Gouden munten, muntalbums, postzegelcollecties en verzamelobjecten

Online veiling van gouden munten, dozen muntalbums, baren, postzegelcollecties, zilveren ringen, Romeinse munten, Swarovski

Nederland

Aantal kavels
227 kavels
Einde op 06/06/2023 19:30
OnlineVeilingMeester

Specificaties: 1x Particuliere inbreng Nederlandse munten en muntsets. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

196

Specificaties: 1x Muntset Noorwegen. Periode 2002. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

197

Specificaties: O.a. 1x zilveren 1.000 Lire, 1x zilveren 500 Lire. . Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

198

Specificaties: 101x Getaxeerde onbeschreven eerste dag enveloppen Aruba. Incl. Davo FDC-album Cat. waarde € 649,00. Incl. taxatierapport (Taxatierapport wordt eenmalig verstrekt) Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 12,00
199

Specificaties: 4x Muntsets Nederlandse Antillen. Periode 1992, 1994, 2000, 2003. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

200

Specificaties: 15x Münz-Briefe. O.a. Turkmenistan, Madagaskar, Italië, Madeira, San Marino, Oostenrijk, Vaticaan, Vietnam, Israël.. Incl. Gewatteerd album Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

201

Specificaties: 1x Miniatuurtrein op houten display. Gebreken en/of beschadigingen niet onderzocht en/of onbekend. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

202

Specificaties: 15x Munten Polen. Periode O.a. 1949 1970, 1975. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

203

Specificaties: 1x Munt Olympische Spelen Rio De Janeiro 2016. Munt niet onderzocht en/of onbekend. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 12,00
204

Specificaties: O.a. Nederlandse Antillen (periode 1991, 1993), 1x Bulgarije, 1x muntset "Collection of the last National Coins". Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

205

Specificaties: O.a. Macedonië, Guinea-Bissau, Estland, Tanzania, Burundi Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

206

Specificaties: 2x Muntsets Singapore. Incl. certificaat van echtheid. Periode 2013. Incl. Muntcassette Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

207

Specificaties: 1x Swarovski Kristal plaquette wonders of the sea eternity In Originele Swarovski box Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

208

Materiaal: Zilver Specificaties: 1x Zilveren Rijksdaalder Koning Willem. Periode 1852 Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 31,00
10 biedingen
210

Materiaal: Zilver Specificaties: 1x Zilveren Gulden Koningin Wilhelmina. Periode 1907 Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 14,00
211

Specificaties: 1x Muntset Bayerisches Hauptmünzamt München 1979 (D), 1x muntset Staatliche Münze Stuttgart 1979 (F) Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

212

Materiaal: Zilver Specificaties: 1x Zilveren Rijksdaalder Koning Willem. Periode 1866 Aan de op de foto afgebeelde waarde kunnen geen rechten worden ontleend. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 73,00
19 biedingen
213

Specificaties: Periode 1x 1982, 2x 1983, 1x 1991, 1x 1992 Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

214

Materiaal: Zilver Specificaties: 1x Zilveren Rijksdaalder Koning Willem. Periode 1848 Aan de op de foto afgebeelde waarde kunnen geen rechten worden ontleend. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 61,00
16 biedingen
215

Materiaal: Zilver Specificaties: 1x Zilveren Rijksdaalder Koning Willem. Periode 1868 Aan de op de foto afgebeelde waarde kunnen geen rechten worden ontleend. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 41,00
12 biedingen
216

Specificaties: 1x Muntset Denemarken 1991 Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

217

Specificaties: 52x Getaxeerde postfrisse postzegelmapjes Suriname. Incl. Importa postzegelmapjes-album. Incl. maphouder. Cat. waarde € 566,00. Incl. taxatierapport (Taxatierapport wordt eenmalig verstrekt) Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

218

Materiaal: Zilver Specificaties: 1x Zilveren Gulden Koningin Wilhelmina. Periode 1908 Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 14,00
219

Specificaties: 1x UNC £ 2,- Commonwealth Games Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

220

Materiaal: Zilver Specificaties: 1x Zilveren Gulden Koningin Wilhelmina. Periode 1909 Aan de op de foto afgebeelde waarde kunnen geen rechten worden ontleend. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 38,00
12 biedingen
221

Specificaties: 1x 1 Euro Spanje "CAT". Periode 2001 Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

222

Materiaal: Zilver Specificaties: 1x Zilveren Rijksdaalder Koning Willem. Periode 1867 Aan de op de foto afgebeelde waarde kunnen geen rechten worden ontleend. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 71,00
18 biedingen
223

Specificaties: Postfrisse en (on) gestemde collectie Nederlandse Antillen. Cat. waarde € 1.025,00 Incl. taxatierapport. Taxatierapport wordt eenmalig verstrekt. Cataloguswaarde is een gebruikelijke term in de Postzegel- en Muntenhandel. De vermelde cataloguswaarde vertegenwoordigt niet, en ligt doorgaans ruim hoger, dan de daadwerkelijke handelswaarde. Er kunnen derhalve geen rechten worden ontleend aan de vermelde cataloguswaarde Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 18,00
224

Materiaal: Zilver Specificaties: 1x Zilveren Rijksdaalder Koning Willem. Periode 1847 Aan de op de foto afgebeelde waarde kunnen geen rechten worden ontleend. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 46,00
13 biedingen
225

Specificaties: 1x Getaxeerde postzegelvoorraadcollectie Aruba. O.a. postzegelseries. Incl. postzegelalbum Cat. waarde € 869,00. Incl. taxatierapport (Taxatierapport wordt eenmalig verstrekt) Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

227