Keramiek tegels voor binnen en buiten-met bezorgoptie door heel nederland

Online veiling Keramiek tegels voor binnen en buiten

Woensdag 15/05/2024 07:00-14:00

Donderdag 16/05/2024 07:00-14:00

Hogeweg 12a, 4561 RA Hulst, Nederland

Aantal kavels
220 kavels
Einde op 30/04/2024 12:00

Keramische tegels voor binnen. Kleurnaam: Grijs/Wit. Afmetingen circa: 20x20x1,6cm. Code: H-058-2. Artikel nr.: B-956. Aantal dozen: 47 (0,48m² per doos). Deze kavel kan op verzoek bezorgd worden. De kosten bedragen voor dit kavel €110,00 exclusief BTW. Wilt u meerdere kavels laten bezorgen? Vanaf het tweede tot en met de vijfde kavel betaalt u €75,00 euro ex BTW per kavel. Voor 6 kavels of meer betaald u een vast bedrag van €450,00 ex BTW. Levering vindt alleen plaats in Nederland. Kosten bezorging op de Waddeneilanden en België op aanvraag. Voor het laten bezorgen van uw kavel(s) dient u zelf voor uiterlijk 5 mei contact op te nemen met Michiel Borm, info@handelwandel.com. Na deze datum worden kavels automatisch geleverd in Hulst waar u uw kavel(s) kan afhalen op de afhaaldag. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking. Kleur: Grijs/Wit Materiaal: Keramische tegels voor binnen... lees meer

857

Keramische tegels voor binnen. Kleurnaam: Zwart/Wit/Grijs. Afmetingen circa: 20x20x1,6cm. Code: H-059-2. Artikel nr.: B-958. Aantal dozen: 58 (0,48m² per doos). Deze kavel kan op verzoek bezorgd worden. De kosten bedragen voor dit kavel €110,00 exclusief BTW. Wilt u meerdere kavels laten bezorgen? Vanaf het tweede tot en met de vijfde kavel betaalt u €75,00 euro ex BTW per kavel. Voor 6 kavels of meer betaald u een vast bedrag van €450,00 ex BTW. Levering vindt alleen plaats in Nederland. Kosten bezorging op de Waddeneilanden en België op aanvraag. Voor het laten bezorgen van uw kavel(s) dient u zelf voor uiterlijk 5 mei contact op te nemen met Michiel Borm, info@handelwandel.com. Na deze datum worden kavels automatisch geleverd in Hulst waar u uw kavel(s) kan afhalen op de afhaaldag. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking. Kleur: Zwart/Wit/Grijs Materiaal: Keramische tegels voor binnen... lees meer

858

Keramische tegels voor binnen. Kleurnaam: Antic Grey (Craquele). Afmetingen circa: 7,5x15x0,9cm. Code: H-062-2. Aantal dozen: 30 (1m² per doos). Deze kavel kan op verzoek bezorgd worden. De kosten bedragen voor dit kavel €110,00 exclusief BTW. Wilt u meerdere kavels laten bezorgen? Vanaf het tweede tot en met de vijfde kavel betaalt u €75,00 euro ex BTW per kavel. Voor 6 kavels of meer betaald u een vast bedrag van €450,00 ex BTW. Levering vindt alleen plaats in Nederland. Kosten bezorging op de Waddeneilanden en België op aanvraag. Voor het laten bezorgen van uw kavel(s) dient u zelf voor uiterlijk 5 mei contact op te nemen met Michiel Borm, info@handelwandel.com. Na deze datum worden kavels automatisch geleverd in Hulst waar u uw kavel(s) kan afhalen op de afhaaldag. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking. Kleur: Antic Grey (Craquele) Materiaal: Keramische tegels voor binnen... lees meer

861

Keramische tegels voor binnen. Kleurnaam: Provenza Tabaco. Afmetingen circa: 13x13x0,9cm. Code: H-063-2. Aantal dozen: 89 (1m² per doos). Deze kavel kan op verzoek bezorgd worden. De kosten bedragen voor dit kavel €110,00 exclusief BTW. Wilt u meerdere kavels laten bezorgen? Vanaf het tweede tot en met de vijfde kavel betaalt u €75,00 euro ex BTW per kavel. Voor 6 kavels of meer betaald u een vast bedrag van €450,00 ex BTW. Levering vindt alleen plaats in Nederland. Kosten bezorging op de Waddeneilanden en België op aanvraag. Voor het laten bezorgen van uw kavel(s) dient u zelf voor uiterlijk 5 mei contact op te nemen met Michiel Borm, info@handelwandel.com. Na deze datum worden kavels automatisch geleverd in Hulst waar u uw kavel(s) kan afhalen op de afhaaldag. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking. Kleur: Provenza Tabaco Materiaal: Keramische tegels voor binnen... lees meer

862

Keramische tegels voor binnen. Kleurnaam: Antic Blanco Brillo ortt. Afmetingen circa: 20x20x0,9cm. Code: H-064-2. Aantal dozen: 113 (0,68m² per doos). Deze kavel kan op verzoek bezorgd worden. De kosten bedragen voor dit kavel €110,00 exclusief BTW. Wilt u meerdere kavels laten bezorgen? Vanaf het tweede tot en met de vijfde kavel betaalt u €75,00 euro ex BTW per kavel. Voor 6 kavels of meer betaald u een vast bedrag van €450,00 ex BTW. Levering vindt alleen plaats in Nederland. Kosten bezorging op de Waddeneilanden en België op aanvraag. Voor het laten bezorgen van uw kavel(s) dient u zelf voor uiterlijk 5 mei contact op te nemen met Michiel Borm, info@handelwandel.com. Na deze datum worden kavels automatisch geleverd in Hulst waar u uw kavel(s) kan afhalen op de afhaaldag. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking. Kleur: Antic Blanco Brillo ortt Materiaal: Keramische tegels voor binnen... lees meer

