Retourgoederen diverse categorieën deel 1

Eerste Van Swindenstraat 44A, 1093 GE Amsterdam, Nederland

Aantal kavels
1193 kavels
Einde op 08/04/2024 19:00
Openbare-verkopen

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, 8Streme schoonmaakrobot, anti-twist kabelsysteem, automatische reinigingscyclus van twee uur, voor zwembaden tot 10 x 5 meter met een diepte van maximaal 2,5 meter, B07SYWBKRN

Huidig bod 215,00

Ongebruikt, ok. LEVEL8 Lichtgewicht handbagage 20-inch, uitbreidbare handbagage, ABS+Poly-Carbonaat Hardshell Spinner Trolley voor bagage met dubbele TSA-goedgekeurde sloten, Zwart, 78*52*30cm, Casual en zakelijk, B09QYJ9TLJ

Ongebruikt, ok. LEVEL8 koffer, handbagagekoffers, lichtgewicht 100% pc-trolleykoffer, micro-diamant getextureerd ontwerp, handbagage met 8 spinnerwielen, TSA-goedgekeurde koffer met harde schaal, Zwart, L(74x34x42CM,99L), B09F69BY7G

Huidig bod 35,00

Ongebruikt, ok. LEVEL8 Lichtgewicht Koffer Hard Shell ABS+ PC Bagage met 4 Spinner Wielen en TSA Slot, 20 Inch Handbagage Cabine Koffer Hardcase Koffer en Trolley, 55CM, 42L, Blauw, B083PX1TDL

Huidig bod 21,00

Ongebruikt, ok. LEVEL8 koffer, reiskoffer, aluminium frame, handbagage, koffer, cabine trolley, harde schaal, spinner met dubbele TSA-slot, koffer met ritssluiting, zwart, 38*23*56CM,38L, B0CKR9VNR5

Ongebruikt, ok. LEVEL8 Lichtgewicht Koffer 100% PC Microdiamanttextuur Hardcase Ontwerp Koffer Bagage met 4 Spinner Wielen en TSA Slot, Handbagage Cabine Koffer(66cm, 65L, Zwart), B07QF3N3RN

Huidig bod 18,00
6

Ongebruikt, minieme krassen door transport. LEVEL8 20 "Trolley Hard Aluminium Handbagagekoffer, Elegante Trolleykoffer met Zwenkwielen en Geïntegreerd TSA-slot, 56cm, 35L, Zilver, B07MXDR5RB

7

Ongebruikt, minieme krassen door transport. LEVEL8 Lichtgewicht Koffer Hard Shell ABS+ PC Bagage met 4 Spinner Wielen en TSA Slot, 20 Inch Handbagage Cabine Koffer Hardcase Koffer en Trolley, 55CM, 36L, Zwart, B07DVCH65M

Huidig bod 16,00

Ongebruikt, ok, Ohuhu XL Bolderkar, opvouwbaar, 150 l, 100 kg belastbaarheid, inklapbaar, strandwagen, tuinwagen, gereedschapswagen met zijvak, geen montage nodig, verstelbare handgreep, blauw, B09MQ3JSXB

Huidig bod 37,00
10 biedingen

Ongebruikt, ok, Overmont Gietijzeren pan in ‘Dutch Oven‘-stijl, gebruiksklaar, ingebrand, dubbelfunctie deksel/braadpan, voor keuken, camping, tuin barbecue, bakken en gasgrill, B07X21BKN9

Huidig bod 14,00
10

Huidig bod 14,00
11

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Innsky Heteluchtfriteuse 10 L, 1500 W Airfryer Heteluchtfriteuse met 10 programma's, Heteluchtoven met 6 accessoires, Luchtfriteuse zonder olie, Roestvrijstalen heteluchtoven met LED-touchscreen, Receptenboek, B0817CTLQ9... lees meer

Huidig bod 21,00
12

Gebruikssporen, getest en werkend, ok, Innsky Heteluchtfriteuse 10 L, 1500 W Airfryer Heteluchtfriteuse met 10 programma's, Heteluchtoven met 6 accessoires, Luchtfriteuse zonder olie, Roestvrijstalen heteluchtoven met LED-touchscreen, Receptenboek, B0817CTLQ9... lees meer

13

Lichte gebruikssporen , getest en werkend , ok, Innsky Dual Zone Heteluchtfriteuse, dubbele kamer, 8 liter, 8 programma's, dubbele heteluchtfriteuse, airfryer met 2 manden, hete lucht zonder olie, dual cook, synchroniseren kant-en-klare technologie, shake-modus [Energieklasse A+++], B09PTD9LFV... lees meer

