Thuisbezorgveiling: a-merk retourgoederenveiling van o.a. dyson, miele & acer

Online thuisbezorgveiling met retourgoederen van diverse A-merken.

Nederland

Aantal kavels
274 kavels
Einde op 28/05/2023 19:00
OnlineVeilingMeester

Merk: chiq Specificaties: Apparaatplaatsing: Vrijstaand Kleur van het product: Grijs Deurscharnieren: Links Draairichting deur verwisselbaar: Ja Koelend medium: R600a Plankmateriaal: Gehard glas Inverter technologie: Ja Verzonken handgreep(en): Ja Kleurnaam: Dark Stainless Steel Totale nettocapaciteit: 250 l Klimaatklasse: SN-T Geluidsniveau: 42 dB Nettocapaciteit koelkast: 180 l No Frost (koelkast): Ja Multi-luchtwegsysteem (koelkast): Ja Aantal planken koelkast: 3 Aantal groente lades: 2 Koelsysteem: Dynamisch (door de ventilator ondersteund) Koelkast binnenverlichting: Ja Soort lamp: LED Koelkastdeurvakken: 3 Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is gecontroleerd en getest en is volledig functioneel. Het product heeft beschadigingen: Scharnier van de bovenste deur staat schuin. Rechterzijde bevat lichte lakschade. Deukjes aan de achterzijde. De verpakking is vervangen. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 51,00
12 biedingen
61

Merk: Garmin Specificaties: Materiaal horlogeglas: Kristal Notificaties van je smartphone: Ja Kleur van het product: Zwart, Zilver Materiaal behuizing: Roestvrijstaal Veiligheidsfunties: Spatwaterdicht, Waterbestendig Waterdicht: Ja Waterdichtheid: 10 ATM Aanbevolen activiteit: Fietsen, Golf, Hardlopen, Zwemmen Hartslag monitor: Ja Hartslag dataoverdracht: ANT Hartslag gebaseerde calorieberekening: Ja Stopwatch: Ja Activiteitsmonitoring: Ja Ingebouwde afstandsmeter: Nee Geïntegreerde timer: Ja Electronisch kompas: Ja Barometrische hoogtemeter: Ja Klokmodus: 12/24 uur Wekker: Ja Calorieën verbrand: Ja Persoonlijke doelen: Ja Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is gecontroleerd en getest en is volledig functioneel. Het product heeft beschadigingen: Er zitten meerdere krassen of vlekken op het product. Daarnaast missen er enkele onderdelen: Polsband. De verpakking is vervangen. Geen handleiding beschikbaar Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 81,00
62

Merk: Rowenta Specificaties: Stofzuigercontainer type: Zakloos Kleur van het product: Zwart, Blauw Vorm: Rond Op afstand bedienbaar: Ja Stofcapaciteit (totaal): 0,25 l Nat dweilen: Ja Geluidsniveau: 65 dB Stofzuigerprogramma's: EDGE, Random, Random room Trapdetectie: Ja Borstel type: Rolborstel & Zijborstel Geïntegreerde sensoren: Infraroodsensor Land van herkomst: China Energie-opslagtechnologie accu/batterij: Lithium-Ion (Li-Ion) Capaciteit van de accu/batterij: 2200 mAh Looptijd: 150 min Aantal cellen in de batterij: 4 Oplaadtijd: 6 uur Gewicht batterij: 184 g Batterijen vereist: Ja Stekker type: Type E Hoogte: 80 mm Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is gecontroleerd en getest en is volledig functioneel. Het product heeft beschadigingen: Er zitten meerdere krassen of vlekken op het product. De verpakking is beschadigd. Geen handleiding beschikbaar Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 51,00
14 biedingen
63

Merk: Lenovo Specificaties: Taal handleiding: Universeel Geschikt voor merk: Lenovo Geschikt voor type apparaat: Laptop Compatibel met: Lenovo ThinkPad Battery 78++ (8cell, 96Wh) Accu/batterij capaciteit in mAh: 6400 mAh CE markering: Niet van toepassing Geschikt voor apparaat: Laptop Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is gecontroleerd en volledig getest. Het product is als nieuw, maar heeft lichte sporen van gebruik. De verpakking is beschadigd. Geen handleiding beschikbaar Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

