Retourgoederen diverse categorieën deel 2

Retourgoederen diverse categorieën deel 2

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 11.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive ( info@sibo-drive.com )

Eerste Van Swindenstraat 44A, 1093 GE Amsterdam, Nederland

Aantal kavels
798 kavels
Einddatum
Einde op 06/05/2024 19:15
Veilinghuis
Openbare-verkopen
Sorteer op

Ongeopend, ok, Verschillende Cross & God Horror Killer Purge Couple Mask, The Purge Anarchy Movie, Halloween Masquerade Costume Party, B07FZ1WPX6

Huidig bod
Huidig bod 9,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1260

Ongeopend, ok, Verschillende Cross & God Horror Killer Purge Couple Mask, The Purge Anarchy Movie, Halloween Masquerade Costume Party, B07FZ1WPX6

Huidig bod
Huidig bod 9,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1261

Ongeopend, in seal, beschadigde verpakking, ok, deAO Wasserij Schoonmaak Speelset Wasdag Wasmachine & Strijkijzer Set met Geluid en Verlichting Inclusief Accessoires, B077GW3TWD

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1262

Ongeopend. Gymnastiekband met staaf, 4 stuks gymnastieklint, 2 m lang, geschikt voor het trainen van dans, gymnastiek, training, glitter roze blauw en kleurverloop, B0C53J46Z9

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1263

Ongeopend. Gymnastiekband met staaf, 4 stuks gymnastieklint, 2 m lang, geschikt voor het trainen van dans, gymnastiek, training, glitter roze blauw en kleurverloop, B0C53J46Z9

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1264

Ongeopend. berjalan Vorige verlenging van de handgreep voor training voor revalidatie van de pols en de greep voor spierkracht, B0BG4W8J5C

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1265

Ongeopend. berjalan Vorige verlenging van de handgreep voor training voor revalidatie van de pols en de greep voor spierkracht, B0BG4W8J5C

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1266

Ongebruikt, ok, Smiffys Dark Spirit Pirate Kostuum, small, B0859NQD75

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1267

Ongebruikt, ok, Smiffys Dark Spirit Pirate Kostuum, small, B0859NQD75

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1268

Ongebruikt, ok, Smiffys Dark Spirit Pirate Kostuum, small, B0859NQD76

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1269

Ongeopend. Foto indicatief, met dolfijntje op. Schrijfblok Gevoerd Dagboek A5-formaat 96 vellen (192 pagina's) met elastische band, B07YLX633N

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1270

Ongeopend. Emartbuy Hardcover Dagboek met geschilderd effect Schrijfblok Gevoerd dagboek A5-formaat 96 vellen (192 pagina's) met elastische band - Roze Rood, B07YM14TRV

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1271

Ongeopend. Emartbuy Hardcover Dagboek met geschilderd effect Schrijfblok Gevoerd dagboek A5-formaat 96 vellen (192 pagina's) met elastische band - Roze Geel, B07YM1PF6L

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1272

Ongeopend. Emartbuy Unieke briefpapier-cadeauset met getextureerde hardcover notitieboekje A5 dagboek metalen gelpen potlood op lint - groen, B0849R29T7

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1273

Ongebruikt, ok, Spooktacular Creations astronautenkostuum met helm voor kinderen, ruimtepak, space jumpsuit, Halloween astronaut NASA-kostuum voor jongens en meisjes, Pretend Role Play Dress Up, (S) ,B07H44M3XW

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1274

Ongebruikt, ok, Spooktacular Creations astronautenkostuum met helm voor kinderen, ruimtepak, space jumpsuit, Halloween astronaut NASA-kostuum voor jongens en meisjes, Pretend Role Play Dress Up, (S) ,B07H44M3XW

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1275

Lichte gebruikssporen, ok. Dripex Punchingball Speedball verstelbare vrijstaande bokszak, speed-reflex trainingsbal voor volwassenen en kinderen, trainingsapparaat voor thuis en sportschool, B0BN421QD8

