Exclusieve juwelen en edelstenen - april special - schiedam - 17/04/2024

Een offerte voor levering kan bekomen worden via https://calculator.top-speed.be

Maandag 15/04/2024 12:00-15:00

Maandag 22/04/2024 08:00-13:00

Fokkerstraat 505, 3125 BD Schiedam, Nederland

Aantal kavels
205 kavels
Einde op 17/04/2024 18:00
Vavato

AIG Amerikaans rapportnummer; GEM2022051262979 afmeting L: 11,44 mm afmeting B: 8,88 mm afmeting H: 6,20 mm Omschrijving: __________: Identificatie: Natuurlijke Robijn Totaal karaatgewicht: 5,82 karaat Kleuromschrijving: Rood Vorm en snijden: Ovaal Facet Geslepen Opmerking: No Indication of Heat Aanvullende informatie: sterk vergrote foto's gemaakt met een macrolens met de juiste belichting, bedoeld om eventuele onvolkomenheden te laten zien die minder zichtbaar zijn voor het blote oog Geschatte prijs: € 3.100 Marge: ja Aanvullende informatie: deze edelsteen wordt geleverd met een volledig (hardcopy) Gemstone Testing Laboratory rapport van AIG American, een digitale kopie wordt ter informatie toegevoegd aan de foto's op Vavato Voor meer informatie over deze edelsteen en het rapport kunt u terecht op; https://aigllabs.com/ Nee... lees meer

Huidig bod 5,00
8956

Handgemaakt harsbeeld - KK Studio - 31 x 29 x 13 cm ---------- kijkdag; Alle items liggen op de kijkdag ter inzage. De minimumleeftijd voor het bezoeken van de kijk- en afhaaldagen is 18 jaar. Bezoekers moeten zich kunnen legitimeren. Nee

Huidig bod 45,00
25 biedingen
8960

Handgemaakte Metaal 3D Art - Handbeschilderd - 80 x 80 cm - In combinatie met hout - Het maken van dit stuk vereist complex vakmanschap; snijden, modelleren, lassen, verouderingsbehandeling, roestwerende behandeling, kleuren en matte oppervlaktebehandeling - Kijkdag; Alle items liggen op de kijkdag ter inzage. De minimumleeftijd voor het bezoeken van de kijk- en afhaaldagen is 18 jaar. Bezoekers moeten zich kunnen legitimeren. Nee... lees meer

Huidig bod 3,00
8973

IGI-rapportnummer; 320831499 Afmeting L: 7,03 mm Afmeting B: 6,33 mm Afmeting H: 4,56 mm Omschrijving: __________: Identificatie: Natuurlijk korund, saffier Totaal karaatgewicht: 1,78 karaat Kleurbeschrijving: Orangy Purple Pink Vorm en snijstijl: Cushion Mixed Cut Transparantie: Semi-transparant Aanvullende informatie: sterk vergrote foto's gemaakt met een macrolens met de juiste belichting, bedoeld om eventuele onvolkomenheden te laten zien die minder zichtbaar zijn voor het blote oog Geschatte prijs: € 1.650 Marge: ja Aanvullende informatie: deze edelsteen wordt geleverd met een volledig (hardcopy) Gemstone Testing Laboratory rapport van IGI Antwerpen, een digitale kopie wordt ter informatie toegevoegd aan de foto's op Vavato Voor meer informatie over deze edelsteen en het rapport kunt u terecht op; https://www.igi.org/ Nee... lees meer

