(showroom)keukens en apparatuur

Online veiling van (showroom)keukens en apparatuur te Aalsmeer, Middelharnis en 's-Hertogenbosch.

Korendreef 15, 3241 AS Middelharnis, Nederland

Aantal kavels
99 kavels
Einde op 31/03/2024 17:00

Afm. kookgedeelte ca.: 350x60x91,5 cm; afm. kastenwand ca.: 285x60x119 cm; Achterwand niet inbegrepen; reeds gedemonteerd en ingepakt op pallets. (afstapelen, omruilen of statiegeld per pallet) LET OP !! om de ophaaldag zo soepel mogelijk te laten verlopen vragen wij u met passend vervoer te komen. Hoogte van de pallet is ca. 240 cm; Pallets zijn niet inbegrepen; statiegeld betalen bij afhalen, of pallets afstapelen (33010). Aanrechtblad: Kunststof oud hout in stroken Gootsteen: Franke Kraan: Hansgrohe Hoofdkleur: Wit Merk: Nolte Type keukenopstelling: Parallel... lees meer

Huidig bod 590,00
18 biedingen
31

Product type: AE365010 Merk: Hailo

Huidig bod 15,00
75

Product type: A4355TRVS Merk: Etna

76

Product type: AV361RVS Merk: Etna

77

Product type: DVK6981HB Merk: AEG

Huidig bod 140,00
78

Product type: T4409LRVS Merk: Etna

79

Product type: DBE5960HG Merk: AEG

Huidig bod 80,00
14 biedingen
80

Product type: AO460WIT Merk: Etna

81

Merk: Novy Product type: 6820

Huidig bod 70,00
82

Product type: SFB58221AF Merk: AEG

83

Product type: IKE95474FB Merk: AEG

Huidig bod 220,00
17 biedingen
84

Product type: PURA-104 Merk: BORA

Huidig bod 400,00
9 biedingen
85

Product type: IDE84243IB Merk: AEG

Huidig bod 190,00
10 biedingen
86

Product type: ISDE615SB Merk: Lanesto

87

Product type: 0613CP Merk: Lanesto

Huidig bod 40,00
7 biedingen
88

Product type: SX836X02NE Merk: Siemens

Huidig bod 235,00
11 biedingen
89

Product type: GVW820XL Merk: Pelgrim

Huidig bod 110,00
8 biedingen
90

Product type: AGS78800F0 Merk: AEG

13 biedingen
91

Huidig bod 60,00
92

Conditie gebruikt; afm. keuken zie foto; op het werkblad links van de gootsteen zitten enkele krasjes; reeds gedemonteerd en ingepakt op pallets. (afstapelen, omruilen of statiegeld per pallet) LET OP !! om de ophaaldag zo soepel mogelijk te laten verlopen vragen wij u met passend vervoer te komen. Hoogte van de pallet is ca. 240 cm; Pallets zijn niet inbegrepen; statiegeld betalen bij afhalen, of pallets afstapelen (26940). Kraan: inbegrepen Gootsteen: inbegrepen Vaatwasser: Bruynzeel Magnetron: Bruynzeel Koelkast: inbegrepen Afzuigkap: Bruynzeel Type keukenopstelling: Hoek Fornuis: AEG Hoofdkleur: Wit Aanrechtblad: Kunststof... lees meer

Huidig bod 120,00
100

Conditie gebruikt; afm. keuken zie tekening; reeds gedemonteerd en ingepakt op pallets. (afstapelen, omruilen of statiegeld per pallet) LET OP !! om de ophaaldag zo soepel mogelijk te laten verlopen vragen wij u met passend vervoer te komen. Hoogte van de pallet is ca. 240 cm; Pallets zijn niet inbegrepen; statiegeld betalen bij afhalen, of pallets afstapelen (26850). Hoofdkleur: Hoogglans wit Kraan: inbegrepen Gootsteen: inbegrepen Oven: Zanussi Afzuigkap: Zanussi Type keukenopstelling: Hoek Fornuis: Zanussi Vaatwasser: Siemens Koelkast: Zanussi Aanrechtblad: HPL... lees meer

Huidig bod 110,00
101

Conditie gebruikt; afm. keuken ca.: 224x60 cm; afm. eiland ca.: 183x100x90 cm; kookplaat beschadigd; reeds gedemonteerd en ingepakt op pallets. (afstapelen, omruilen of statiegeld per pallet) LET OP !! om de ophaaldag zo soepel mogelijk te laten verlopen vragen wij u met passend vervoer te komen. Hoogte van de pallet is ca. 240 cm; Pallets zijn niet inbegrepen; statiegeld betalen bij afhalen, of pallets afstapelen (26860). Type keukenopstelling: Eiland Gootsteen: inbegrepen Oven: Etna Vaatwasser: Siemens Aanrechtblad: Steen Fornuis: Siemens Kraan: inbegrepen Hoofdkleur: Wit... lees meer

Huidig bod 130,00
102

Conditie gebruikt; afm. keuken ca.: 225x60x90 cm; afm. keuken ca.: 305x60x220 cm; reeds gedemonteerd en ingepakt op pallets. (afstapelen, omruilen of statiegeld per pallet) LET OP !! om de ophaaldag zo soepel mogelijk te laten verlopen vragen wij u met passend vervoer te komen. Hoogte van de pallet is ca. 240 cm; Pallets zijn niet inbegrepen; statiegeld betalen bij afhalen, of pallets afstapelen (26820). Koelkast: Pelgrim Oven: Pelgrim Kraan: Grohe Vaatwasser: Atag Fornuis: Pelgrim Afzuigkap: Pelgrim Aanrechtblad: Steen Gootsteen: Franke Type keukenopstelling: Recht Hoofdkleur: roomwit... lees meer