Huidig bod
Huidig bod 9,00
Aantal biedingen
6 biedingen
Nummer
1276

Minieme gebruikssporen, volledig, ok, STAR V.I.P Houten Rummy Set , Okey mit Melamin Steine, AHSAP Okey TAKIMI, B07DL64S3Y

Huidig bod
Huidig bod 10,00
Aantal biedingen
3 biedingen
Nummer
1277

Ongebruikt, volledig, ok, Yellow Mountain Imports Staunton Schaakset met Oprolbaar Toernooi Bord (49 centimeter) met Reistas, 2 Extra Koninginnen, en Verzwaarde Schaakstukken - Zwart, B00A71SZCW

Huidig bod
Huidig bod 11,00
Aantal biedingen
4 biedingen
Nummer
1278

Ongebruikt, ok, 200 m ECO navulfolie voor luieremmer, compatibel met Tommee Tippee TEC, Simplee, Twist & Click, compatibel met hengel, voor navulcassettes, lavendelgeur, B07PV1863W

Huidig bod
Huidig bod 2,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1279

Ongebruikt, ok, 200 m ECO navulfolie voor luieremmer, compatibel met Tommee Tippee TEC, Simplee, Twist & Click, compatibel met hengel, voor navulcassettes, lavendelgeur, B07PV1863W

Huidig bod
Huidig bod 2,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1280

Ongebruikt, volledig, ok, Wrebbit 3D Harry Potter Hogwarts Hall Puzzle , Puzzle , Ages 14+, B016NWRFGA

Huidig bod
Huidig bod 19,00
Aantal biedingen
8 biedingen
Nummer
1281

Ongebruikt, volledig, ok, Wrebbit3D Taj Mahal (950pc) 3D Puzzle, Ages 8+, B008AL8BUC

Huidig bod
Huidig bod 9,00
Aantal biedingen
3 biedingen
Nummer
1282

Ongebruikt, volledig, ok, World of Nintendo Super Mario playset Deluxe Underwater, B07KXQV8J9

Huidig bod
Huidig bod 7,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
1283

Ongebruikt, volledig, ok, Tiny Land Kraan treinset, 55 stuks, houten rails en exclusieve kraan en treinen, geschikt voor Thomas Geschikt voor Brio, geschikt voor Chuggington Geschikt voor Melissa, cadeauverpakt speelgoed, B0BZJ9WZ7H

Huidig bod
Huidig bod 11,00
Aantal biedingen
4 biedingen
Nummer
1284

Ongebruikt, volledig, ok, Tiny Land Kraan treinset, 55 stuks, houten rails en exclusieve kraan en treinen, geschikt voor Thomas Geschikt voor Brio, geschikt voor Chuggington Geschikt voor Melissa, cadeauverpakt speelgoed, B0BZJ9WZ7H

Huidig bod
Huidig bod 9,00
Aantal biedingen
3 biedingen
Nummer
1285

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Hot Bee Mini-basketbalkorf voor kinderen, mini-basketbalkorf voor de kamer met bal, deur, basketbalkorf voor kinderen, indoor, led, speelgoed vanaf 4-10 jaar, jongens, met elektronisch scorebord, B0C5CWM3WW

Huidig bod
Huidig bod 9,00
Aantal biedingen
3 biedingen
Nummer
1286

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Dreamon Dansmat voor kinderen vanaf 4, 5, 6, 7, 8 jaar, muziekmat met 7 ledlampen, draadloze bluetooth en 5 niveaus, B0CBLQTGQ4

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
1287

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Dreamon Dansmat voor kinderen vanaf 4, 5, 6, 7, 8 jaar, muziekmat met 7 ledlampen, draadloze bluetooth en 5 niveaus, B0CBLQTGQ4

Huidig bod
Huidig bod 8,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
1288

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, VATOS Laser Tag Blaster, B0C4T1CZ1W

Huidig bod
Huidig bod 7,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
1289
© 2024 Alleveilingen. Alle rechten voorbehouden.