Ecovacs ozmo t8 aivi - robotstofzuiger met dweilfunctie + de’longhi dedica arte ec9155.w half automatisch espressomachine 1,7 l

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: Ecovacs, De'Longhi

Startbod
€ 10,00
€ 10,00
Kavel nummer: 15921
Einde op 25/01/2026 18:00