Op en inclusief 3 pallets Merk: Insulcon
Online faillissementsveiling in opdracht van Mr. mr. E. Eshuis van Trip Advocaten Notarissen te Groningen in zijn hoedanigheid van curator.
BezichtigenMaandag 22/04/2024 11:00-14:00
AfhalenMaandag 06/05/2024 07:00-14:00
In en met 4 bigbags Merk: RHI MAGNESITA Type: DIRAM F32AL-6-DE
Op en inclusief 3 pallets; Dit is een serie foutafdrukken.
Type: Anaplast 76 Eigen gewicht: 2000kg
Diverse maten; op en inclusief 4 pallets
Op en inclusief 2 pallets Merk: Insulcon Type: Wearflex
Op en inclusief 3 pallets
Merk: Hüttenes-Albertus Type: Schutzanstruc 855W
Op en inclusief 15 pallets Merk: Drache Type: Cerapor
Op en inclusief 25 pallets Merk: Drache Type: Ceralu
Ongebruikt; op en inclusief 1 pallet
Merk: HP Type: Color laserjet Pro M454dw
Merk: Christen&Laudon Type: 305 939-01/1 Bouwjaar: 2005
Op en inclusief 3 pallets
Zonder inhoud; In het geval dat de inhoud op de ophaaldag nog aanwezig is, dient de koper ervoor zorg te dragen dat de inhoud onbeschadigd wordt afgevoerd; Koper moet de draadeinden in de vloer op grondniveau afslijpen Hoogte: 400cm Sectie afm. l: 2700mm Sectie afm. b: 900mm Aantal liggers: 140 Aantal staanders: 26... lees meer
Merk: Glama Totale afmeting Lengte: 1100mm Totale afmeting Breedte: 1190mm Totale afmeting Hoogte: 1100mm
Op en inclusief 2 pallets en 2 houten kisten
Merk: Transformator Teknik Product type: TSP19562
Met Heuer-Front bankschroef Lengte: 2000mm Breedte: 900mm Hoogte: 890mm Materiaal: Staal
Op en inclusief 7 pallets Merk: Selee Type: CS-X
Op en inclusief 10 pallets Merk: Selee Type: CS-X
Op en met 5 pallets Merk: Insulcon Type: Insulfax LTX blanket 96
Stopkegels voornamelijk; op en inclusief 8 pallets.
Bestaande uit grafietringen; T-platen; Silca Silcadur; enzovoorts; vanaf 5 meter rek.
Bestaande uit tooling; etiket; Beitels; thermokoppels; filterhaken; Insulcon promixsealer; enzovoorts; vanaf 6 meter rek.
Bestaande uit grafietringen; Pyroform gieten matrijsdelen; enzovoorts; vanaf 12 meter rek.
Inclusief andere helmen en handschoenen
1partij 130kg rubberbanden met velg 2.50x8H1 en 2750 stuks FOS filterbuizen 129x6500mm; onderste manchet met koord; Op en inclusief 13x pallet