Tuinhout en bouwmaterialen

Tuinhout en bouwmaterialen

Online veiling van tuinhout en bouwmaterialen te Aalsmeer, Alphen en Roelofarendsveen.

Baarleseweg 77, 5131 BB Alphen, Nederland

Aantal kavels
266 kavels
Einde op 13/02/2024 18:00

GrandiWood Hardinxveld is een tuinhuis met veranda van mooi en lichtgekleurd hout. De dubbele deuren met vier paar ramen zorgen voor een natuurlijke lichtinval. Hoewel een tuinhuis met overkapping één geheel is, voelt het toch heel gescheiden dankzij het ontwerp. Je hebt daarom heel veel vrijheid en keuze in het indelen van beide ruimtes. Het tuinhuis kun je bijvoorbeeld goed inzetten als berging, maar ook als buitenkantoor of home-gym. Onder de overkapping kun je familie en vrienden het hele jaar door ontvangen wanneer je er bijvoorbeeld een fijne lounge van maakt. Deze blokhut met overkapping is gemaakt van Noord-Europees vurenhout. Deze houtsoort heeft door zijn langzame groei een fijne vezelstructuur, bevat weinig hars en heeft hooguit kleine, vaste kwasten. We raden sterk aan het hout te bewerken met een beits of lak om de levensduur te verlengen, zodat je er langer van kunt genieten! LET OP: De daadwerkelijke dubbele deur heeft 3 glasvlakken ipv 4 zoals op de afbeelding wordt getoond. Materiaal: Vurenhout Hoogte: 230cm Breedte: 699cm Lengte: 299cm Model: Essential Hardinxveld Merk: GrandiWood... lees meer

Huidig bod 1060,00
28 biedingen

De Grandiwood Demi overkapping is een strakke en moderne overkapping die je tuin een stijlvolle look geeft. Zo creëer je een prachtige plek in je tuin voor een buitenkeuken of loungeset en kan je uren lang genieten van het buitenleven! Het biedt een perfecte setting om gezellige avonden met vrienden door te brengen en biedt bescherming tegen weersinvloeden. De overkapping is gebouwd met een geschaafd Douglashouten frame met slanke staanders van 14x14 cm. De overkapping wordt standaard met schoren geleverd, maar deze zijn niet verplicht. Stevige constructie De constructie van de Grandiwood Demi is enorm stevig door het gebruik van hoekpalen die gemonteerd worden met een halfhoutverbinding en pen-en-gat verbinding. Dit zorgt ervoor dat de constructie niet alleen erg stevig is, maar ook mooi strak is afgewerkt. De dakbalken worden dan ook bevestigd met een zwaluwstaartverbinding. Deze bevestiging zorgt dat de constructie veel trekkracht kan verdragen waardoor er geen bevestigingsmaterialen nodig zijn. Douglashout Douglashout heeft van nature een roze tint en gaat onbehandeld circa 15 jaar mee. Een erg duurzame houtsoort dus! De roze tint kunt in de loop van de jaren wel vervagen of vergrijzen vanwege weersinvloeden, maar Dit kun je tegengaan door het hout te behandelen met een beits. Als je het hout iedere vijf jaar bijhoudt met beitsen, behoud je de originele kleur en verleng je ook nog eens de levensduur van je constructie. Een ander kenmerk van Douglashout is dat het kan gaan scheuren. Scheuren kunnen ontstaan wanneer de temperaturen dalen en stijgen, omdat hout krimpt bij warm weer en uit zet bij vochtig weer. Maar maak je geen zorgen, deze houteigenschappen doen echter niets af aan de kwaliteit van het hout. Materiaal: Douglashout Breedte: 790cm Model: Design Demi Merk: GrandiWood Hoogte: 255cm Lengte: 306cm... lees meer

