Gouden munten, muntalbums, postzegelcollecties en verzamelobjecten

Online veiling van gouden munten, dozen muntalbums, baren, postzegelcollecties, zilveren ringen, Romeinse munten, Swarovski

Nederland

Aantal kavels
227 kavels
Einde op 06/06/2023 19:30
OnlineVeilingMeester

Specificaties: 4x Muntsets Sail. Periode 2x 1995, 1x 1997, 1x 2000 Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

34

Specificaties: 46x Postfrisse Nederlandse postzegelboekjes Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 12,00
36

Specificaties: O.a. 25 cent, 10 cent, 5 cent. Periode O.a. 1925, 1927, 1929, 1930, 1930, 1931, 1934. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

37

Specificaties: O.a. 1x 25 Gulden 1939, 2x 10 Gulden (periode 1937, 1939), 2x 5 Gulden 1966, 4x Zilverbonnen 1 Gulden 1938, 1x Muntbiljet 1 Gulden 1945, 3x Muntbiljetten 2½ Gulden 1949 Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 12,00
38

Specificaties: 2x Muntbiljetten 2½ Gulden Nederland. Periode 1945 Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 16,00
39

Specificaties: 1x Zilveren ring uit particuliere inbreng Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

40

Specificaties: 1x Nederlandse muntset Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 12,00
41

Specificaties: 1x Getaxeerde postfrisse postzegelcollectie Färöereilanden. O.a. postfrisse postzegelseries, postfrisse postzegelvellen. Enkele postzegels niet postfris. Incl. Davo postzegelalbum. Incl. maphouder Cat. waarde € 1.428,00. Incl. taxatierapport (Taxatierapport wordt eenmalig verstrekt) Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 18,00
42

Specificaties: 5x Bankbiljetten. O.a. Neferiti, Gandhi, Mao Zedong, Che Guevara, Sadam Hoesein Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

43

Specificaties: 2x 1 Cent Koningin Wilhelmina. Periode 1897, 1898 Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 41,00
12 biedingen
44

Specificaties: 1x Muntset San Marino. Periode 1974 Muntset niet onderzocht en/of onbekend Incl. certificaat van echtheid Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

45

Specificaties: O.a. Syrië, Letland, Wit-Rusland, Oezbekistan Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

46

Specificaties: 1x Munt Koningin Wilhelmina en Prins Hendrik Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

47

Specificaties: In Originele Swarovski box. Afmetingen: Breedte ca. 6 cm Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

48

Specificaties: 5x Diverse bankbiljetten met bekende persoonlijkheden. O.a. Nefertiti, Gandhi, Che Guevara, Sadam Hussein, Mao Zedong. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

49

Specificaties: 42x Postfrisse postzegelboekjes. O.a. Suriname, Overwegend Nederland Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 12,00
50

Specificaties: 2x Bronzen munten Klein Azië (Turkije). Periode 2e/1e eeuw vóór Christus Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

51

Specificaties: 34x Getaxeerde eerste dag enveloppen Nederland. Incl. Davo FDC-album Cat. waarde € 1.908,00. Incl. taxatierapport (Taxatierapport wordt eenmalig verstrekt) Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

52

53

Specificaties: 1x Muntset Oostenrijk 1983, 1x muntset Groot Brittannië 2002. Muntsets niet onderzocht en/of onbekend. Periode 1983, 2002. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

54

Specificaties: 22x Postfrisse Nederlandse postzegelboekjes Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 18,00
55

Specificaties: munten in munthouders Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 36,00
11 biedingen
56

Specificaties: 1x Swarovski Kristal plaquette Anna. In Originele Swarovski box Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

57

Specificaties: 1x Muntset Groot Brittannië en Noord Ierland. Munten niet onderzocht en/of onbekend. Periode 1977 Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

58

Specificaties: 4x 1 Cent Koningin Wilhelmina. Periode 1896, 1899, 1900, 1921. Aan de op de foto afgebeelde waarde kunnen geen rechten worden ontleend. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 14,00
59

Specificaties: 4x Oude blikken spaarpotten. Gebreken onbekend en/of niet onderzocht. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

60

Specificaties: 4x 1 Cent Koning Willem. Periode 2x 1876, 2x 1877 Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 14,00
61

Specificaties: 1x Getaxeerde postzegelcollectie Deutschland. O.a. postfrisse postzegelseries, postfrisse postzegelblokken. Incl. postzegelalbum. Incl. 130x Davo postzegelbladen. Cat. waarde € 2.373,00. Incl. taxatierapport (Taxatierapport wordt eenmalig verstrekt) Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 51,00
14 biedingen
62

Specificaties: 1x Zilveren Gulden 1931, 1x zilveren ½ Gulden 1922, 2x Stuivers (periode 1908, 1934), 2x kwartjes (periode 1942, 1943). Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

63

Specificaties: 4x Muntsets Nederlandse Antillen. Periode 1980, 1984, 1991, 1994 Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 14,00
64