64

Merk: Bourgini Specificaties: Koord opslagruimte: Ja Lengte van de grillplaat (cm): 23 Aantal platen: 6 Afneembare platen: Ja Breedte van grilloppervlak (cm): 13 Antislipvoetjes: Ja Snoerlengte (m): 0.75 Vermogen (Watt): 750.0 Temperatuurindicatielampje: Ja Aan/uit indicator: Ja Vaatwasmachine bestendig: Ja Kleur: Zwart Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is gecontroleerd en getest en is volledig functioneel. Het product heeft beschadigingen: Een of meer kleine krasjes of vlekjes op de boven of voorkant. Daarbij: Enkele gebruikssporen. De verpakking is beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

67

Merk: Hi-Luck Specificaties: Aantal in verpakking: 2 stuks Geschikt voor: iPhone 7 / iPhone 8 Dikte: 0,33mm Kleur: Wit Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is gecontroleerd en volledig getest. Het product is als nieuw, maar heeft lichte sporen van gebruik. De verpakking is beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

68

Merk: Razer Specificaties: Producttype: Notebook Kleur van het product: Zwart Vormfactor: Clamshell Markt positionering: Gamen Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6") Resolutie: 1920 x 1080 Pixels Touchscreen: Nee HD type: Full HD LED backlight: Ja Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9 Beeldoppervlakte: Mat Maximale refresh snelheid: 300 Hz Processorfamilie: Intel® 10de generatie Core™ i7 Processorfabrikant: Intel Processormodel: i7-10750H Frequentie van processor: 2,6 GHz Aantal processorkernen: 6 Maximale turbofrequentie van processor: 5 GHz Processor aantal threads: 12 Systeembus: 8 GT/s Processor cache: 12 MB Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is als nieuw, alleen de verpakking is vervangen. QWERTY toetsenbord Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 311,00
23 biedingen
65

Merk: Eglo Specificaties: Montagewijze: Flexibele montage Kleur van het product: Zwart, Goud Plafond kleur: Zwart, Goud Materiaal behuizing: Staal Plafondmateriaal: Stof/Weefsel Plafond vorm: Rond Ondersteuning voor plaatsing: Binnen Internationale veiligheidscode (IP): IP20 Beschermingsklasse: I Aantal lampen: 3 gloeilamp(en) Fitting/voet-type: E27 Totaal vermogen: 120 W Compatibele lampenergie-efficiëntie klassen: A, A+, A++, B, C, D, E Type stroombron: AC AC invoer voltage: 220 - 240 V AC invoer frequentie: 50/60 Hz Hoogte: 1100 mm Diameter: 53 cm Gewicht: 1,75 kg Aan/uitschakelaar: Nee Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is als nieuw, maar heeft lichte sporen van gebruiken. De verpakking is mogelijk beschadigd of vervangen. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 14,00
66

Merk: Samsung Specificaties: Producttype: Headset Draagwijze: In-ear Aanbevolen gebruik: Telefoongesprekken & muziek Kleur van het product: Zilver Headset type: Stereofonisch Bedieningstoetsen: Meerdere toetsen Kleurnaam: Phantom Silver Soort bediening: Touch Veiligheidsfunties: Spatwaterdicht, Waterbestendig Internationale veiligheidscode (IP): IPX7 Versnellingsmeter: Ja Connectiviteitstechnologie: Draadloos 3,5mm-connector: Nee USB-aansluiting: Nee Bluetooth: Ja Bluetooth-versie: 5.0 Positie speakers koptelefoon: Intraauraal Akoestisch systeem: Gesloten Gevoeligheid koptelefoon: 20 dB Driver type: Dynamisch Microfoontype: Ingebouwd Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is gecontroleerd en volledig getest. Het product is als nieuw, maar heeft lichte sporen van gebruiken. Daarnaast missen er enkele onderdelen: de M oordopjes. De verpakking is beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 41,00
11 biedingen
71

