Retourgoederen diverse categorieën deel 2

Retourgoederen diverse categorieën deel 2

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 11.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive ( info@sibo-drive.com )

Eerste Van Swindenstraat 44A, 1093 GE Amsterdam, Nederland

Aantal kavels
798 kavels
Einddatum
Einde op 06/05/2024 19:15
Veilinghuis
Openbare-verkopen
Sorteer op

Partij IT plm 8 stuks.

Huidig bod
Huidig bod 12,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1200

Ongebruikt, ok, Reuzen knuffeldier, speelgoedgans van 50-160 cm, grote eend van zacht pluche, slaapkussen voor kinderen en meisjes (160 cm), B0B5GQN3HJ

Huidig bod
Huidig bod 9,00
Aantal biedingen
3 biedingen
Nummer
1201

Ongebruikt, ok, Reuzen knuffeldier, speelgoedgans van 50-160 cm, grote eend van zacht pluche, slaapkussen voor kinderen en meisjes (160 cm), B0B5GQN3HJ

Huidig bod
Huidig bod 9,00
Aantal biedingen
3 biedingen
Nummer
1202

Ongebruikt, ok, Reuzen knuffeldier, speelgoedgans van 50-160 cm, grote eend van zacht pluche, slaapkussen voor kinderen en meisjes (160 cm), B0B5GQN3HJ

Huidig bod
Huidig bod 7,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
1203

Ongeopend, Infinity Scooter Stunt Scooter voor kinderen vanaf 8 jaar en volwassenen, freestyle scooter met ABEC-9 lagers en 100 mm PU-wielen, 360 graden voor beginners en gevorderden (helder roze), B088RB9RFW

Huidig bod
Huidig bod 16,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1204

Ongebruikt, ok, Recaro Kids, Monza Nova-serie Air Mesh overtrek, kinderautostoelhoes 15-36 kg, uitstekende luchtcirculatie, omkeerbaar van ademend mesh-weefsel en katoen, B01LYT1YCR

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1205

Ongebruikt, ok, Recaro Kids, Monza Nova-serie Air Mesh overtrek, kinderautostoelhoes 15-36 kg, uitstekende luchtcirculatie, omkeerbaar van ademend mesh-weefsel en katoen, B01LYT1YCR

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1206

Ongebruikt, ok, Recaro Kids, Monza Nova-serie Air Mesh overtrek, kinderautostoelhoes 15-36 kg, uitstekende luchtcirculatie, omkeerbaar van ademend mesh-weefsel en katoen, B01LYT1YCR

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1207

Ongebruikt, ok, volledig, Darth Vader Wars Carnavalsjurk en Masker Zwarte Star Wars Stoles Dice Warfarer Kostuum Cadeau Cosplay Dress Up Kids, B082FQ5BQX

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1208

Ongebruikt, ok, volledig, URGEAR Mini-klembouwstenen, vissersdorpjes, winkel voor volwassenen, vrienden, huis, architectuur, bouwstenen, MOC, speelgoedset, cadeau voor meisjes en jongens, 8, 9, 10, 11, 12 jaar, 1881 stuks (niet compatibel met L*go), B0C4XHBBQC... lees meer

Huidig bod
Huidig bod 11,00
Aantal biedingen
4 biedingen
Nummer
1209

Ongebruikt, ok, volledig, URGEAR Mini-klembouwstenen, vissersdorpjes, winkel voor volwassenen, vrienden, huis, architectuur, bouwstenen, MOC, speelgoedset, cadeau voor meisjes en jongens, 8, 9, 10, 11, 12 jaar, 1881 stuks (niet compatibel met L*go), B0C4XHBBQC... lees meer

Huidig bod
Huidig bod 9,00
Aantal biedingen
3 biedingen
Nummer
1210

Ongebruikt, ok, LED-verlichting voor Lego 42130 Technic BMW M 1000 Rr motorfiets verzamelkit (geen Lego-model inbegrepen, alleen lichten), BrickBling DIY-verlichtingsset voor motorfiets, decoratieve verlichting voor 42130 - RC, B09V2XCBJY

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1211

Ongebruikt, ok, LED-verlichting voor Lego 42130 Technic BMW M 1000 Rr motorfiets verzamelkit (geen Lego-model inbegrepen, alleen lichten), BrickBling DIY-verlichtingsset voor motorfiets, decoratieve verlichting voor 42130 - RC, B09V2XCBJY

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1212

Ongebruikt, ok, LED-verlichting voor Lego 42130 Technic BMW M 1000 Rr motorfiets verzamelkit (geen Lego-model inbegrepen, alleen lichten), BrickBling DIY-verlichtingsset voor motorfiets, decoratieve verlichting voor 42130 - RC, B09V2XCBJY

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1213

Ongebruikt, ok, volledig, JOYIN 34 stuks speelgoed BBQ-grillset, kindergrill speelset, Little Chef Pretend Play, koken keuken speelgoed interactieve BBQ speelgoedset voor kinderen, B0B1KY1967