Huidig bod 35,00
22 biedingen
9000

Gelimiteerde zeefdruk op zilverplaat, door Salvador Dali - Jaar: 1978 - Sheraton Italiana S.p.a - Oplage 1500 ------- Salvador Dalí, voluit Salvador Felipe Jacinto Dalí y Domenech, (geboren 11 mei 1904, Figueras, Spanje - overleden 23 januari 1989, Figueras), Spaanse surrealistische schilder en graficus, invloedrijk voor zijn verkenningen van onderbewuste beelden. Als kunststudent in Madrid en Barcelona assimileerde Dalí een groot aantal artistieke stijlen en toonde hij een ongebruikelijke technische vaardigheid als schilder. Het was echter pas in de late jaren 1920 dat twee gebeurtenissen de ontwikkeling van zijn volwassen artistieke stijl teweegbrachten: zijn ontdekking van Sigmund Freuds geschriften over de erotische betekenis van onderbewuste beelden en zijn band met de Parijse surrealisten, een groep kunstenaars en schrijvers die probeerden de 'grotere realiteit' van het menselijke onderbewustzijn boven de rede te vestigen. Om beelden uit zijn onderbewustzijn naar boven te halen, begon Dalí hallucinatoire toestanden in zichzelf op te wekken door een proces dat hij beschreef als 'paranoïde kritisch'. - Kijkdag; Alle items liggen op de kijkdag ter inzage. De minimumleeftijd voor het bezoeken van de kijk- en afhaaldagen is 18 jaar. Bezoekers moeten zich kunnen legitimeren. Nee... lees meer

Huidig bod 3,00
9002

Originele en gelimiteerde litho, door Salvador Dali - De engel van de zevende sfeer (1964) - Goddelijke Komedieserie - Gelimiteerd, handgesigneerd en genummerd (100/500) - Embossing stempel - Dalart N.V. - Copyright 1981 - 70 x 50 cm - Salvador Dalí, voluit Salvador Felipe Jacinto Dalí y Domenech, (geboren 11 mei 1904, Figueras, Spanje - overleden 23 januari 1989, Figueras), Spaanse surrealistische schilder en graficus, invloedrijk voor zijn verkenningen van onbewuste beelden. Als kunststudent in Madrid en Barcelona assimileerde Dalí een groot aantal artistieke stijlen en toonde hij een ongebruikelijke technische vaardigheid als schilder. Het was echter pas in de late jaren 1920 dat twee gebeurtenissen de ontwikkeling van zijn volwassen artistieke stijl teweegbrachten: zijn ontdekking van Sigmund Freuds geschriften over de erotische betekenis van onderbewuste beelden en zijn band met de Parijse surrealisten, een groep kunstenaars en schrijvers die probeerden de 'grotere realiteit' van het menselijke onderbewustzijn boven de rede te vestigen. Om beelden uit zijn onderbewustzijn naar boven te halen, begon Dalí hallucinatoire toestanden in zichzelf op te wekken door een proces dat hij beschreef als 'paranoïde kritisch'. - Kijkdag; Alle items liggen op de kijkdag ter inzage. De minimumleeftijd voor het bezoeken van de kijk- en afhaaldagen is 18 jaar. Bezoekers moeten zich kunnen legitimeren. Nee... lees meer

Huidig bod 2,00
9033

Gelimiteerde litho, door Umberto Mastroianni - Handgesigneerd en met de hand genummerd (71/75) - Jaar: +/- 1960 - 74 cm x 54 cm Ingelijst -------- Kijkdag; Alle items liggen op de kijkdag ter inzage. De minimumleeftijd voor het bezoeken van de kijk- en afhaaldagen is 18 jaar. Bezoekers moeten zich kunnen legitimeren. Nee... lees meer

Huidig bod 1,00
9039

AIG-rapportnummer; G90293804 BE afmeting L: 6,93 mm afmeting B: 5,05 mm afmeting H: 2,58 mm Omschrijving: __________: identificatie: natuurlijke saffier Totaal karaatgewicht: 0,89 karaat Kleurbeschrijving: Vivid Orangy vorm en snijstijl: Ovaal Gemengde snit transparantie: Transparant Aanvullende informatie: sterk vergrote foto's gemaakt met een macrolens met de juiste belichting, bedoeld om eventuele onvolkomenheden te laten zien die minder zichtbaar zijn voor het blote oog Geschatte prijs: € 1.350 Marge: ja Aanvullende informatie: deze edelsteen wordt geleverd met een volledig (hardcopy) Gemstone Testing Laboratory rapport van AIG Antwerpen, een digitale kopie wordt ter informatie toegevoegd aan de foto's op Vavato Voor meer informatie over deze edelsteen en het rapport kunt u terecht op; https://gemreportantwerp.com/ Nee... lees meer