Merk: Skagen Specificaties: In de doos: 1 x Skagen Horloge SKW2717 met Veiligheidssluiting Aantal meegeleverde batterijen: 1 Mpn: SKW2715 Materiaal glas: Mineraalglas Materiaal horlogeband: Staal Materiaal horlogekast: Staal Dikte horlogekast: 7 Lengte: 175mm Breedte: 26 mm Steensoort: Geen edelsteen Opties: Geen opties Waterdicht: Tot 5 ATM (Regen- & spatwaterdicht) Aantal alarmen: Geen alarm Datumaanduiding: Geen datumaanduiding Tijdsaanduiding: Analoog Type horlogesluiting: Vouwsluiting met veiligheidsslot Uurwerk: Quartz Diameter horlogekast: 26 mm Doelgroep: Volwassenen Geslacht: Vrouwen Kleur horlogeband: Zilverkleurig Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is gecontroleerd en volledig getest. Het product is als nieuw, maar heeft lichte sporen van gebruik. De verpakking is beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 14,00
72

Merk: Digitus Specificaties: Rackcapaciteit: 16U Soort: Wandrek Kleur van het product: Grijs Materiaal: Glas, Staal Type koeling: Actief Maat: 48,3 cm (19") Diepte: 802 mm Maximale gewichtscapaciteit: 60 kg Voordeurconstructie: Glas Voordeur met sleutelvergrendeling: Ja Internationale veiligheidscode (IP): IP20 Breedte: 450 mm Breedte verpakking: 630 mm Diepte verpakking: 480 mm Verpakkingsvolume: 254016 cm³ Gewicht verpakking: 29,5 kg Land van herkomst: Turkije Code UK-handelstarief: 94032080 Inbegrepen zijpanelen: Ja Code geharmoniseerd systeem (HS): 85381000 Gewicht: 24.8000 kg Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is gecontroleerd en getest en is volledig functioneel. Het product heeft beschadigingen: Er zitten meerdere krassen of vlekken op het product. Daarbij: Lakschade Deuken aan beide zijden. De verpakking is licht beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 12,00
69

Merk: Logilink Specificaties: Kleur: Zwart Gewicht: 2173 gram Artikelnummer: BP0065 MPN (Manufacturer Part Number): BP0065 Type product: Notebookstandaard Kleur van het product: Zwart Materiaal: Staal Maximale gewichtscapaciteit: 20 kg Certificering: RoHS Breedte: 600 mm Diepte: 260 mm Hoogte: 120 mm Code geharmoniseerd systeem (HS): 84733080 Max. belastbaar gewicht: 20 kg Model: BP0065 Reparatie type: Carry-in Taal handleiding: Engels Verpakking breedte: 291 mm Verpakking hoogte: 55 mm Verpakking lengte: 636 mm Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is als nieuw, alleen de verpakking is beschadigd. Geen handleiding beschikbaar Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

70

Merk: ZACO Specificaties: Stofzuigercontainer type: Stofzak Kleur van het product: Zwart Vorm: Rond Smartphone ondersteuning op afstand: Ja Stofcapaciteit (totaal): 0,3 l Nat dweilen: Ja Geluidsniveau: 64 dB Stofzuigerprogramma's: Auto, Edge, Max, Spot Timer: Ja Makkelijk schoon te maken: Ja Energie-opslagtechnologie accu/batterij: Lithium-Ion (Li-Ion) Capaciteit van de accu/batterij: 2600 mAh Looptijd: 120 min Oplaadtijd: 5,8 uur Typisch stroomverbruik: 22 W Diameter: 31 cm Hoogte: 72 mm Gewicht: 2,76 kg Type verpakking: Doos Afstandsbediening: Ja Gebruikershandleiding: Ja Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is gecontroleerd en getest en is volledig functioneel. Het product heeft beschadigingen: Een of meer krassen of vlekken op de achterkant, zijkant of onderkant en accessoire(s). De verpakking is vervangen. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 76,00
19 biedingen
73

