Merk: Acer Specificaties: Type product: Chromebook Kleur van het product: Zwart Vormfactor: Clamshell Kleurnaam: Shale Black Beeldschermdiagonaal: 29,5 cm (11.6") Resolutie: 1366 x 768 Pixels Touchscreen: Nee HD type: HD Soort paneel: LCD LED backlight: Ja Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9 Processorfamilie: Intel® Celeron® N Processorfabrikant: Intel Processormodel: N4020 Frequentie van processor: 1,1 GHz Maximale turbofrequentie van processor: 2,8 GHz Aantal processorkernen: 2 Processor aantal threads: 2 Processor cache: 4 MB Processor socket: BGA 1090 Processor lithografie: 14 nm Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is als nieuw, gecontroleerd en volledig getest. Er ontbreken alleen een aantal onderdelen: kabel. De verpakking is beschadigd. Geen handleiding beschikbaar. Qwerty-toetsenbord Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.