Huidig bod 330,00

De Grandiwood Demi overkapping is een strakke en moderne overkapping die je tuin een stijlvolle look geeft. Zo creëer je een prachtige plek in je tuin voor een buitenkeuken of loungeset en kan je uren lang genieten van het buitenleven! Het biedt een perfecte setting om gezellige avonden met vrienden door te brengen en biedt bescherming tegen weersinvloeden. De overkapping is gebouwd met een geschaafd Douglashouten frame met slanke staanders van 14x14 cm. De overkapping wordt standaard met schoren geleverd, maar deze zijn niet verplicht. Stevige constructie De constructie van de Grandiwood Demi is enorm stevig door het gebruik van hoekpalen die gemonteerd worden met een halfhoutverbinding en pen-en-gat verbinding. Dit zorgt ervoor dat de constructie niet alleen erg stevig is, maar ook mooi strak is afgewerkt. De dakbalken worden dan ook bevestigd met een zwaluwstaartverbinding. Deze bevestiging zorgt dat de constructie veel trekkracht kan verdragen waardoor er geen bevestigingsmaterialen nodig zijn. Douglashout Douglashout heeft van nature een roze tint en gaat onbehandeld circa 15 jaar mee. Een erg duurzame houtsoort dus! De roze tint kunt in de loop van de jaren wel vervagen of vergrijzen vanwege weersinvloeden, maar Dit kun je tegengaan door het hout te behandelen met een beits. Als je het hout iedere vijf jaar bijhoudt met beitsen, behoud je de originele kleur en verleng je ook nog eens de levensduur van je constructie. Een ander kenmerk van Douglashout is dat het kan gaan scheuren. Scheuren kunnen ontstaan wanneer de temperaturen dalen en stijgen, omdat hout krimpt bij warm weer en uit zet bij vochtig weer. Maar maak je geen zorgen, deze houteigenschappen doen echter niets af aan de kwaliteit van het hout. Materiaal: Douglashout Breedte: 790cm Lengte: 398cm Merk: GrandiWood Hoogte: 255cm Model: Design Demi... lees meer

Huidig bod 270,00

"Relaxen in de achtertuin, dat doe je onder eenWoodAcademy Ruby Essential overkapping. Onder deze overkapping kun je fijnzitten om te ontspannen, lekker te eten tijdens een barbecue of vrienden enfamilie te ontvangen. De Essentialserie is het “kleine broertje” van de Excellent, door de palen van 12x12 cm hebje een moderne look en feel zonder dat het te robuust aan voelt. Een WoodAcademy overkapping schikt zich voor jouwpersoonlijke touch vanwege de verschillende keuzes die je kunt maken in hetontwerp. Je kunt er bijvoorbeeld voor kiezen om uit te breiden met wanden,hiermee zorg je voor nog meer geborgenheid, warmte en privacy onder jeoverkapping. Daarnaast zijn deze wanden er in diverse soorten kleuren, dus jekunt esthetisch zelf helemaal je eigen overkapping samenstellen. De WoodAcademy Ruby Essential overkapping isgemaakt van duurzaam Douglashout en gaat dus lang mee. Het natuurlijke procesvan Douglashout zorgt ervoor dat het in verloop van tijd kan vergrijzen. Ditdoet niets af van de kwaliteit, maar je kunt ervoor kiezen het hout te bewerkenmet een beits of lak zodat je de originele kleur behoudt." Materiaal: Douglashout Merk: WoodAcademy Hoogte: 239cm Breedte: 670cm Model: Ruby Essential Douglas Lengte: 300cm... lees meer

