Retourgoederen diverse categorieën deel 1

Retourgoederen diverse categorieën deel 1

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 11.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive ( info@sibo-drive.com )

Eerste Van Swindenstraat 44A, 1093 GE Amsterdam, Nederland

Aantal kavels
1193 kavels
Einddatum
Einde op 08/04/2024 19:00
Veilinghuis
Openbare-verkopen
Sorteer op

Ongebruikt, ok, McEu Badkamermatten sets 3-delig, antislip wasbare kunstbont grote badmatten en U-vormige toiletmatset met wc-dekselhoes, zachte microvezel langpolige waterabsorberende badtapijten voor badkamer,B0CBRX3QMQ

Huidig bod
Huidig bod 9,00
Aantal biedingen
3 biedingen
Nummer
32

Ongeopende verpakking, ok, COPOTI Bestekset voor 6 personen, 24-delige vork-messenset met afdruiprekhouder, glanzend zilver, B0B5PBQXXK

Huidig bod
Huidig bod 15,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
33

Ongeopende verpakking, ok, COPOTI Bestekset voor 6 personen, 24-delige vork-messenset met afdruiprekhouder, glanzend zilver, B0B5PBQXXK

Huidig bod
Huidig bod 15,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
34

Ongeopende verpakking, ok, COPOTI Bestekset voor 6 personen, 24-delige vork-messenset met afdruiprekhouder, glanzend zilver, B0B5PBQXXK

Huidig bod
Huidig bod 15,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
35

Ongeopende verpakking, ok, COPOTI Bestekset voor 6 personen, 24-delige vork-messenset met afdruiprekhouder, glanzend zilver, B0B5PBQXXK

Huidig bod
Huidig bod 15,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
36

Ongeopend, in seal, Kirosaku Premium Damascus Mes 20 cm - Scherp Keukenmes Gemaakt van Hoogwaardig Damascus-Staal, Veelzijdig Groentemes - Vismes, B07PNNY216

Huidig bod
Huidig bod 17,00
Aantal biedingen
4 biedingen
Nummer
37

Ongeopend, in seal, Kirosaku Premium Damascus Mes 20 cm - Scherp Keukenmes Gemaakt van Hoogwaardig Damascus-Staal, Veelzijdig Groentemes - Vismes, B07PNNY216

Huidig bod
Huidig bod 16,00
Aantal biedingen
4 biedingen
Nummer
38

Ongeopend, in seal, Kirosaku Premium Damascus Mes 20 cm - Scherp Keukenmes Gemaakt van Hoogwaardig Damascus-Staal, Veelzijdig Groentemes - Vismes, B07PNNY216

Huidig bod
Huidig bod 16,00
Aantal biedingen
4 biedingen
Nummer
39

Ongeopend, in seal, Kirosaku Premium Damascus Mes 20 cm - Scherp Keukenmes Gemaakt van Hoogwaardig Damascus-Staal, Veelzijdig Groentemes - Vismes, B07PNNY216

Huidig bod
Huidig bod 17,00
Aantal biedingen
4 biedingen
Nummer
40

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, CIARRA CBBIH3 3 kookzones inductiekookplaat, 59cm ingebouwde kookplaat 6100W, 9 vermogensniveaus inductiekookplaat, timer en kinderslot/touch control/led display/zwart kristalglas oppervlak, B08JZ58CJJ

Huidig bod
Huidig bod 50,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
41

Lichte gebruikssporen , getest en werkend, ok, verpakking beschadigd, Sunmaki inductiekookplaat 2000 W - kookplaat, B0BQMXK3H2

Huidig bod
Huidig bod 15,00
Aantal biedingen
6 biedingen
Nummer
42

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, CIARRA CBBIH4B 4 kookzones inductiekookplaat, inbouwkookplaat 7200W, 9 vermogensniveaus inductiekookplaat, booster/timer en kinderslot/touch control/led display/zwart kristalglas oppervlak, B08JZ86ZCY

Huidig bod
Huidig bod 65,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
43

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, CIARRA CBBIH4B 4 kookzones inductiekookplaat, inbouwkookplaat 7200W, 9 vermogensniveaus inductiekookplaat, booster/timer en kinderslot/touch control/led display/zwart kristalglas oppervlak, B08JZ86ZCY... lees meer

Huidig bod
Huidig bod 75,00
Aantal biedingen
3 biedingen
Nummer
44

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Inductiekookplaat, AMZCHEF enkele inductiekookplaat 2000W Max met 10-temperatuur- en vermogensniveau, draagbare enkele inductiekookplaat met timer, eenvoudige knopbediening,MAX/MIN-regeling, B0BQVJVVR9

Huidig bod
Huidig bod 14,00
Aantal biedingen
5 biedingen
Nummer
45

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Inductiekookplaat, AMZCHEF enkele inductiekookplaat 2000W Max met 10-temperatuur- en vermogensniveau, draagbare enkele inductiekookplaat met timer, eenvoudige knopbediening,MAX/MIN-regeling, B0BQVJVVR9

