Antiek, curiosa, e.d. gratis verzending in nederland vanaf € 29,95. oozzoo lunteren.

Veiling van Antiek, Curiosa, Gadgets, Collectables, huisraad, e.d. uit boedelruimingen, handelsvoorraden e.d. Uw gewonnen kavels zullen u in Nederland, gratis worden toegezonden bij een minimale orderwaarde van € 29,95. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen.

Woensdag 27/03/2024 15:00-17:00

Vrijdag 05/04/2024 15:00-17:00

Bisschopweg 5a, 6741 LC Lunteren, Nederland

Aantal kavels
188 kavels
Einde op 01/04/2024 19:30
ProVeiling

H34cm/B21cm/752Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 8,00
15702-2614

Aan onderzijde gemerkt. D16cm/366Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 0,01
15702-2616

Aan onderzijde gemerkt. H20cm/B20cm/1630Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 5,00
15702-2618

H30cm/278Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 0,01
15702-2622

H27cm/L15cm/B12cm/2090Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 14,00
15702-2623

H30cm/B30cm/460Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 0,01
15702-2626

H45cm/B27cm/1320Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 7,00
15702-2627

Koperen jardinière. H17cm/L40cm/1165Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 11,00
15702-2629

H17cm/294Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 4,00
15702-2631

Aan onderzijde gemerkt. H16cm/292Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 4,00
15702-2633

Op voet gesigneerd. H10cm/B12cm/1408Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 14,00
15702-2634

H38cm/450Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 2,01
15702-2636

Laqué Chinees houten juwelenkistje met muziekdoosje met draaiende geisha. Als op foto's. H34cm/L27cm/B15cm/2375Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.... lees meer

Huidig bod 40,00
15702-2637

H26cm/B26cm/843Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 9,00
15702-2639

H17cm/D13cm/1135Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 4,00
15702-2642

Onduidelijk materiaal. H25cm/406Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 6,00
15702-2644

L31cm/96Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 4,00
15702-2645

H22cm/444Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 0,01
15702-2646

H18cm/L28cm/B16cm/2215Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 4,00
15702-2647

H24cm/L10cm/B10cm/2085Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

15702-2650

H15cm/B16cm/472Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 3,00
15702-2651

H25cm/B14cm/202Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 5,00
15702-2652

Genummerd aan onderzijde . Haarlijnen in voet. H27cm/718Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.... lees meer

Huidig bod 0,01
15702-2654

Paar Leerdam flûtes. In originele doos. H23cm/L13cm/B7cm/246Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.... lees meer

Huidig bod 2,01
15702-2661

H14cm/D13cm/542Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 4,00
15702-2662

Resin. H9cm/150Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 4,00
15702-2663

Resin. H7cm/114Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 4,00
15702-2664

H25cm/D24cm/1530Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 5,00
15702-2668

H20cm/308Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 0,01
15702-2669

1225Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 2,00
15702-2672