"Ben je op zoek naar een betaalbare moderne overkapping om heerlijk te ontspannen in de zomermaanden? Dan is de WoodAcademy Ruby Excellent vuren houten overkapping wellicht de perfecte oplossing. Gebruik de overkapping als plek om je loungebank weg te zetten of bouw er een complete buitenkeuken in. De vrijstaande overkapping bestaat uit een geschaafde vurenhouten frame met verlijmde palen van 18,5x18,5 cm. Het verlijmen van de palen zorgt voor sterkere palen en is er minder kans op werking in het hout. Naar wens aanpasbaar De Excellent lijn van WoodAcademy schickt zich voor jouw persoonlijke touch dankzij de verschillende keuzes die je kan maken en erbij kunt bestellen. Je kunt bijvoorbeeld ervoor kiezen om de overkapping uit te breiden met geverfde wanden, hiermee zorg je voor nog meer geborgenheid, warmte en privacy onder je overkapping. Of kies voor een glaswand om zo toch nog een gevoel van ruimte te creëren, dus je kunt esthetisch zelf helemaal je overkapping samenstellen! Als je palen wilt verschuiven moet je rekening houden met verschillende aspecten, neem contact op met onze klantenservice en we helpen je graag verder. Veelzijdig vurenhout Dit model is gemaakt van hoge kwaliteit vurenhout. Deze houtsoort heeft door zijn langzame groei een fijne vezelstructuur, bevat weinig hars en heeft hooguit kleine, vaste kwasten. We raden sterk aan het hout te bewerken met een beits of lak. Dit zorgt ervoor dat de kleur beter wordt behouden en beschermt tegen vocht en nattigheid om de levensduur te verlengen. Bouwpakket Het pakket bestaat uit een doe-het-zelf bouwpakket, dit betekent dat er een aantal onderdelen op maat gezaagd moeten worden. Maak je geen zorgen, we leveren de overkapping met een duidelijke handleiding en de juiste bevestigingsmaterialen om je op weg te helpen." Materiaal: Vurenhout Hoogte: 250cm Model: Ruby Excellent Vuren Houten Merk: WoodAcademy Breedte: 498cm Lengte: 298cm... lees meer

6

"Ben je op zoek naar een betaalbare moderne overkapping om heerlijk te ontspannen in de zomermaanden? Dan is de WoodAcademy Ruby Excellent vuren houten overkapping wellicht de perfecte oplossing. Gebruik de overkapping als plek om je loungebank weg te zetten of bouw er een complete buitenkeuken in. De vrijstaande overkapping bestaat uit een geschaafde vurenhouten frame met verlijmde palen van 18,5x18,5 cm. Het verlijmen van de palen zorgt voor sterkere palen en is er minder kans op werking in het hout. Naar wens aanpasbaar De Excellent lijn van WoodAcademy schickt zich voor jouw persoonlijke touch dankzij de verschillende keuzes die je kan maken en erbij kunt bestellen. Je kunt bijvoorbeeld ervoor kiezen om de overkapping uit te breiden met geverfde wanden, hiermee zorg je voor nog meer geborgenheid, warmte en privacy onder je overkapping. Of kies voor een glaswand om zo toch nog een gevoel van ruimte te creëren, dus je kunt esthetisch zelf helemaal je overkapping samenstellen! Als je palen wilt verschuiven moet je rekening houden met verschillende aspecten, neem contact op met onze klantenservice en we helpen je graag verder. Veelzijdig vurenhout Dit model is gemaakt van hoge kwaliteit vurenhout. Deze houtsoort heeft door zijn langzame groei een fijne vezelstructuur, bevat weinig hars en heeft hooguit kleine, vaste kwasten. We raden sterk aan het hout te bewerken met een beits of lak. Dit zorgt ervoor dat de kleur beter wordt behouden en beschermt tegen vocht en nattigheid om de levensduur te verlengen. Bouwpakket Het pakket bestaat uit een doe-het-zelf bouwpakket, dit betekent dat er een aantal onderdelen op maat gezaagd moeten worden. Maak je geen zorgen, we leveren de overkapping met een duidelijke handleiding en de juiste bevestigingsmaterialen om je op weg te helpen." Materiaal: Vurenhout Breedte: 578cm Model: Ruby Excellent Vuren Houten Hoogte: 250cm Merk: WoodAcademy Lengte: 298cm... lees meer

