Retourgoederen diverse categorieën deel 1

Eerste Van Swindenstraat 44A, 1093 GE Amsterdam, Nederland

Aantal kavels
1193 kavels
Einde op 08/04/2024 19:00
Openbare-verkopen

Minieme gebruikssporen, getest en werkend ,ok,YOTTO USB-microfoon, 192 kHz/24 bits, condensator, pc-laptop, microfoon, professionele podcast-microfoonsets voor radio, opname, YouTube, podcasts enz., met popbescherming, microfoonstandaard, shock,B08BG27566... lees meer

Huidig bod 4,00
1178

Lichte gebruikssporen, getest en werkend ,ok,YOTTO USB-microfoon, 192 kHz/24 bits, condensator, pc-laptop, microfoon, professionele podcast-microfoonsets voor radio, opname, YouTube, podcasts enz., met popbescherming, microfoonstandaard, shock,B08BG27566... lees meer

Huidig bod 3,00
1179

Ongebruikt, ok. Webcams met licht, statief, Full HD streaming camera met ringlicht, 360° zwenkradius, USB-camera voor pc, Mac, laptop, zoom, Skype, B08P592C7Q

1180

Ongebruikt, ok. Zyxel 8-poorts Gigabit PoE Switch Smart Managed Tafel-/wandmontage en ventilatorloos design 8 PoE+-poorten met een budget van 77 W en 2 SFP-poorten VLAN, IGMP, QoS [GS1900-10HP], B09QGQWQMR

Huidig bod 29,00
1181

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, EXVIST H.265 1080P WiFi HDMI Video Encoder W/SD-kaartsleuf Max. 128G DDNS HTTP RTMP RTSP TS UDP Hikvision Privé Protool Compatible with ONVIF voor IPTV Live Streaming, B08GCW4FFC

Huidig bod 21,00
1182

Ongebruikt, ok. OVIFM PC-webcam met microfoon, 2K HD PC-webcam met verstelbaar ringlicht, webcam voor Windows, Mac en Android, PC-camcorder met autofocus voor videogesprekken, studeren, games spelen en thuis werken, B08MTC1XST

Huidig bod 6,00
1183

Gebruikssporen, getest en werkend, ok, geen tussenstuk voor samsung,ZealSound USB Microfoon, k66 Pink Gaming Microfoon voor Telefoon PC PS5 Computer,Condensatormicofoon met Mute/Gain/Echo voor Streamen,Vocale Opname, Podcasten,ASMR, Studio,Twitch YouTuer op MAC Laptop,B0BR3VM444... lees meer

Huidig bod 4,00
1184

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Micro Hoofdband - Draadloze Draagbare UHF Microfoon Hoofdband Micro Hoofdband Met Ontvanger Zender Voor Leraren Trainers, Presentatie, Toeristische Gidsen, B09GYGHW1N

Huidig bod 6,00
1185

Huidig bod 6,00
1186

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, FIFINE K651 USB Gaming Microfoon, Dynamisch voor pc PS4 PS5, Nierkarakteristiek met Statief, Mute-Knop, Shock Mount met 8 RGB Verlichtingsmodi

Huidig bod 8,00
1187

Ongebruikt, getest en werkend, NexiGo N960E 60FPS autofocus 1080p webcam met 2 stereo microfoons, ringlicht en afdekking, USB-camera , B0921VFJ2C

1188

Gebruikssporen, getest en werkend, ok, Bindmachine 120 vel Binding 12 vel Ponsen Capaciteit A4 A5 34 Gat Draad Binding Machine Blauw RAYSON TD-130, B07STC4HT7

1189

Gebruikssporen, ok. Condensatormicrofoonbundel met BM-800 live-geluidskaart, verstelbare microfoonophanging, schaararm, metalen schokdemper en dubbellaags popfilter voor studio-opname en uitzending (zwart), B08Y6N95JZ

Huidig bod 4,00
1190

Ongebruikt , ok, Zwarte cameratas

1191

Ongebruikt, getest en werkend, NexiGo N660P 60FPS 1080P webcam met softwarecontrole, dubbele microfoon en hoes, autofocus, HD USB-computer webcamera, B08L7ZLNHB

Huidig bod 8,00
1192

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, FIFINE USB Gaming Microfoon Set, RGB Condensatormicrofoon Set voor PC PS4 PS5 met Mute-Knop, Popfilter, Microfoonarm, Schokbevestiging voor Streaming Podcast Youtube Video - A6T, B09R6L96Z9

Huidig bod 8,00
1193

Huidig bod 8,00
1194

Ongebruikt, ok, beschadigde verpakking. ESR HaloLock Geo-portemonneestandaard, B0BY8RQC2R

Huidig bod 5,00
1195

Ongebruikt, ok. JJC Macro arm licht, LED camera licht met geïntegreerde accu, 5600K 24000Lux 10 niveaus instelbare helderheid verlichting koude shoe mount 1/4 schroef lamp past close-up fotografie, B0BP28LJ1H

Huidig bod 5,00
1196

Huidig bod 5,00
1197

Ongebruikt, ok, Victiv Camera statief met 52-160-185 cm hoogte, lichte camera tripod met afneembare 3-weg kop, aluminium fotostatief voor DSLR Canon Nikon Sony, driepootstatief voor smartphone met mobiele telefoon houder , B09LHF7QVT

Huidig bod 14,00
1198

Ongebruikt, ok. PULUZ Onderwater Waterdichte Duiken Case voor iPhone 14 Plus 14 Pro Max 13 Pro Max 12 Pro Max 11 Pro Max, 40m/130ft Onderwater Behuizing Beschermende Cover voor Foto Video Genomen, B0C9ZPSRTW

Huidig bod 6,00
1199

Partij IT plm 14 stuks

1200