Bezorgveiling diverse retourgoederen

Bezorging vindt plaats binnen 7 dagen na betaling.

Vrijdag 23/01/2026 08:00-11:00

Dokkum, Nederland

Aantal kavels
107 kavels
Einde op 25/01/2026 18:00

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days... lees meer

15718

15724

Huidig bod 15,00
15738

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: Princess... lees meer

15796

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: , Dyson... lees meer

15797

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: , HP... lees meer

15798

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: ASUS, Dyson... lees meer

15799

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: , JBL... lees meer

15800

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: LG... lees meer

15801

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: ASUS, Calor... lees meer

15802

Huidig bod 15,00
15803

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: AOC, Panasonic... lees meer

15804

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: Dyson... lees meer

15805

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: Brabantia, Philips... lees meer

15806

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: Roborock, iRobot... lees meer

15808

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: , Roborock, Braun, RL LIVE YOUR LIGHT... lees meer

15809

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: Acer, AOC... lees meer

15810

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: , Roborock... lees meer

15811

15812

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: Xiaomi, Dyson... lees meer

15813

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: , De’Longhi... lees meer

15814

Huidig bod 15,00
15816

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: Dyson, Philips... lees meer

15817

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: , Dreame, Crosley, Philips... lees meer

Huidig bod 15,00
15874

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: Dreame, Crosley... lees meer

15875

15876

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: Sony, iRobot... lees meer

15877

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: , iRobot... lees meer

15878

15879

15880