Huidig bod
Huidig bod 7,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
1214

Ongebruikt, ok, volledig, JOYIN 34 stuks speelgoed BBQ-grillset, kindergrill speelset, Little Chef Pretend Play, koken keuken speelgoed interactieve BBQ speelgoedset voor kinderen, B0B1KY1967

Huidig bod
Huidig bod 7,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
1215

Ongebruikt, ok, volledig, JOYIN 34 stuks speelgoed BBQ-grillset, kindergrill speelset, Little Chef Pretend Play, koken keuken speelgoed interactieve BBQ speelgoedset voor kinderen, B0B1KY1967

Huidig bod
Huidig bod 7,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
1216

Ongebruikt, ok, volledig, JOYIN 34 stuks speelgoed BBQ-grillset, kindergrill speelset, Little Chef Pretend Play, koken keuken speelgoed interactieve BBQ speelgoedset voor kinderen, B0B1KY1967

Huidig bod
Huidig bod 7,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
1217

Ongeopend , ok, ROKR Night City 3D Model Kits Voor Volwassenen Om Marmeren Run, 3D Houten Puzzel, B094C6XT6Z

Huidig bod
Huidig bod 14,00
Aantal biedingen
3 biedingen
Nummer
1218

Ongebruikt, ok, volledig, ROBOTIME 3D Houten Puzzel Uil Wekker Modelbouwset voor Volwassenen en Kinderen, om Uw Eigen Mechanische Bouwpakketten Slinger Hout Craft te Bouwen, B08J81C9G1

Huidig bod
Huidig bod 14,00
Aantal biedingen
6 biedingen
Nummer
1219

Ongebruikt, ok, WheoZ Scooter kinderstep, step, citystep, kick scooter, 3 in hoogte verstelbare PU-led-wielen, ABEC 7 voor meisjes jongens kinderen vanaf 3-8 jaar (Aqua), B095LLB8B3

Huidig bod
Huidig bod 9,00
Aantal biedingen
3 biedingen
Nummer
1220

Ongebruikt, ok, volledig, TABRIX® Leertoren vanaf 1 jaar, hoogste veiligheid, leertoren, inklapbaar met kindertafel, leertoren 2-in-1, leerstoel, leertoren, leertoren, houten kruk, kinderopstapje, leertoren Montessori, B09MH9GNBC

Huidig bod
Huidig bod 31,00
Aantal biedingen
4 biedingen
Nummer
1221

Ongebruikt, ok, volledig, TABRIX® Leertoren vanaf 1 jaar, hoogste veiligheid, leertoren, inklapbaar met kindertafel, leertoren 2-in-1, leerstoel, leertoren, leertoren, houten kruk, kinderopstapje, leertoren Montessori, B09MH9GNBC

Huidig bod
Huidig bod 40,00
Aantal biedingen
9 biedingen
Nummer
1222

Ongebruikt , ok,Revell Revell_05605 Modelkit Ship 1 72 - Piratenschip in schaal 1 72, niveau 5, getrouwe replica met veel details, zeilschip, 05605, B01C4LY99K

Huidig bod
Huidig bod 19,00
Aantal biedingen
6 biedingen
Nummer
1223

Ongebruikt , ok,Revell Revell_05605 Modelkit Ship 1 72 - Piratenschip in schaal 1 72, niveau 5, getrouwe replica met veel details, zeilschip, 05605, B01C4LY99K

Huidig bod
Huidig bod 21,00
Aantal biedingen
7 biedingen
Nummer
1224

Ongeopend. Funhoo Matilda-kostuum voor dames en meisjes, rood, baret, blouse, jurk, stropdas, schooluniform, plooirok, pak, Halloween, party, cosplay outfits, B0BXDHCFH1

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1225

Ongeopend. Funhoo Matilda-kostuum voor dames en meisjes, rood, baret, blouse, jurk, stropdas, schooluniform, plooirok, pak, Halloween, party, cosplay outfits, B0BXDHCFH1

Huidig bod
Huidig bod 6,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1226

Ongeopend. 3 in 1 kinderwagen bekerhouder met 3 haken, universele kinderwagen bekerhouder met telefoonhouder en snacklade, multifunctionele kinderwagen organizer voor de meeste kinderwagen met leuningen, B0C2CJJFSQ

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1227

Ongeopend. 3 in 1 kinderwagen bekerhouder met 3 haken, universele kinderwagen bekerhouder met telefoonhouder en snacklade, multifunctionele kinderwagen organizer voor de meeste kinderwagen met leuningen, B0C2CJJFSQ

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1228

Ongeopend. 3 in 1 kinderwagen bekerhouder met 3 haken, universele kinderwagen bekerhouder met telefoonhouder en snacklade, multifunctionele kinderwagen organizer voor de meeste kinderwagen met leuningen, B0C2CJJFSQ

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1229
© 2024 Alleveilingen. Alle rechten voorbehouden.