Merk: EGLO Specificaties: Voor binnen of buiten: Voor binnen Aantal lichtpunten: 3 Materiaal: Glas , Staal Kleur: Goud Vorm: Rond Product gewicht: 2.428 kg Fitting: E27 Lumen per lichtpunt: 0 lm IP waarde: IP20 Kleurtemperatuur: 0 K Stralingshoek: 0 ° Snoerlengte: 0 m Smart Home Platform: Geen platform Verpakkingsinhoud: • Armatuur • Lichtbron(nen): Nee • Handleiding • Algemeen Veiligheidsvoorschrift Personage: Geen personage Kan zelfstandig met internet verbinden: Nee App vereist voor volledige functionaliteit: Nee App werkt op besturingssyteem: Niet van toepassing Delen van gebruikersgegevens vereist: Niet van toepassing Wifi vereist: Niet van toepassing Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is als nieuw, maar heeft lichte sporen van gebruiken. De verpakking is mogelijk beschadigd of vervangen. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 14,00
74

Merk: Urban Armor Specificaties: Maximale schermgrootte: 33 cm (13") Type etui: Hoes Materiaal: TPU , Polycarbonaat Hoofdkleur van product: Grijs Merkcompatibiliteit: Microsoft Ingebouwde luidsprekers: Nee Staande modus: Ja Compatibiliteit: Surface Pro 8 Aantal standaardmodi: 1 Penhouder: Ja Type hoesje: Back Cover Bescherming van zijde: Volledig toestel Kleur: Zwart , Transparant Hoes opdruk: Geen opdruk Verpakkingsinhoud: laptop MPN (Manufacturer Part Number): 323263114343 Ingebouwde accu: Nee Aantal per verpakking: 1 stuk(s) Code geharmoniseerd systeem (HS): 84733080 Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is gecontroleerd en volledig getest. Het product is als nieuw, maar heeft lichte sporen van gebruiken. Daarnaast missen er enkele onderdelen: Draagriem aan de achterkant De verpakking is beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

75

Merk: GEV Specificaties: Inhoud: 1x complete set Naamplaatje: Ja, met belichting Transfer type: Bedraad Materiaal: Aluminium Displaytype: TFT/LCD kleur Schermdiagonaal: 7 inch Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is als nieuw, alleen de verpakking is beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 31,00
10 biedingen
76

Merk: Princess Specificaties: Aantal personen: 8 persoon/personen Anti-aanbaklaag: Ja Materiaal behuizing: Roestvrijstaal Instelbare thermostaat: Ja Aantal functies: 4 Makkelijk schoon te maken: Ja Indicatielampje: Ja Kleur van het product: Zwart, Roestvrijstaal Verwijderbare borden: Ja Plaatmateriaal: Aluminium Anti-slip voetjes: Ja Grootte grilloppervlak (B X D): 420 x 210 mm Koel(e) handvat(en): Ja Soort bediening: Draaiknop Bevat geen: Bisfenol A / BPA Snoerlengte: 2 m Type stekkeraansluiting: Type F Vermogen: 1400 W AC-ingangsspanning: 220 - 240 V AC-ingangsfrequentie: 50 / 60 Hz Verlichte aan-/uit knop: Ja Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is gecontroleerd en getest en is volledig functioneel. Het product heeft beschadigingen: Er zitten meerdere krassen of vlekken op het product. Daarnaast missen er enkele onderdelen: 4 pannen en 4 spatels. De verpakking is beschadigd. Geen handleiding beschikbaar Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 12,00
77