7

"Ben je op zoek naar een betaalbare moderne overkapping om heerlijk te ontspannen in de zomermaanden? Dan is de WoodAcademy Ruby Excellent vuren houten overkapping wellicht de perfecte oplossing. Gebruik de overkapping als plek om je loungebank weg te zetten of bouw er een complete buitenkeuken in. De vrijstaande overkapping bestaat uit een geschaafde vurenhouten frame met verlijmde palen van 18,5x18,5 cm. Het verlijmen van de palen zorgt voor sterkere palen en is er minder kans op werking in het hout. Naar wens aanpasbaar De Excellent lijn van WoodAcademy schickt zich voor jouw persoonlijke touch dankzij de verschillende keuzes die je kan maken en erbij kunt bestellen. Je kunt bijvoorbeeld ervoor kiezen om de overkapping uit te breiden met geverfde wanden, hiermee zorg je voor nog meer geborgenheid, warmte en privacy onder je overkapping. Of kies voor een glaswand om zo toch nog een gevoel van ruimte te creëren, dus je kunt esthetisch zelf helemaal je overkapping samenstellen! Als je palen wilt verschuiven moet je rekening houden met verschillende aspecten, neem contact op met onze klantenservice en we helpen je graag verder. Veelzijdig vurenhout Dit model is gemaakt van hoge kwaliteit vurenhout. Deze houtsoort heeft door zijn langzame groei een fijne vezelstructuur, bevat weinig hars en heeft hooguit kleine, vaste kwasten. We raden sterk aan het hout te bewerken met een beits of lak. Dit zorgt ervoor dat de kleur beter wordt behouden en beschermt tegen vocht en nattigheid om de levensduur te verlengen. Bouwpakket Het pakket bestaat uit een doe-het-zelf bouwpakket, dit betekent dat er een aantal onderdelen op maat gezaagd moeten worden. Maak je geen zorgen, we leveren de overkapping met een duidelijke handleiding en de juiste bevestigingsmaterialen om je op weg te helpen." Materiaal: Vurenhout Merk: WoodAcademy Breedte: 578cm Model: Ruby Excellent Vuren Houten Hoogte: 250cm Lengte: 398cm... lees meer

"Ben je op zoek naar een betaalbare moderne overkapping om heerlijk te ontspannen in de zomermaanden? Dan is de WoodAcademy Ruby Excellent vuren houten overkapping wellicht de perfecte oplossing. Gebruik de overkapping als plek om je loungebank weg te zetten of bouw er een complete buitenkeuken in. De vrijstaande overkapping bestaat uit een geschaafde vurenhouten frame met verlijmde palen van 18,5x18,5 cm. Het verlijmen van de palen zorgt voor sterkere palen en is er minder kans op werking in het hout. Naar wens aanpasbaar De Excellent lijn van WoodAcademy schickt zich voor jouw persoonlijke touch dankzij de verschillende keuzes die je kan maken en erbij kunt bestellen. Je kunt bijvoorbeeld ervoor kiezen om de overkapping uit te breiden met geverfde wanden, hiermee zorg je voor nog meer geborgenheid, warmte en privacy onder je overkapping. Of kies voor een glaswand om zo toch nog een gevoel van ruimte te creëren, dus je kunt esthetisch zelf helemaal je overkapping samenstellen! Als je palen wilt verschuiven moet je rekening houden met verschillende aspecten, neem contact op met onze klantenservice en we helpen je graag verder. Veelzijdig vurenhout Dit model is gemaakt van hoge kwaliteit vurenhout. Deze houtsoort heeft door zijn langzame groei een fijne vezelstructuur, bevat weinig hars en heeft hooguit kleine, vaste kwasten. We raden sterk aan het hout te bewerken met een beits of lak. Dit zorgt ervoor dat de kleur beter wordt behouden en beschermt tegen vocht en nattigheid om de levensduur te verlengen. Bouwpakket Het pakket bestaat uit een doe-het-zelf bouwpakket, dit betekent dat er een aantal onderdelen op maat gezaagd moeten worden. Maak je geen zorgen, we leveren de overkapping met een duidelijke handleiding en de juiste bevestigingsmaterialen om je op weg te helpen." Materiaal: Vurenhout Breedte: 677cm Model: Ruby Excellent Vuren Houten Merk: WoodAcademy Lengte: 298cm Hoogte: 250cm... lees meer