Huidig bod 8,00
7 biedingen
9048

Gelimiteerde litho, door Salvador Dali - Artist Proof en handgesigneerd (E.A.: Artist's Proof) - Jaar 1974 - 29,5 x 21 cm ---------- Salvador Dalí, voluit Salvador Felipe Jacinto Dalí y Domenech, (geboren 11 mei 1904, Figueras, Spanje - overleden 23 januari 1989, Figueras), Spaanse surrealistische schilder en graficus, invloedrijk voor zijn verkenningen van onderbewuste beelden. Als kunststudent in Madrid en Barcelona assimileerde Dalí een groot aantal artistieke stijlen en toonde hij een ongebruikelijke technische vaardigheid als schilder. Het was echter pas in de late jaren 1920 dat twee gebeurtenissen de ontwikkeling van zijn volwassen artistieke stijl teweegbrachten: zijn ontdekking van Sigmund Freuds geschriften over de erotische betekenis van onderbewuste beelden en zijn band met de Parijse surrealisten, een groep kunstenaars en schrijvers die probeerden de 'grotere realiteit' van het menselijke onderbewustzijn boven de rede te vestigen. Om beelden uit zijn onderbewustzijn naar boven te halen, begon Dalí hallucinatoire toestanden in zichzelf op te wekken door een proces dat hij beschreef als 'paranoïde kritisch'. - Kijkdag; Alle items liggen op de kijkdag ter inzage. De minimumleeftijd voor het bezoeken van de kijk- en afhaaldagen is 18 jaar. Bezoekers moeten zich kunnen legitimeren. Nee... lees meer

42 biedingen
9052

IGI-rapportnummer; 314802456 Afmeting L: 9,52 mm Afmeting B: 7,50 mm Afmeting H: 4,95 mm Omschrijving: __________: Identificatie: Natuurlijke Toermalijn Totaal karaatgewicht: 2,39 karaat Kleurbeschrijving: Geelachtig Groen Vorm en snijstijl: Ovaal Mixed Cut Transparantie: Transparant Aanvullende informatie: sterk vergrote foto's gemaakt met een macrolens met de juiste belichting, bedoeld om eventuele onvolkomenheden te laten zien die minder zichtbaar zijn voor het blote oog Geschatte prijs: € 1.600 Marge: ja Aanvullende informatie: deze edelsteen wordt geleverd met een volledig (hardcopy) Gemstone Testing Laboratory rapport van IGI Antwerpen, een digitale kopie wordt ter informatie toegevoegd aan de foto's op Vavato Voor meer informatie over deze edelsteen en het rapport kunt u terecht op; https://www.igi.org/ Nee... lees meer

9060

BEARBRICK 400% Medicom Toys - 28 x 15 x 10 cm - Wordt geleverd in doos ---------- Kijkdag; De minimumleeftijd voor het bezoeken van de kijk- en afhaaldagen is 18 jaar. Bezoekers moeten zich kunnen legitimeren. Nee

Huidig bod 3,00
9061

Gelimiteerde litho, door Terechkovitch Constantine - Gelimiteerd en met de hand genummerd (1670/2400) - Jaar: 1970's - 50 x 46 cm 'Professioneel' Ingelijst met museumglas -------- Kijkdag; Alle items liggen op de kijkdag ter inzage. De minimumleeftijd voor het bezoeken van de kijk- en afhaaldagen is 18 jaar. Bezoekers moeten zich kunnen legitimeren. Nee... lees meer