Huidig bod 60,00
12 biedingen
14

Ongebruikt, ok, BLOSMON Bloem Centerpieces voor Tafels Bruiloft 10 Stks Lila & Wit Nep Bloemen Rose Arrangement Boeket Bloemen Centerpiece Ballen Kunstmatige Bruiloft Center Stukken van Valentijnsdag Home Decor, B0BGPS7QJC

Huidig bod 12,00
15

Ongebruikt , ok, BLOSMON Bloem Centerpieces voor Tafels Bruiloft 10 Stks Crismon Nep Bloemen met Base Rose Balls Arrangement Boeket Bloemen Centerpiece Kunstmatige Bruiloft Center Stukken van Home Party Decor, B0B5XSC6ZM

Huidig bod 12,00

Huidig bod 12,00
17

Ongeopend, ok, HOMKEA moderne vloerlampen voor woonkamer - LED-staande lamp met afstandsbediening, 58 inch hoge lamp met voetschakelaar, 27 W/6000 LM staande lamp voor slaapkamer, staande lamp met traploos dimbaar 2700-6500 K [Energieklasse B], B0B8RS1H5H... lees meer

Huidig bod 35,00
8 biedingen
18

7 biedingen
19

Ongebruikt, getest en werkend, ok, AMZCHEF Automatische alles-in-één sapcentrifuge, 135MM opening en 1,8L sapcentrifuge voor groenten en fruit, 250W Slow Juicer Testwinnaar met drievoudig filter - Grijs [Energieklasse A+++],B0CC1P77J7

Huidig bod 45,00

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, AMZCHEF Automatische alles-in-één sapcentrifuge, 135MM opening en 1,8L sapcentrifuge voor groenten en fruit, 250W Slow Juicer Testwinnaar met drievoudig filter - Grijs [Energieklasse A+++],B0CC1P77J7

Ongebruikt, getest en werkend, ok, CIARRA CBCS9201 Afzuigkap aluminium vetfilter wandmontage,370 m³/h afvoerlucht/circulatielucht Onderbouw afzuigkap, 90 cm LED-verlichting roestvrij staal wandafzuigkap,Compatibel met CBCF002 Koolstoffilter [Energieklasse A], B06W2PKFMC... lees meer

Huidig bod 45,00
23

Ongebruikt, volledig, ok, Sekey Paviljoen 3x3 m waterdicht stabiel, vouwpaviljoen met 2 vensters zijpanelen, UV-bescherming incl. tas, taupe, B07MKGDCLY

Huidig bod 80,00
24

Ongebruikt, ok, Deconovo Verduisteringsgordijn Isolerend, 2-Lagen Isolerende Gordijn met Dikke Voering, Zonlicht Blokkerende Noise Protection Gordijn voor Woonkamer, 200 x 280 cm(B x H), Licht Beige, 1 panel, B0BJ8YYYF4

Huidig bod 7,00
25

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, CIARRA CBCB6201 Afzuigkap 60cm zwart aluminium vetfilter wandmontage,Afvoerlucht/circulatielucht afzuigkappen,Onderbouw afzuigkap,LED-verlichting roestvrij staal wandafzuigkap [Energieklasse A], B06XQ7NQGK... lees meer

26

Gebruikssporen, getest en werkend, vijzen, pluggen en kabelbinders ontbreken, ok, CIARRA CBCB6736F klasse A afzuigkap gekanteld 60 cm afzuigkap 650 m³/u met koolstoffilter CBCF003 recycling evacuatie touch control decoratieve afzuigkap zwart [Energieklasse A++], B08CKBNBNC... lees meer

27

Ongebruikt, getest en werkend, CIARRA CBCB6906D Afzuigkap lade klasse A – afzuigkap voor inbouw 60 cm 370 m³/h – geïntegreerde afzuigkap met 2 snelheden – ledverlichting – afvoer en recycling – koolstoffilters inbegrepen – zwart, B0BY2LSGVG

28

Ongebruikt, ok, Extra Grote XXXL Bamboe Snijplank 61x40 cm, grootste houten slagersblok voor kalkoen, vlees, groenten, barbecue, snijplank boven de gootsteen met handvat en sapgroef, B08R85M9GC

Huidig bod 11,00

Huidig bod 11,00
30

Huidig bod 11,00
31