Retourgoederen: ongecontroleerd, niet getest Zonder accu Merk: Yardforce Product type: Bladblazer
Dit betreft een B2B Recommerce Pick-Up veiling met Retourgoederen van verschillende webshops en e-commerce platformen. In deze veiling staan onder andere volledige vrachtwagen ladingen van VidaXL, een pallet met designer kleding retourgoederen/ over voorraad en partijen retourgoederen zoals verlichting en gereedschap.
BezichtigenMaandag 15/04/2024 07:00-08:00
AfhalenVrijdag 26/04/2024 07:00-10:00
Retourgoederen: ongecontroleerd, niet getest Zonder accu 10x Bladblazer 10x BBQ Aansteker 10x Luchtpomp 10x Heggenschaar Merk: Yardforce Product type: Bladblazer
Retourgoederen: ongecontroleerd, niet getest Zonder accu 16x Bladblazer 16x Heggenschaar Merk: Yardforce Product type: Bladblazer
Retourgoederen: ongecontroleerd, niet getest Zonder accu 17 luchtpompen, 21 BBQ branders Merk: Yardforce Product type: Bladblazer
Ongebruikt verpakking kan beschadigd zijn. EAN: 5060230847467 Materiaal tafelblad MDF Max. hoogte 76 cm Minimale hoogte 76 cm Materiaal tafelonderstel Metaal Merk: Piranha Furniture
MET O.A. VOLGENDE MERKEN PAUL SHARK, ARMANI COLLEZIONE, ARMANI JEANS, GUCCI,DOLCE GABANNA, D&G, DIESEL, MOSCHINO, POLO RALPH LAUREN, OFFWHITE, PRADA, DSQUARED2, TOMMY HILFIGER, STONE ISLAND, ETRO, ROBERTO CAVALLI, VERSACE, CHLOE, PINKO, TWINSET, LEVIS, CORLEANI, ETC. Waaronder; T-shirts; Overhemden; Jassen; Broeken in diverse designs en maten. Op 1 pallet. Mix van retourgoederen, restpartijen/ overstock. Let op: een deel van deze partij bevat kleding reparaties. Bekijk de afbeeldingen voor voorbeelden van deze reparaties. Bestaande uit: 11 Dozen 1e: Cavalli 2e: Polo Ralph Lauren 3e: Armani Jeans 4e: Met 5e: Moschino 6e: Pepe Jeans 7e: Tommy Jeans 8e: dsquared2 9e: Bikkembergs 10e: Georgio Armani 11e: Emporio Armani 12e: Jijil 13e: Moorer 14e: Tommy Hilfiger 15e: Daniele Fiesoli 16e: La boutique Italiana 17e: Guess... lees meer
Inhoud van 1 volledige vrachtwagen (ca. 32 pallets) met VidaXL retourgoederen. Retailwaarde ca. € 58.560 Zie voor de exacte inhoud de bijgevoegde lijst bij Documenten: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1rGmrKn8owFrkQsGlnLxdL0kk_uQDZabz/edit?usp=sharing&ouid=110634398944930508917&rtpof=true&sd=true Merk: Volle vrachtwagen Model: VidaXL Retourgoederen Product type: 451 stuks meubels... lees meer
1 volledige vrachtwagen inhoud (ca. 32 pallets) met VidaXL retourgoederen. Retailwaarde ca. €88.300 Euro. Zie voor de exacte inhoud de bijgevoegde lijst bij Documenten: VIDAXL002 Inhoud volle trailer retourgoederen VidaXL.pdf Of bekijk de product sheet op: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1GwApmAcPDyPuHVLes4N8Y81nMAFvKYRFndUHCnTVfvE/edit?usp=sharing Merk: VidaXL Model: Meubels... lees meer