Huidig bod 55,00
9071

Handgemaakt en handbeschilderd harsbeeld - 29 x 22 x 17 cm ---------- kijkdag; Alle items liggen op de kijkdag ter inzage. De minimumleeftijd voor het bezoeken van de kijk- en afhaaldagen is 18 jaar. Bezoekers moeten zich kunnen legitimeren. Nee

Huidig bod 1,00
9100

Gelimiteerde litho, door Frank Kupka (na) - Gelimiteerd en genummerd (43/350) - In licentie gegeven door Frank Kupka Atelier - (Carnegie Museum of Art) CMOA ed - 70 x 50 cm - Titelwerk: Les Temps Modernes - Wordt geleverd met Certificaat van echtheid ---------- Kijkdag; Alle items liggen op de kijkdag ter inzage. De minimumleeftijd voor het bezoeken van de kijk- en afhaaldagen is 18 jaar. Bezoekers moeten zich kunnen legitimeren. - Wat betekent 'Na': Een 'Na' is een beperkt werk dat is gemaakt naar het originele 'Unicum'-werk (zoals een schilderij of een 'Unicum'-beeld op ware grootte) van de kunstenaar. De beschrijving hiervan vind je in de tekst hierboven. Nee... lees meer

Huidig bod 9,00
9 biedingen
9104

AIG-rapportnummer; G90519265BE; GEMOLOGO GIA-rapportnummer; 005789 afmeting L: 5,86 mm afmeting B: 5,96 mm afmeting H: 3,53 mm Omschrijving: __________: identificatie: Natuurlijke Beryl Emerald Totaal karaatgewicht: 0,65 karaat Kleurbeschrijving: Lichtgroen Vorm en snijstijl: Rond Gemengd Gesneden transparantie: Transparant Aanvullende informatie: sterk vergrote foto's gemaakt met een macrolens met de juiste belichting, bedoeld om eventuele onvolkomenheden te laten zien die minder zichtbaar zijn voor het blote oog Geschatte prijs: € 800 Marge: ja Aanvullende informatie: deze edelsteen wordt geleverd met een volledig (hardcopy) Gemstone Testing Laboratory rapport van AIG Antwerpen, een digitale kopie wordt ter informatie toegevoegd aan de foto's op Vavato. Daarnaast wordt een volledig (hardcopy) Gemologo GIA Gemstone Testing Laboratory rapport bij deze Gemstone geleverd. Voor meer informatie over deze edelsteen en het rapport kunt u terecht op; https://gemreportantwerp.com/ Nee... lees meer

Huidig bod 5,00
9108

Origineel olieverfschilderij, door Kidston (UNICUM) - Gesigneerd - Niet ingelijst - 60 x 38 cm - Geschatte galerieprijs € 1.900 ---------- Kijkdag; Alle items liggen op de kijkdag ter inzage. De minimumleeftijd voor het bezoeken van de kijk- en afhaaldagen is 18 jaar. Bezoekers moeten zich kunnen legitimeren. Nee... lees meer

9110

Huidig bod 1,00
9114

Gelimiteerde zeefdruk zeefdruk, door Mark Rothko - Gelimiteerd, handgesigneerd en genummerd (12/100) - 29 x 21,3 cm - Het kunstwerk heeft een referentienummer gemarkeerd op verso (IV, JCA) ---------- Kijkdag; Alle items liggen op de kijkdag ter inzage. De minimumleeftijd voor het bezoeken van de kijk- en afhaaldagen is 18 jaar. Bezoekers moeten zich kunnen legitimeren. Nee... lees meer