Huidig bod 200,00
863

Keramische tegels voor binnen. Kleurnaam: Antic Blanco Brillo ortt. Afmetingen circa: 15x30x0,9cm. Code: H-066-2. Aantal dozen: 82 (1m² per doos). Deze kavel kan op verzoek bezorgd worden. De kosten bedragen voor dit kavel €110,00 exclusief BTW. Wilt u meerdere kavels laten bezorgen? Vanaf het tweede tot en met de vijfde kavel betaalt u €75,00 euro ex BTW per kavel. Voor 6 kavels of meer betaald u een vast bedrag van €450,00 ex BTW. Levering vindt alleen plaats in Nederland. Kosten bezorging op de Waddeneilanden en België op aanvraag. Voor het laten bezorgen van uw kavel(s) dient u zelf voor uiterlijk 5 mei contact op te nemen met Michiel Borm, info@handelwandel.com. Na deze datum worden kavels automatisch geleverd in Hulst waar u uw kavel(s) kan afhalen op de afhaaldag. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking. Kleur: Antic Blanco Brillo ortt Materiaal: Keramische tegels voor binnen... lees meer

864

Keramische tegels voor binnen. Kleurnaam: Antic Blanco mate. Afmetingen circa: 15x30x0,9cm. Code: H-067-2. Aantal dozen: 47 (1m² per doos). Deze kavel kan op verzoek bezorgd worden. De kosten bedragen voor dit kavel €110,00 exclusief BTW. Wilt u meerdere kavels laten bezorgen? Vanaf het tweede tot en met de vijfde kavel betaalt u €75,00 euro ex BTW per kavel. Voor 6 kavels of meer betaald u een vast bedrag van €450,00 ex BTW. Levering vindt alleen plaats in Nederland. Kosten bezorging op de Waddeneilanden en België op aanvraag. Voor het laten bezorgen van uw kavel(s) dient u zelf voor uiterlijk 5 mei contact op te nemen met Michiel Borm, info@handelwandel.com. Na deze datum worden kavels automatisch geleverd in Hulst waar u uw kavel(s) kan afhalen op de afhaaldag. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking. Kleur: Antic Blanco mate Materiaal: Keramische tegels voor binnen... lees meer

865

Keramische tegels voor binnen. Kleurnaam: Winter Niebla Vision. Afmetingen circa: 21,4x61x0,94cm. Code: H-074-2. Aantal dozen: 12 (1,17m² per doos). Deze kavel kan op verzoek bezorgd worden. De kosten bedragen voor dit kavel €110,00 exclusief BTW. Wilt u meerdere kavels laten bezorgen? Vanaf het tweede tot en met de vijfde kavel betaalt u €75,00 euro ex BTW per kavel. Voor 6 kavels of meer betaald u een vast bedrag van €450,00 ex BTW. Levering vindt alleen plaats in Nederland. Kosten bezorging op de Waddeneilanden en België op aanvraag. Voor het laten bezorgen van uw kavel(s) dient u zelf voor uiterlijk 5 mei contact op te nemen met Michiel Borm, info@handelwandel.com. Na deze datum worden kavels automatisch geleverd in Hulst waar u uw kavel(s) kan afhalen op de afhaaldag. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking. Kleur: Winter Niebla Vision Materiaal: Keramische tegels voor binnen... lees meer

866

Keramische tegels voor binnen. Kleurnaam: Aitana Gris. Afmetingen circa: 21,4x61x0,94cm. Code: H-075-2. Aantal dozen: 55 (1,17m² per doos). Deze kavel kan op verzoek bezorgd worden. De kosten bedragen voor dit kavel €110,00 exclusief BTW. Wilt u meerdere kavels laten bezorgen? Vanaf het tweede tot en met de vijfde kavel betaalt u €75,00 euro ex BTW per kavel. Voor 6 kavels of meer betaald u een vast bedrag van €450,00 ex BTW. Levering vindt alleen plaats in Nederland. Kosten bezorging op de Waddeneilanden en België op aanvraag. Voor het laten bezorgen van uw kavel(s) dient u zelf voor uiterlijk 5 mei contact op te nemen met Michiel Borm, info@handelwandel.com. Na deze datum worden kavels automatisch geleverd in Hulst waar u uw kavel(s) kan afhalen op de afhaaldag. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking. Kleur: Aitana Gris Materiaal: Keramische tegels voor binnen... lees meer

Huidig bod 200,00
867

Keramische tegels voor binnen. Kleurnaam: Concrete Gris. Afmetingen circa: 21,4x61x0,94cm. Code: H-0148-2. Aantal dozen: 13 (1,13m² per doos). Deze kavel kan op verzoek bezorgd worden. De kosten bedragen voor dit kavel €110,00 exclusief BTW. Wilt u meerdere kavels laten bezorgen? Vanaf het tweede tot en met de vijfde kavel betaalt u €75,00 euro ex BTW per kavel. Voor 6 kavels of meer betaald u een vast bedrag van €450,00 ex BTW. Levering vindt alleen plaats in Nederland. Kosten bezorging op de Waddeneilanden en België op aanvraag. Voor het laten bezorgen van uw kavel(s) dient u zelf voor uiterlijk 5 mei contact op te nemen met Michiel Borm, info@handelwandel.com. Na deze datum worden kavels automatisch geleverd in Hulst waar u uw kavel(s) kan afhalen op de afhaaldag. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking. Kleur: Concrete Gris Materiaal: Keramische tegels voor binnen... lees meer

868