Bluetooth speaker sony srs-xp500 portable + google pixel 7 128gb zwart+ artsound pwr01 blauw+ jbl live 2 pro blauw+ galaxy buds pro sm-r191

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days

Startbod
€ 10,00
€ 100,00
Kavel nummer: 15932
Einde op 25/01/2026 18:00