278Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H27cm/L15cm/B12cm/2090Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H30cm/B30cm/460Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H45cm/B27cm/1320Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Koperen jardinière. H17cm/L40cm/1165Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H17cm/294Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Aan onderzijde gemerkt. H16cm/292Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Op voet gesigneerd. H10cm/B12cm/1408Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H38cm/450Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Laqué Chinees houten juwelenkistje met muziekdoosje met draaiende geisha. Als op foto's. H34cm/L27cm/B15cm/2375Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.... lees meer
H26cm/B26cm/843Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H17cm/D13cm/1135Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Onduidelijk materiaal. H25cm/406Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
L31cm/96Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H22cm/444Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H18cm/L28cm/B16cm/2215Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H24cm/L10cm/B10cm/2085Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H15cm/B16cm/472Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H25cm/B14cm/202Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Genummerd aan onderzijde . Haarlijnen in voet. H27cm/718Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.... lees meer
Paar Leerdam flûtes. In originele doos. H23cm/L13cm/B7cm/246Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.... lees meer
H14cm/D13cm/542Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Resin. H9cm/150Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Resin. H7cm/114Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H25cm/D24cm/1530Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H20cm/308Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
1225Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.