Bankruptcy aluminium smelter damco aluminium (aldel)

Online faillissementsveiling in opdracht van Mr. mr. E. Eshuis van Trip Advocaten Notarissen te Groningen in zijn hoedanigheid van curator.

Maandag 22/04/2024 11:00-14:00

Maandag 06/05/2024 07:00-14:00

Oosterhorn 20-22, 9936 HD Farmsum, Nederland

Aantal kavels
493 kavels
Einde op 25/04/2024 08:00

Op en inclusief 3 pallets Merk: Insulcon

126

In en met 4 bigbags Merk: RHI MAGNESITA Type: DIRAM F32AL-6-DE

127

Op en inclusief 3 pallets; Dit is een serie foutafdrukken.

Huidig bod 15,00
128

Type: Anaplast 76 Eigen gewicht: 2000kg

129

Diverse maten; op en inclusief 4 pallets

130

Op en inclusief 2 pallets Merk: Insulcon Type: Wearflex

131

Op en inclusief 3 pallets

132

Merk: Hüttenes-Albertus Type: Schutzanstruc 855W

133

Op en inclusief 15 pallets Merk: Drache Type: Cerapor

134

Op en inclusief 25 pallets Merk: Drache Type: Ceralu

135

Ongebruikt; op en inclusief 1 pallet

Huidig bod 25,00
136

Merk: HP Type: Color laserjet Pro M454dw

Huidig bod 55,00
10 biedingen
137

Merk: Christen&Laudon Type: 305 939-01/1 Bouwjaar: 2005

Huidig bod 25,00
138

Op en inclusief 3 pallets

139

Zonder inhoud; In het geval dat de inhoud op de ophaaldag nog aanwezig is, dient de koper ervoor zorg te dragen dat de inhoud onbeschadigd wordt afgevoerd; Koper moet de draadeinden in de vloer op grondniveau afslijpen Hoogte: 400cm Sectie afm. l: 2700mm Sectie afm. b: 900mm Aantal liggers: 140 Aantal staanders: 26... lees meer

Huidig bod 270,00
140

Merk: Glama Totale afmeting Lengte: 1100mm Totale afmeting Breedte: 1190mm Totale afmeting Hoogte: 1100mm

Huidig bod 55,00
141

Op en inclusief 2 pallets en 2 houten kisten

142

Merk: Transformator Teknik Product type: TSP19562

Huidig bod 180,00
9 biedingen
143

Met Heuer-Front bankschroef Lengte: 2000mm Breedte: 900mm Hoogte: 890mm Materiaal: Staal

144

Op en inclusief 7 pallets Merk: Selee Type: CS-X

145

Op en inclusief 10 pallets Merk: Selee Type: CS-X

146

Op en met 5 pallets Merk: Insulcon Type: Insulfax LTX blanket 96

147

Stopkegels voornamelijk; op en inclusief 8 pallets.

Huidig bod 500,00
148

Bestaande uit grafietringen; T-platen; Silca Silcadur; enzovoorts; vanaf 5 meter rek.

149

Bestaande uit tooling; etiket; Beitels; thermokoppels; filterhaken; Insulcon promixsealer; enzovoorts; vanaf 6 meter rek.

Huidig bod 40,00
7 biedingen
150

Bestaande uit grafietringen; Pyroform gieten matrijsdelen; enzovoorts; vanaf 12 meter rek.

151

Huidig bod 15,00
152

Inclusief andere helmen en handschoenen

Huidig bod 140,00
153

Huidig bod 60,00
154

1partij 130kg rubberbanden met velg 2.50x8H1 en 2750 stuks FOS filterbuizen 129x6500mm; onderste manchet met koord; Op en inclusief 13x pallet

155