"Ben je op zoek naar een betaalbare moderne overkapping om heerlijk te ontspannen in de zomermaanden? Dan is de WoodAcademy Ruby Excellent vuren houten overkapping wellicht de perfecte oplossing. Gebruik de overkapping als plek om je loungebank weg te zetten of bouw er een complete buitenkeuken in. De vrijstaande overkapping bestaat uit een geschaafde vurenhouten frame met verlijmde palen van 18,5x18,5 cm. Het verlijmen van de palen zorgt voor sterkere palen en is er minder kans op werking in het hout. Naar wens aanpasbaar De Excellent lijn van WoodAcademy schickt zich voor jouw persoonlijke touch dankzij de verschillende keuzes die je kan maken en erbij kunt bestellen. Je kunt bijvoorbeeld ervoor kiezen om de overkapping uit te breiden met geverfde wanden, hiermee zorg je voor nog meer geborgenheid, warmte en privacy onder je overkapping. Of kies voor een glaswand om zo toch nog een gevoel van ruimte te creëren, dus je kunt esthetisch zelf helemaal je overkapping samenstellen! Als je palen wilt verschuiven moet je rekening houden met verschillende aspecten, neem contact op met onze klantenservice en we helpen je graag verder. Veelzijdig vurenhout Dit model is gemaakt van hoge kwaliteit vurenhout. Deze houtsoort heeft door zijn langzame groei een fijne vezelstructuur, bevat weinig hars en heeft hooguit kleine, vaste kwasten. We raden sterk aan het hout te bewerken met een beits of lak. Dit zorgt ervoor dat de kleur beter wordt behouden en beschermt tegen vocht en nattigheid om de levensduur te verlengen. Bouwpakket Het pakket bestaat uit een doe-het-zelf bouwpakket, dit betekent dat er een aantal onderdelen op maat gezaagd moeten worden. Maak je geen zorgen, we leveren de overkapping met een duidelijke handleiding en de juiste bevestigingsmaterialen om je op weg te helpen." Materiaal: Vurenhout Hoogte: 250cm Breedte: 777cm Lengte: 298cm Model: Ruby Excellent Vuren Houten Merk: WoodAcademy... lees meer

10

"Ben je op zoek naar een betaalbare moderne overkapping om heerlijk te ontspannen in de zomermaanden? Dan is de WoodAcademy Ruby Excellent vuren houten overkapping wellicht de perfecte oplossing. Gebruik de overkapping als plek om je loungebank weg te zetten of bouw er een complete buitenkeuken in. De vrijstaande overkapping bestaat uit een geschaafde vurenhouten frame met verlijmde palen van 18,5x18,5 cm. Het verlijmen van de palen zorgt voor sterkere palen en is er minder kans op werking in het hout. Naar wens aanpasbaar De Excellent lijn van WoodAcademy schickt zich voor jouw persoonlijke touch dankzij de verschillende keuzes die je kan maken en erbij kunt bestellen. Je kunt bijvoorbeeld ervoor kiezen om de overkapping uit te breiden met geverfde wanden, hiermee zorg je voor nog meer geborgenheid, warmte en privacy onder je overkapping. Of kies voor een glaswand om zo toch nog een gevoel van ruimte te creëren, dus je kunt esthetisch zelf helemaal je overkapping samenstellen! Als je palen wilt verschuiven moet je rekening houden met verschillende aspecten, neem contact op met onze klantenservice en we helpen je graag verder. Veelzijdig vurenhout Dit model is gemaakt van hoge kwaliteit vurenhout. Deze houtsoort heeft door zijn langzame groei een fijne vezelstructuur, bevat weinig hars en heeft hooguit kleine, vaste kwasten. We raden sterk aan het hout te bewerken met een beits of lak. Dit zorgt ervoor dat de kleur beter wordt behouden en beschermt tegen vocht en nattigheid om de levensduur te verlengen. Bouwpakket Het pakket bestaat uit een doe-het-zelf bouwpakket, dit betekent dat er een aantal onderdelen op maat gezaagd moeten worden. Maak je geen zorgen, we leveren de overkapping met een duidelijke handleiding en de juiste bevestigingsmaterialen om je op weg te helpen." Materiaal: Vurenhout Breedte: 777cm Model: Ruby Excellent Vuren Houten Merk: WoodAcademy Lengte: 398cm Hoogte: 250cm... lees meer

Huidig bod 290,00
11

Vast vurenhouten raam voor blokhut wanden van 28 mm Materiaal: Vurenhout Model: Los vast Breedte: 89cm Hoogte: 127cm Merk: Graed

12

Kiepraam van vurenhout voor blokhut wanden van 28 mm Materiaal: Vurenhout Hoogte: 127cm Model: Los kiepraam Merk: Graed Breedte: 89cm