Huidig bod 560,00
33 biedingen
103

Conditie gebruikt; afm. eiland ca.: 369x69 cm; afm. keuken ca.: 366x69 cm; kras op werkblad zie foto; reeds gedemonteerd en ingepakt op pallets. (afstapelen, omruilen of statiegeld per pallet) LET OP !! om de ophaaldag zo soepel mogelijk te laten verlopen vragen wij u met passend vervoer te komen. Hoogte van de pallet is ca. 240 cm; Pallets zijn niet inbegrepen; statiegeld betalen bij afhalen, of pallets afstapelen (26925). Vaatwasser: Siemens Aanrechtblad: Keramiek Type keukenopstelling: Eiland Hoofdkleur: Wit Oven: Siemens Koelkast: Siemens Fornuis: Siemens Vriezer: Siemens Afzuigkap: inbegrepen Kraan: inbegrepen Gootsteen: inbegrepen... lees meer

Huidig bod 330,00
104

Conditie gebruikt; afm. keuken zie foto; reeds gedemonteerd en ingepakt op pallets. (afstapelen, omruilen of statiegeld per pallet) LET OP !! om de ophaaldag zo soepel mogelijk te laten verlopen vragen wij u met passend vervoer te komen. Hoogte van de pallet is ca. 240 cm; Pallets zijn niet inbegrepen; statiegeld betalen bij afhalen, of pallets afstapelen (26900). Gootsteen: inbegrepen Koelkast: Zanussi Type keukenopstelling: Hoek Kraan: Franke Aanrechtblad: Kunststof Oven: Zanussi Fornuis: Zanussi Hoofdkleur: benzie Vaatwasser: AEG Afzuigkap: Faber... lees meer

105

Conditie gebruikt; afm. keuken ca.: 200x600x172 cm; reeds gedemonteerd en ingepakt op pallets. (afstapelen, omruilen of statiegeld per pallet) LET OP !! om de ophaaldag zo soepel mogelijk te laten verlopen vragen wij u met passend vervoer te komen. Hoogte van de pallet is ca. 240 cm; Pallets zijn niet inbegrepen; statiegeld betalen bij afhalen, of pallets afstapelen (26700). Koelkast: inbegrepen Hoofdkleur: Magnolia mat Magnetron: inbegrepen Gootsteen: inbegrepen Kraan: inbegrepen Oven: inbegrepen Aanrechtblad: Kunststof Vaatwasser: AEG Fornuis: inbegrepen... lees meer

Huidig bod 195,00
8 biedingen
106

Conditie gebruikt; afm. keuken 284x309x193 cm; Geen beschadiging aan de zijkant van koelkast dit betreft lijmresten; reeds gedemonteerd en ingepakt op pallets. (afstapelen, omruilen of statiegeld per pallet) LET OP !! om de ophaaldag zo soepel mogelijk te laten verlopen vragen wij u met passend vervoer te komen. Hoogte van de pallet is ca. 240 cm; Pallets zijn niet inbegrepen; statiegeld betalen bij afhalen, of pallets afstapelen (26755). Koelkast: Siemens Type keukenopstelling: Hoek Kraan: inbegrepen Afzuigkap: inbegrepen Fornuis: Atag Oven: Siemens Hoofdkleur: wit Vaatwasser: Siemens Aanrechtblad: steen Merk: Siematic Vriezer: Siemens Gootsteen: inbegrepen... lees meer

Huidig bod 390,00
8 biedingen
107

Conditie gebruikt; afm. zie foto; reeds gedemonteerd en ingepakt op pallets. LET OP !! om de ophaaldag zo soepel mogelijk te laten verlopen vragen wij u met passend vervoer te komen. Hoogte van de pallet is ca. 240 cm; Pallets zijn niet inbegrepen; statiegeld betalen bij afhalen, of pallets afstapelen (26865). Gootsteen: inbegrepen Kraan: inbegrepen Hoofdkleur: Wit Aanrechtblad: Hout Oven: Siemens Type keukenopstelling: Hoek Fornuis: Siemens Afzuigkap: Siemens... lees meer

Huidig bod 130,00
108

Conditie gebruikt; afm. keuken 2,70x3,20 cm; excl. plint; reeds gedemonteerd en ingepakt op pallets. LET OP !! om de ophaaldag zo soepel mogelijk te laten verlopen vragen wij u met passend vervoer te komen. Hoogte van de pallet is ca. 240 cm; Pallets zijn niet inbegrepen; statiegeld betalen bij afhalen, of pallets afstapelen (26740). Afzuigkap: inbegrepen Koelkast: Bosch Hoofdkleur: Wit Fornuis: Candy Type keukenopstelling: Hoek Vriezer: Bauknecht Gootsteen: inbegrepen Aanrechtblad: marmerlook Vaatwasser: inbegrepen Oven: inbegrepen Kraan: Grohe... lees meer

109

Conditie gebruikt; hoekje van blad licht beschadigd; afm. keuken ca.: 3,363x60x90 cm; afm. kastenwand ca.: 150x60 cm; reeds gedemonteerd en ingepakt op pallets. LET OP !! om de ophaaldag zo soepel mogelijk te laten verlopen vragen wij u met passend vervoer te komen. Hoogte van de pallet is ca. 240 cm; Pallets zijn niet inbegrepen; statiegeld betalen bij afhalen, of pallets afstapelen (26735). Kraan: Grohe Gootsteen: inbegrepen Type keukenopstelling: Recht met kastenwand Afzuigkap: Bosch Fornuis: Bosch Hoofdkleur: Wit Aanrechtblad: Hout Magnetron: Bosch... lees meer

110