Merk: Samsung Specificaties: Type product: Headset Draagwijze: In-ear Aanbevolen gebruik: Telefoongesprekken & muziek Kleur van het product: Wit Headset type: Stereofonisch Bedieningstoetsen: Meerdere toetsen Kleurnaam: Phantom Silver Soort bediening: Touch Veiligheidsfunties: Spatwaterdicht, Waterbestendig Internationale veiligheidscode (IP): IPX7 Versnellingsmeter: Ja Connectiviteitstechnologie: Draadloos 3,5mm-connector: Nee USB-aansluiting: Nee Bluetooth: Ja Bluetooth-versie: 5.0 Positie speakers koptelefoon: Intraauraal Akoestisch systeem: Gesloten Gevoeligheid koptelefoon: 20 dB Driver type: Dynamisch Microfoontype: Ingebouwd Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is gecontroleerd en getest en is volledig functioneel. Het product heeft beschadigingen: Een of meer krassen of vlekken op achterkant, zijkant of accessoire(s). De verpakking is beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 26,00
9 biedingen
78

Merk: Samsung Specificaties: Ondersteunde mobiele besturingssystemen: Android | iOS Beeldscherm type: SAMOLED Resolutie: 360 x 360 Pixels Touchscreen: Ja Beeldschermdiagonaal: 3,05 cm (1.2") Altijd-aan scherm: Ja Kleurenscherm: Ja Kleur behuizing: Zilver Materiaal behuizing: Roestvrijstaal Band kleur: Zwart Band materiaal: Leer Vorm: Rond Voorgesteld geslacht: Unisex Kleurnaam: Mystic Silver Internationale veiligheidscode (IP): IP68 Afneembare band: Ja Waterdicht: Ja Ingebouwde camera: Nee Compatibele geheugenkaarten: Niet ondersteund RAM-capaciteit: 1024 MB Flash memory: 8 GB Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is als nieuw, alleen de verpakking is beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 51,00
14 biedingen
79

Merk: Samsung Specificaties: Beeldscherm type: AMOLED Resolutie: 360 x 360 Pixels Touchscreen: Ja Ingebouwde microfoon: Ja Beeldschermdiagonaal: 3,05 cm (1.2") Ondersteunde mobiele besturingssystemen: Android,iOS FM-radio: Nee Ingebouwde camera: Nee Beeldscherm, aantal kleuren: 16 miljoen kleuren Inclusief besturingssysteem: Tizen Processorfabrikant: Samsung Processormodel: Exynos 9110 Frequentie van processor: 1150 MHz Aantal processorkernen: 2 Hartslag monitor: Ja Versnellingsmeter: Ja Internationale veiligheidscode (IP): IP68 Omgevingslichtsensor: Ja Gyroscoop: Ja Barometer: Ja Batterijstatus zichtbaar op apparaat: Ja Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is als nieuw, alleen de verpakking is beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 36,00
11 biedingen
80

Merk: Fossil Specificaties: Materiaal glas: Mineraalglas Materiaal horlogeband: Leer Materiaal horlogekast: Staal Dikte horlogekast: 11 Product gewicht: 76 gr Breedte: 44 mm Steensoort: Geen edelsteen Opties: Met chronograaf Waterdicht: 5 ATM (Regen- & Spatwaterdicht) Aantal alarmen: Geen alarm Datumaanduiding: Datum Tijdsaanduiding: Analoog Type horlogesluiting: Gesp Uurwerk: Quartz Aantal meegeleverde batterijen: 1 Mpn: FS5151 Aanzetmaat: 22 mm Diameter horlogekast: 44 mm Doelgroep: Volwassenen Geslacht: Mannen Gewicht: 231 g Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is gecontroleerd en volledig getest. Het product is als nieuw, maar heeft lichte sporen van gebruik. De verpakking is beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 56,00
13 biedingen
84

Merk: Acer Specificaties: Type product: Chromebook Kleur van het product: Zwart Vormfactor: Clamshell Kleurnaam: Shale Black Beeldschermdiagonaal: 29,5 cm (11.6") Resolutie: 1366 x 768 Pixels Touchscreen: Nee HD type: HD Soort paneel: LCD LED backlight: Ja Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9 Processorfamilie: Intel® Celeron® N Processorfabrikant: Intel Processormodel: N4020 Frequentie van processor: 1,1 GHz Maximale turbofrequentie van processor: 2,8 GHz Aantal processorkernen: 2 Processor aantal threads: 2 Processor cache: 4 MB Processor socket: BGA 1090 Processor lithografie: 14 nm Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is als nieuw, gecontroleerd en volledig getest. Er ontbreken alleen een aantal onderdelen: kabel. De verpakking is beschadigd. Geen handleiding beschikbaar. Qwerty-toetsenbord Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 51,00
14 biedingen
81

