Retourgoederen diverse categorieën deel 2

Retourgoederen diverse categorieën deel 2

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 11.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive ( info@sibo-drive.com )

Eerste Van Swindenstraat 44A, 1093 GE Amsterdam, Nederland

Aantal kavels
798 kavels
Einddatum
Einde op 06/05/2024 19:15
Veilinghuis
Openbare-verkopen
Sorteer op

Ongeopend, ok, Zydiwo 4 stuks 304 Roestvrijstalen Augtplate Met Ring M6 Eyetbeugel 40x35 mm Duurzame Bevestigingshaken Laadbaar Tot 70 kg Mastplaat Met Schroeven Voor Het Hangen Van Hangmat Boksentas Yoga-touw, B09YYVFY3P

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1983

Ongeopend, ok, Zydiwo 4 stuks 304 Roestvrijstalen Augtplate Met Ring M6 Eyetbeugel 40x35 mm Duurzame Bevestigingshaken Laadbaar Tot 70 kg Mastplaat Met Schroeven Voor Het Hangen Van Hangmat Boksentas Yoga-touw, B09YYVFY3P

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1984

Ongebruikt, ok. Recaro Kids, SmartClick Base Isofix-connectoren voor kinderautostoeltje, compatibel met Guardia, Privia en Privia Evo babyzitjes (0-18 maanden), eenvoudige installatie, B073JJ3FQ5

Huidig bod
Huidig bod 10,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1985

Ongebruikt, ok. Recaro Kids, SmartClick Base Isofix-connectoren voor kinderautostoeltje, compatibel met Guardia, Privia en Privia Evo babyzitjes (0-18 maanden), eenvoudige installatie, B073JJ3FQ5

Huidig bod
Huidig bod 10,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1986

Ongebruikt, ok. NEXBOX Op afstand bestuurde stuntauto voor kinderen, 360 rotatie, RC Crawler 4WD 2,4 GHz, offroad, voertuig, afstandsbediening met handbediening, verjaardagscadeau voor jongens van 6 tot 12 jaar, B0C77YRT7S

Huidig bod
Huidig bod 15,00
Aantal biedingen
6 biedingen
Nummer
1987

Ongebruikt, licht beschadigde verpakking, blauw, ok. PENGBU RC Op afstand bestuurbare machine voor kinderen, B0BBVLWMVQ

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1988

Ongebruikt, ok. INSOON Technik Robot bouwspeelgoed, 3-in-1 app en afstandsbediening, wandrobot/dinosaurus, RC speelgoed, verjaardagscadeau voor kinderen vanaf 6 tot 12 jaar, jongens en meisjes (520 stuks), B0C36NM4WY

Huidig bod
Huidig bod 9,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
1989

Ongebruikt, in seal, ok. Tavolozza Outdoor Acrylverf Set - 32 kleuren Kunstenaar Verven 60ml Niet-giftige Ambachten Panits voor Wand, Hout, Steen, Keramiek, Canvas, B094JB3PJ5

Huidig bod
Huidig bod 7,00
Aantal biedingen
3 biedingen
Nummer
1990

Ongebruikt, ok. KIDDYCOLOR 3D permanente stofverf, 40 kleuren 1 oz fijne tip flessen met 3 borstels en sjablonen, textielverf met fluorescerend, gloeiend in het donker, glitter, metallic kleur voor kleding, T-shirt, glas, B09DG229QN

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1991

Ongebruikt, ok, Knikkerbaan met trajectelementen en glachen knikkers, motoriekspeelgoed en constructiespeelgoed voor Kinderen, B09XK4FPR3

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1992

Ongebruikt, ok. Op afstand bestuurd offroad-voertuig, op afstand bestuurde auto, offroad, 2,4 GHz 1:12 4WD RC drift car met 25 km/u - elektrische hobby truck - kerstcadeau voor volwassenen en kinderen, B097TR2TXG

Huidig bod
Huidig bod 7,00
Aantal biedingen
3 biedingen
Nummer
1993

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, Warmeluchtborstel ronde borstel föhn stylingborstel föhnborstel: One-Step haardroger en volumiser Plus - ionen heteluchtborstel volumeborstel heteluchtkam en styler, B0C4DPT7T1

Huidig bod
Huidig bod 2,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1994

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, Warmeluchtborstel ronde borstel föhn stylingborstel föhnborstel: One-Step haardroger en volumiser Plus - ionen heteluchtborstel volumeborstel heteluchtkam en styler, B0C4DPT7T1

Huidig bod
Huidig bod 2,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1995

Ongeopend, Veumoie Golf weight wrench 2G-18G ,Epic Flash Sub Zero GBB Mavrik Max Driver Fairway 2G-18G , B09TZVWDPB

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1996

Ongeopend in seal, FEISEDY Skibril voor brildragers heren en dames, gespiegeld, snowboardbril, anti-condens, sneeuwbril, uv-bescherming, bril voor skiën met OTG-design B2946 , B0B8N1WG4G

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1997

Ongeopend. PEGACARE Verzorgingshandschoen - Voor uw paard, hond en kat, optimale haarverzorging voor huisdieren XL

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1998

Ongeopend. PEGACARE Verzorgingshandschoen - Voor uw paard, hond en kat, optimale haarverzorging voor huisdieren XL

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1999

Ongebruikt, ok, Vibrator voor vrouwen, seksspeelgoed voor koppels, clitoris likken zuiger voor vrouwen, seksspeelgoed, tong, likken, clitoris stimulatie met 8 zuig- en 5 tongmodi, seksspeelgoed voor de vrouw, B00WB8U6QW

Huidig bod
Huidig bod 13,00
Aantal biedingen
6 biedingen
Nummer
2000
© 2024 Alleveilingen. Alle rechten voorbehouden.