13

"Verpakking is open geweest, door wat nat weer is het hout nat geworden en wat gaan verkleuren. Ook zitten er wat scheuren in het, echter doet dit niks af van de kwaliteit. Met wat schuurwerk en een mooie beits is de overkapping zo goed als nieuw! Met overkapping Demi van GrandiWood creëert u een prachtige plek in uw tuin voor uw buitenkeuken of loungeset. Voortaan kunt u uren langer genieten van het buitenleven! Deze stevige Douglashouten constructie beschermt u en uw tuinspullen tegen het weer en zorgt voor een schaduwplek in uw tuin. Ziet u zichzelf hier al onder zitten? Overkapping Demi is verkrijgbaar in verschillende afmetingen en vervaardigd uit Douglashout. Douglashout is een harde Europese naaldhoutsoort en heeft onbehandeld een lange levensduur. Het heeft een roodbruine kleur en fijne tot matig fijne nerf. Naarmate het hout droogt wordt het steeds harder en zal het op den duur ook vergrijzen." Materiaal: Douglashout Breedte: 790cm Merk: GrandiWood Lengte: 306cm Model: Design Demi Hoogte: 255cm... lees meer

14

"Ben je op zoek naar een betaalbare moderne overkapping om heerlijk te ontspannen in de zomermaanden? Dan is de WoodAcademy Ruby Excellent vuren houten overkapping wellicht de perfecte oplossing. Gebruik de overkapping als plek om je loungebank weg te zetten of bouw er een complete buitenkeuken in. De vrijstaande overkapping bestaat uit een geschaafde vurenhouten frame met verlijmde palen van 18,5x18,5 cm. Het verlijmen van de palen zorgt voor sterkere palen en is er minder kans op werking in het hout. Naar wens aanpasbaar De Excellent lijn van WoodAcademy schickt zich voor jouw persoonlijke touch dankzij de verschillende keuzes die je kan maken en erbij kunt bestellen. Je kunt bijvoorbeeld ervoor kiezen om de overkapping uit te breiden met geverfde wanden, hiermee zorg je voor nog meer geborgenheid, warmte en privacy onder je overkapping. Of kies voor een glaswand om zo toch nog een gevoel van ruimte te creëren, dus je kunt esthetisch zelf helemaal je overkapping samenstellen! Als je palen wilt verschuiven moet je rekening houden met verschillende aspecten, neem contact op met onze klantenservice en we helpen je graag verder. Veelzijdig vurenhout Dit model is gemaakt van hoge kwaliteit vurenhout. Deze houtsoort heeft door zijn langzame groei een fijne vezelstructuur, bevat weinig hars en heeft hooguit kleine, vaste kwasten. We raden sterk aan het hout te bewerken met een beits of lak. Dit zorgt ervoor dat de kleur beter wordt behouden en beschermt tegen vocht en nattigheid om de levensduur te verlengen. Bouwpakket Het pakket bestaat uit een doe-het-zelf bouwpakket, dit betekent dat er een aantal onderdelen op maat gezaagd moeten worden. Maak je geen zorgen, we leveren de overkapping met een duidelijke handleiding en de juiste bevestigingsmaterialen om je op weg te helpen." Materiaal: Vurenhout Model: Ruby Excellent Vuren Houten Hoogte: 250cm Merk: WoodAcademy Breedte: 298cm Lengte: 298cm... lees meer