Huidig bod 3,00
9126

Gelimiteerde ets, door M.C. Escher - Gelimiteerd en genummerd (37/100) en handgesigneerd - Jaar 1955 - Getiteld: Drie werelden - 29,9 x 21,3 cm ---------- Maurits Cornelis Escher (Amsterdam, 17 juni 1898 – aldaar, 27 maart 1972) was een Nederlands graficus. Ondanks de grote belangstelling van de bevolking werd Escher het grootste deel van zijn leven verwaarloosd in de kunstwereld, zelfs in zijn geboorteland Nederland. Hij was 70 toen er een overzichtstentoonstelling werd gehouden. Aan het einde van de twintigste eeuw werd hij meer gewaardeerd en in de eenentwintigste eeuw werd hij gevierd in tentoonstellingen over de hele wereld. - Kijkdag; Alle items liggen op de kijkdag ter inzage. De minimumleeftijd voor het bezoeken van de kijk- en afhaaldagen is 18 jaar. Bezoekers moeten zich kunnen legitimeren. Nee... lees meer

Huidig bod 25,00
21 biedingen
9140

AIG-rapportnummer; 1830001076 BE afmeting L: 16,17 mm afmeting B: 8,71 mm afmeting H: 5,49 mm Omschrijving: __________: identificatie: natuurlijk Tanzaniet Totaal karaatgewicht: 5,25 karaat Kleurbeschrijving: Groenachtig Violetachtig Blauw vorm en snijstijl: Peer Gemengde snit transparantie: Transparant Aanvullende informatie: sterk vergrote foto's gemaakt met een macrolens met de juiste belichting, bedoeld om eventuele onvolkomenheden te laten zien die minder zichtbaar zijn voor het blote oog Geschatte prijs: € 5.100 Marge: ja Aanvullende informatie: deze edelsteen wordt geleverd met een volledig (hardcopy) Gemstone Testing Laboratory rapport van AIG Antwerpen, een digitale kopie wordt ter informatie toegevoegd aan de foto's op Vavato Voor meer informatie over deze edelsteen en het rapport kunt u terecht op; https://gemreportantwerp.com/ Nee... lees meer

Huidig bod 135,00
9143

AIG-rapportnummer; 1830000979 BE afmeting L: 7,68 mm afmeting B: 6,78 mm afmeting H: 3,64 mm Omschrijving: __________: identificatie: natuurlijke Toermalijn Verdeliet Totaal karaatgewicht: 1,27 karaat Kleurbeschrijving: Geelachtig Groen vorm en snijstijl: Ovaal Gemengde snit transparantie: Transparant Aanvullende informatie: sterk vergrote foto's gemaakt met een macrolens met de juiste belichting, bedoeld om eventuele onvolkomenheden te laten zien die minder zichtbaar zijn voor het blote oog Geschatte prijs: € 950 Marge: ja Aanvullende informatie: deze edelsteen wordt geleverd met een volledig (hardcopy) Gemstone Testing Laboratory rapport van AIG Antwerpen, een digitale kopie wordt ter informatie toegevoegd aan de foto's op Vavato Voor meer informatie over deze edelsteen en het rapport kunt u terecht op; https://gemreportantwerp.com/ Nee... lees meer

Huidig bod 4,00
9145

AIG-rapportnummer; 1830001018 BE afmeting L: 8,43 mm afmeting B: 6,91 mm afmeting H: 3,01 mm Omschrijving: __________: identificatie: natuurlijke saffier Totaal karaatgewicht: 1,69 karaat Kleurbeschrijving: Deep Pinkish Orange vorm en snijstijl: Ovaal Gemengde snit transparantie: Transparant Aanvullende informatie: sterk vergrote foto's gemaakt met een macrolens met de juiste belichting, bedoeld om eventuele onvolkomenheden te laten zien die minder zichtbaar zijn voor het blote oog Geschatte prijs: € 1.200 Marge: ja Aanvullende informatie: deze edelsteen wordt geleverd met een volledig (hardcopy) Gemstone Testing Laboratory rapport van AIG Antwerpen, een digitale kopie wordt ter informatie toegevoegd aan de foto's op Vavato Voor meer informatie over deze edelsteen en het rapport kunt u terecht op; https://gemreportantwerp.com/ Nee... lees meer

