Minieme gebruikssporen, getest en werkend ,ok,YOTTO USB-microfoon, 192 kHz/24 bits, condensator, pc-laptop, microfoon, professionele podcast-microfoonsets voor radio, opname, YouTube, podcasts enz., met popbescherming, microfoonstandaard, shock,B08BG27566... lees meer