Huidig bod
Huidig bod 12,00
Aantal biedingen
4 biedingen
Nummer
46

Ongeopend, COOK-IT Tosti Apparaat - Contactgrill - Grill apparaat - Tosti IJzer - 180° Uitklapbaar - Anti-Aanbaklaag - Cool Touch, B0B6GFKVCC

Huidig bod
Huidig bod 11,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
47

Ongeopend, COOK-IT Tosti Apparaat - Contactgrill - Grill apparaat - Tosti IJzer - 180° Uitklapbaar - Anti-Aanbaklaag - Cool Touch, B0B6GFKVCC

Huidig bod
Huidig bod 13,00
Aantal biedingen
3 biedingen
Nummer
48

Ongebruikt, ok, ARyee Roller Head LED Koplampen Cleaner Borstel Compatibel met Dyson V7 V8 V10 V11 (alleen te gebruiken voor vloer- en vloertegels), B08BP8B2FR

Huidig bod
Huidig bod 9,00
Aantal biedingen
5 biedingen
Nummer
49

Ongebruikt, ok, volledig, Greentainer Onbreekbare plastic serviesset, lichtgewicht campingservies met 6 eetborden, 6 dessertborden, 6 kommen, 6 kopjes voor kinderen en volwassenen, servies voor 6, magnetron- en vaatbestendig, B09LLX7P4K

Huidig bod
Huidig bod 12,00
Aantal biedingen
4 biedingen
Nummer
50

Ongebruikt, ok, 1 kop tekort , Greentainer Onbreekbare plastic serviesset, lichtgewicht campingservies met 6 eetborden, 6 dessertborden, 6 kommen, 6 kopjes voor kinderen en volwassenen, servies voor 6, magnetron- en vaatbestendig, B09LLX7P4K

Huidig bod
Huidig bod 11,00
Aantal biedingen
4 biedingen
Nummer
51

Ongeopend, Gel Nail Polish set van ab gel, 20 kleuren, nude Blue Green Purple Series gel nagellak met basis en glanzende en matte toplaag, Soak Off Pastel nagellak manicureset, B08RJ36TCF

Huidig bod
Huidig bod 11,00
Aantal biedingen
4 biedingen
Nummer
52

Ongeopend, Gel Nail Polish set van ab gel, 20 kleuren, nude Blue Green Purple Series gel nagellak met basis en glanzende en matte toplaag, Soak Off Pastel nagellak manicureset, B08RJ36TCF

Huidig bod
Huidig bod 9,00
Aantal biedingen
3 biedingen
Nummer
53

Ongeopend, Gel Nail Polish set van ab gel, 20 kleuren, nude Blue Green Purple Series gel nagellak met basis en glanzende en matte toplaag, Soak Off Pastel nagellak manicureset, B08RJ36TCF

Huidig bod
Huidig bod 11,00
Aantal biedingen
4 biedingen
Nummer
54

Ongeopend, Gel Nail Polish set van ab gel, 20 kleuren, nude Blue Green Purple Series gel nagellak met basis en glanzende en matte toplaag, Soak Off Pastel nagellak manicureset, B08RJ36TCF

Huidig bod
Huidig bod 11,00
Aantal biedingen
4 biedingen
Nummer
55

Ongeopend, in seal, Wildolo Premium siliconen dildo 16cm--Kaatje (violet & roze), B09W5V3M2S

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
56

Ongeopend, in seal, Wildolo Premium siliconen dildo 16cm--Kaatje (violet & roze), B09W5V3M2S

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
57

Ongeopend, DUKESTON Set Anaal Butt Plug met Diamant Klein tot Groot Anal Sex Toy Prostaat Stimulator Training & Anale Penetration Speelgoed voor Vrouwen en Mannen (Silicone, Zwart Paars) B07S8XJ5KN

Huidig bod
Huidig bod 11,00
Aantal biedingen
6 biedingen
Nummer
58

Ongeopend, DUKESTON Set Anaal Butt Plug met Diamant Klein tot Groot Anal Sex Toy Prostaat Stimulator Training & Anale Penetration Speelgoed voor Vrouwen en Mannen (Silicone, Zwart Paars) B07S8XJ5KN

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
59

Ongeopend in seal, Wildolo Realistische dildo, 30 cm grote siliconen dildo met zuignap, seksspeelgoed voor volwassenen, B09QHJS8X3

Huidig bod
Huidig bod 14,00
Aantal biedingen
4 biedingen
Nummer
60

Ongeopend in seal, Wildolo Realistische dildo, 30 cm grote siliconen dildo met zuignap, seksspeelgoed voor volwassenen, B09QHJS8X3

Huidig bod
Huidig bod 12,00
Aantal biedingen
3 biedingen
Nummer
61
© 2024 Alleveilingen. Alle rechten voorbehouden.