Huidig bod 5,00
9146

Huidig bod 3,00
9156

IGL Rapportnummer; 75459 afmeting L: 7,02 mm afmeting B: 7,00 mm afmeting H: 4,63 mm Omschrijving: __________: Vorm en snijstijl: Rond briljant Karaat gewicht: 1,50 karaat Kleurkwaliteit: Top Lichtgrijs Zuiverheidsgraad: VS2 Aanvullende informatie: sterk vergrote foto's gemaakt met een macrolens met de juiste belichting, bedoeld om eventuele onvolkomenheden te laten zien die minder zichtbaar zijn voor het blote oog Geschatte prijs: € 15.723 Marge: ja Aanvullende informatie: deze edelsteen wordt geleverd met een volledig (hardcopy) Gemstone Testing Laboratory rapport van IGL International Gemological Laboratories, een digitale kopie wordt ter informatie toegevoegd aan de foto's op Vavato Voor meer informatie over deze edelsteen en het rapport kunt u terecht op; https://www.igl-labs.com/ Nee... lees meer

Huidig bod 400,00
24 biedingen
9157

Beeld, van Picasso (naar) - 30 x 17 x 15 cm - +/- 4,5kg - Gesigneerd op de sokkel van het standbeeld - Dit bronzen beeld is gegoten met behulp van de Lost Wax Method - Baviaan en Young toont Picasso's kracht van metaforische transformatie op zijn hoogtepunt. In de originele assemblage waaruit deze bronzen baviaan werd gegoten, werd haar gezicht gevormd uit twee speelgoedauto's - de ene rechtop, de andere ondersteboven - die Picasso had geleend van zijn zoon Claude, en haar staart was een autoveer. De oren van de baviaan waren gemaakt van bekerhandvatten en haar ronde buik was een grote kruik waarvan de handvatten de vorm van haar schouders vormden. ---------- Pablo Ruiz Picasso (Madrid, 25 oktober 1881 - aldaar, 8 april 1973) was een Spaans kunstschilder, beeldhouwer, graficus, keramist en theaterontwerper. Picasso staat er nog steeds om bekend zichzelf eindeloos opnieuw uit te vinden, waarbij hij schakelt tussen stijlen die zo radicaal verschillend zijn dat zijn levenswerk het product lijkt te zijn van vijf of zes grote kunstenaars in plaats van slechts één. Over zijn voorliefde voor stijldiversiteit benadrukte Picasso dat zijn gevarieerde werk niet duidde op radicale verschuivingen in de loop van zijn carrière, maar eerder op zijn toewijding om voor elk stuk objectief de vorm en techniek te evalueren die het meest geschikt waren om het gewenste effect te bereiken. "Telkens als ik iets wilde zeggen, zei ik het op de manier waarop ik dacht dat ik het moest doen", legde hij uit. "Verschillende thema's vragen onvermijdelijk om verschillende uitdrukkingswijzen. Dit impliceert geen evolutie of vooruitgang; het is een kwestie van het volgen van het idee dat men wil uitdrukken en de manier waarop men het wil uitdrukken." - Kijkdag; Alle items liggen op de kijkdag ter inzage. De minimumleeftijd voor het bezoeken van de kijk- en afhaaldagen is 18 jaar. Bezoekers moeten zich kunnen legitimeren. Nee... lees meer