Huidig bod 230,00
14 biedingen
15

Goed nieuws voor liefhebbers van stijlvol buitenleven: bij elke aankoop van deze WoodAcademy Douglas Veranda Bedford wordt standaard een functionele dakgootset geleverd! Deze prachtige veranda, gemaakt van duurzaam Douglashout, is voorzien van een polycarbonaat dak dat natuurlijk licht doorlaat. Zo geniet je van bescherming tegen de elementen terwijl je toch het zachte licht van de zon ervaart. Geef je tuin een elegante touch en geniet van elk moment buiten. Dus waar wacht je nog op? Geef je buitenruimte een stijlvolle upgrade met deze prachtige veranda en bestel vandaag bij Azalp Aan het kijken voor een houten veranda? Zoek niet verder, deze WoodAcademy Beford Veranda is vast en zeker precies wat je zoekt! Deze veranda bestaat uit een fijnbezaagd Douglashouten frame met slanke staanders van 14x14 cm. Het dak is speciaal gemaakt van polycarbonaat waardoor er natuurlijk licht doorheen komt, hierdoor kan je nog steeds genieten van het zonnetje terwijl je wel onder een afdak zit. Douglashout heeft van nature een roze tint en gaat onbehandeld circa 15 jaar mee. Een erg duurzame houtsoort dus! De roze tint kunt in de loop van de jaren wel vervagen of vergrijzen vanwege weersinvloeden, maar dit kun je tegengaan door het hout te behandelen met een beits. Als je het hout iedere vijf jaar bijhoudt met beitsen, behoud je de originele kleur en verleng je ook nog eens de levensduur van je constructie. Een ander kenmerk van Douglashout is dat het kan gaan scheuren. Scheuren kunnen ontstaan wanneer de temperaturen dalen en stijgen, omdat hout krimpt bij warm weer en uit zet bij vochtig weer. Maar maak je geen zorgen, deze houteigenschappen doen echter niets af aan de kwaliteit van het hout Het pakket bestaat uit een doe het zelf bouwpakket, dit betekent dat er een aantal onderdelen op maat gezaagd moeten worden. Maak je geen zorgen, we leveren de overkapping met een duidelijke handleiding en de juiste bevestigingsmaterialen om je op weg te helpen. Materiaal: Douglashout Lengte: 350cm Merk: WoodAcademy Hoogte: 260cm Model: Bedford Douglas Breedte: 400cm... lees meer

Totale afmeting Lengte: 2440mm Dikte: 9.00mm Type: Sapelli wbp 9 mm Totale afmeting Breedte: 1220mm

Huidig bod 120,00
9 biedingen

Totale afmeting Lengte: 2440mm Dikte: 9.00mm Totale afmeting Breedte: 1220mm Type: Sapelli wbp 9 mm

Dikte: 9.00mm Totale afmeting Lengte: 2440mm Totale afmeting Breedte: 1220mm Type: Sapelli wbp 9 mm

Huidig bod 130,00
23

Totale afmeting Breedte: 1220mm Dikte: 9.00mm Type: Sapelli wbp 9 mm Totale afmeting Lengte: 2440mm

24

Type: Sapelli wbp 9 mm Totale afmeting Lengte: 2440mm Dikte: 9.00mm Totale afmeting Breedte: 1220mm

Huidig bod 120,00
25

Type: Sapelli wbp 9 mm Totale afmeting Breedte: 1220mm Totale afmeting Lengte: 2440mm Dikte: 9.00mm

Huidig bod 110,00
26

Type: Sapelli wbp 9 mm Totale afmeting Breedte: 1220mm Dikte: 9.00mm Totale afmeting Lengte: 2440mm

Huidig bod 270,00
27

Huidig bod 270,00
28

Dikte: 9.00mm Type: Sapelli wbp 9 mm Totale afmeting Lengte: 2440mm Totale afmeting Breedte: 1220mm

Huidig bod 290,00
30

Type: Sapelli wbp 18 mm Totale afmeting Breedte: 1220mm Dikte: 18.00mm Totale afmeting Lengte: 2440mm

Huidig bod 70,00
31

Totale afmeting Breedte: 1220mm Dikte: 18.00mm Type: Sapelli wbp 18 mm Totale afmeting Lengte: 2440mm

Huidig bod 80,00
32

Totale afmeting Lengte: 2440mm Type: Sapelli wbp 18 mm Dikte: 15.00mm Totale afmeting Breedte: 1220mm

Huidig bod 140,00
33

Totale afmeting Breedte: 1220mm Dikte: 15.00mm Type: Sapelli wbp 18 mm Totale afmeting Lengte: 2440mm

Huidig bod 130,00
34

Totale afmeting Lengte: 2440mm Dikte: 18.00mm Type: Sapelli wbp 18 mm Totale afmeting Breedte: 1220mm

Huidig bod 170,00
8 biedingen
35