Merk: Argoclima Specificaties: Kleur: Wit Model: Argoclima Orion 64 dB Wit Type airco: Mobiele airco Ruimte met hoge warmtelast tot: 20 m² Ruimte met lage warmtelast tot: 33 m² Energielabel: A++ Koelvermogen in BTU: 9000 BTU Vermogen: 2400 Watt Geluidsniveau: 64 dB Soort: Mobiele airconditioner uit één stuk Air conditioner functies: Koeling, Luchtontvochtigen, Ventilerend Koelcapaciteit (max): 9000 BTU/h Koel capaciteit in watt (max): 2400 W Comfort-slaapstand: Ja Dehumidifier function: Ja Ingebouwde ventilator: Ja Aantal snelheden: 3 Ontvochtiging capaciteit: 1,2 L/u Luchtstroom (hoge snelheid): 380 m³/uur Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is als nieuw, alleen de verpakking is beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 24,00
8 biedingen
82

Merk: Samsung Specificaties: Gewicht in gram: 6,3 g Materiaal: Kunststof Waterdichtheid: Waterdicht IP-waarde: IPX7 Bluetooth versie: 5.0 Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is als nieuw, gecontroleerd en volledig getest. Er ontbreken alleen een aantal onderdelen: paar oordopjes en hoesje ontbreken. De verpakking is beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 18,00
83

Merk: Samsung Specificaties: Maximumafmetingen schermcompatibiliteit: 17 cm (6.7") Type etui: Hoes Kleur van het product: Zwart Merkcompatibiliteit: Samsung Compatibiliteit: Galaxy S21+ Oppervlakte kleur: Monotoon Bureaustandaard: Nee Vak voor pasje: Ja Veiligheidsfunties: Krasbestendig Ingebouwde accu: Nee Aantal per verpakking: 1 stuk(s) Breedte verpakking: 196,2 mm Diepte verpakking: 89,6 mm Hoogte verpakking: 16,6 mm Gewicht verpakking: 120 g Maximale schermgrootte: 17 cm (6.7") Code geharmoniseerd systeem (HS): 85177900 Geschikt voor merk: Samsung Type hoesje: Book Case Met venster: Nee Materiaal: TPU Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is gecontroleerd en getest en is volledig functioneel. Het product heeft beschadigingen: Er zitten meerdere krassen of vlekken op het product. De verpakking is beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

85

Merk: Princess Specificaties: Kleur: Zwart Maximaal aantal personen: 4 Maximaal aantal pannetjes: 4 Aantal platen: 4 Geïsoleerde handgreep: Ja Antiaanbaklaag: Ja Antislipvoetjes: Ja BPA-vrij: Nee Type gourmet: Racletteset Vaatwasserbestendig: Ja Inclusief kookboek: Nee Overige kenmerken: Omkeerbare bakplaat (vlak en grill) Oververhittingsbeveiliging Verpakkingsinhoud: 4 Pannetjes, 4 Spatels, omkeerbare bakplaat Bediening: Draaisysteem Introductie: 2016 MPN (Manufacturer Part Number): 01.162900.001.01 Model: Princess 01.162900.01.001 Raclette Pure 4 Aan/uit-schakelaar: Ja Indicatielampje: Ja Snoeropbergruimte: Ja Temperatuurindicatie: Ja Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is gecontroleerd en volledig getest. Het product is als nieuw, maar heeft lichte sporen van gebruik. Daarnaast missen er enkele onderdelen: 4x Houten spatels. De verpakking is vervangen. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 12,00
86

