Calor pro express vision gv9820c0 – stoomgenerator + asus tuf gaming vg279q3a - fhd 180hz gaming monitor

Dit kavel is afkomstig van een grote retailer. De retourgoederen zijn te gebruiken voor onderdelen en er kunnen accessoires missen. Daarnaast kunnen er gebruikssporen zijn op het product of kan de verpakking missen of beschadigd zijn. Het artikel is niet gecontroleerd of getest. Om een goed beeld te krijgen adviseren wij om gebruik te maken van de kijkdag. De kijkdag vindt plaats op de dag van sluiting. Aanmelden voor de kijkdag kan via aanmelden@troostwijkauctions.com. De verkoper verstuurt de kavel binnen 1 tot 7 dagen na betaling. Within 7 days Merk: ASUS, Calor

Startbod
€ 10,00
€ 10,00
Kavel nummer: 15802
Einde op 25/01/2026 18:00