27 biedingen
9174

Beeld, door Edgar Degas (naar) - 30 x 20 x 12 cm - +/- 4,0kg - Gesigneerd op Voet standbeeld - Dit bronzen beeld werd gegoten met behulp van de Lost Wax Methode ---------- Edgar Degas (Parijs, 19 juli 1834 - aldaar, 27 september 1917) was een Frans impressionistisch kunstenaar. Degas maakte ook bronzen sculpturen, prenten en tekeningen. Degas wordt vooral vereenzelvigd met het onderwerp dans; Meer dan de helft van zijn werken toont dansers. Hoewel Degas wordt beschouwd als een van de grondleggers van het impressionisme, verwierp hij de term en gaf hij er de voorkeur aan een realist genoemd te worden en schilderde hij niet buiten zoals veel impressionisten deden. - Kijkdag; Alle items liggen op de kijkdag ter inzage. De minimumleeftijd voor het bezoeken van de kijk- en afhaaldagen is 18 jaar. Bezoekers moeten zich kunnen legitimeren. Nee... lees meer

9184

AIG Amerikaans rapportnummer; GEM2022091371678 afmeting L: 12,56 mm afmeting B: 9,33 mm afmeting H: 5,14 mm Omschrijving: __________: Identificatie: Natuurlijke Tanzaniet Totaal karaatgewicht: 3,86 karaat Kleurbeschrijving: Violetachtig Blauw Vorm en snijden: Peer Facet Cut Aanvullende informatie: sterk vergrote foto's gemaakt met een macrolens met de juiste belichting, bedoeld om eventuele onvolkomenheden te laten zien die minder zichtbaar zijn voor het blote oog Geschatte prijs: € 2.950 Marge: ja Aanvullende informatie: deze edelsteen wordt geleverd met een volledig (hardcopy) Gemstone Testing Laboratory rapport van AIG American, een digitale kopie wordt ter informatie toegevoegd aan de foto's op Vavato Voor meer informatie over deze edelsteen en het rapport kunt u terecht op; https://aigllabs.com/ Certificaatnummer: AIG Amerikaans rapportnummer; GEM2022091371678 Nee... lees meer

Huidig bod 65,00
9188

Handgemaakt en handbeschilderd harsbeeld - 64 x 30 x 21 cm ---------- kijkdag; Alle items liggen op de kijkdag ter inzage. De minimumleeftijd voor het bezoeken van de kijk- en afhaaldagen is 18 jaar. Bezoekers moeten zich kunnen legitimeren. Nee

Huidig bod 1,00
9214

AIG Amerikaans rapportnummer; GEM2022070666285 afmeting L: 12,50 mm afmeting B: 12,44 mm afmeting H: 10,29 mm Omschrijving: __________: Identificatie: Natuurlijke Robijn Totaal karaatgewicht: 22,25 karaat Kleuromschrijving: Rood Vorm en snijden: Squared Sugarloaf Opmerking: HT Aanvullende informatie: sterk vergrote foto's gemaakt met een macrolens met de juiste belichting, bedoeld om eventuele onvolkomenheden te laten zien die minder zichtbaar zijn voor het blote oog Geschatte prijs: € 4.750 Marge: ja Aanvullende informatie: deze edelsteen wordt geleverd met een volledig (hardcopy) Gemstone Testing Laboratory rapport van AIG American, een digitale kopie wordt ter informatie toegevoegd aan de foto's op Vavato Voor meer informatie over deze edelsteen en het rapport kunt u terecht op; https://aigllabs.com/ Certificaatnummer: AIG Amerikaans rapportnummer; GEM2022070666285 Nee... lees meer

Huidig bod 55,00
9220

Omschrijving: handgemaakt: 925 Sterling (14K geelgoud gecoat) zilveren collier Totaal gewicht: 145,70 karaat bezet met: 155 Witte 'Barok' Parels (goede glans, 8 mm - 5 mm elk) en Koraal Extra informatie: sterk vergrote foto's gemaakt met een macrolens met de juiste belichting, bedoeld om eventuele onvolkomenheden te laten zien die minder zichtbaar zijn voor het blote oog Sieradendoosje: Dit sieraad wordt geleverd met een luxe geschenkdoos Geschatte waarde: € 1.100 Marge: ja Nee... lees meer

Huidig bod 4,00
9246