Merk: Axing Specificaties: Kleur van het product: Zwart Soort tuner: Analoog & digitaal Frequentie bereik: 5 - 1218 MHz Signaal bron: IPTV HD type: Full HD Personal Video Recorder (PVR) meegeleverd: Nee Ethernet LAN: Ja Wifi: Ja Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s Netwerkstandaard: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 2 S/PDIF-uitgang: Ja Aansluiting voor netstroomadapter: Ja Ingebouwde HDD: Nee Geïntegreerde geheugenkaartlezer: Ja Stroomverbruik (typisch): 4 W AC-ingangsspanning: 100 - 240 V AC-ingangsfrequentie: 50/60 Hz Breedte: 130 mm Diepte: 32 mm Hoogte: 95 mm Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is gecontroleerd en getest en is volledig functioneel. Het product heeft beschadigingen: Meerdere krassen of vlekken op boven of voorkant. De verpakking is beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

87

Merk: Emerio Specificaties: Artikelnummer: PO-115984 Keurmerk: Niet van toepassing Model: PO-115984 Aantal pizzas: 6 pizza('s) Aantal ovens: 1 Kleur van het product: Zwart, Oranje Coolwall-behuizing: Ja Materiaal behuizing: Keramisch Vermogen: 1200 W Anti-aanbaklaag: Ja Gewicht: 6,83 kg Breedte verpakking: 437 mm Diepte verpakking: 437 mm Hoogte verpakking: 285 mm Gewicht verpakking: 7,24 kg Kleur: Zwart | Terracote Maximaal aantal personen: 6 Maximaal aantal pannetjes: 6 Antiaanbaklaag: Ja BPA-vrij: Nee Snoeropbergruimte: Nee Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is gecontroleerd en volledig getest. Het product is als nieuw, maar heeft lichte sporen van gebruiken. Daarnaast missen er enkele onderdelen: kunststof beschermplaat voor handgreep De verpakking is beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

88

Merk: Honor Specificaties: Model: Huawei Honor 8 Premium 13,2 cm (5.2") Dual SIM Android 6.0 4G USB Type-C 4 GB 64 GB 3000 mAh Goud MPN (Manufacturer Part Number): 6901443133338 CE markering: Zichtbaar Kleur: Goud Dual-sim: Ja Operatingsysteem: Android 7.0 Scherm afmetingen: 5.2 in Beeldschermresolutie: 1920 x 1080 Type scherm: LED Opslagcapaciteit: 64 GB Extern geheugenslot: Ja Type extern geheugenslot: Micro SD Aantal pixels frontcamera: 8 Megapixel Camera opties: Flitser Megapixels: 12 Megapixel Aantal camera's achterzijde: 2 Aantal camera's voorzijde: 1 Processor configuratie: Quad core (4) RAM geheugen: 4 MB Accu/batterij capaciteit in mAh: 3000 mAh Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is gecontroleerd en getest en is volledig functioneel. Het product heeft beschadigingen: Er zitten meerdere krassen of vlekken op het product. De verpakking is beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 61,00
16 biedingen
89

Merk: MSI Specificaties: Type product: Notebook Kleur van het product: Zwart Vormfactor: Clamshell Markt positionering: Gamen Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6") Resolutie: 1920 x 1080 Pixels Touchscreen: Nee HD type: Full HD Soort paneel: IPS LED backlight: Ja Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9 Maximale refresh snelheid: 300 Hz Processorfamilie: Intel® Core™ i7 Processorfabrikant: Intel Processormodel: i7-10870H Frequentie van processor: 2,5 GHz Processorgeneratie: Intel® 10de generatie Core™ i7 Maximale turbofrequentie van processor: 4,8 GHz Performance-core Max Turbo Frequency: 5 GHz Aantal processorkernen: 8 Processor cache: 16 MB Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is gecontroleerd en volledig getest. Het product is als nieuw, maar heeft lichte sporen van gebruik. Daarnaast missen er enkele onderdelen: kabel en adapter De verpakking is vervangen. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.... lees meer

Huidig bod 311,00
32 biedingen
90