Grandiwood - design demi - terrasoverkapping

De Grandiwood Demi overkapping is een strakke en moderne overkapping die je tuin een stijlvolle look geeft. Zo creëer je een prachtige plek in je tuin voor een buitenkeuken of loungeset en kan je uren lang genieten van het buitenleven! Het biedt een perfecte setting om gezellige avonden met vrienden door te brengen en biedt bescherming tegen weersinvloeden. De overkapping is gebouwd met een geschaafd Douglashouten frame met slanke staanders van 14x14 cm. De overkapping wordt standaard met schoren geleverd, maar deze zijn niet verplicht. Stevige constructie De constructie van de Grandiwood Demi is enorm stevig door het gebruik van hoekpalen die gemonteerd worden met een halfhoutverbinding en pen-en-gat verbinding. Dit zorgt ervoor dat de constructie niet alleen erg stevig is, maar ook mooi strak is afgewerkt. De dakbalken worden dan ook bevestigd met een zwaluwstaartverbinding. Deze bevestiging zorgt dat de constructie veel trekkracht kan verdragen waardoor er geen bevestigingsmaterialen nodig zijn. Douglashout Douglashout heeft van nature een roze tint en gaat onbehandeld circa 15 jaar mee. Een erg duurzame houtsoort dus! De roze tint kunt in de loop van de jaren wel vervagen of vergrijzen vanwege weersinvloeden, maar Dit kun je tegengaan door het hout te behandelen met een beits. Als je het hout iedere vijf jaar bijhoudt met beitsen, behoud je de originele kleur en verleng je ook nog eens de levensduur van je constructie. Een ander kenmerk van Douglashout is dat het kan gaan scheuren. Scheuren kunnen ontstaan wanneer de temperaturen dalen en stijgen, omdat hout krimpt bij warm weer en uit zet bij vochtig weer. Maar maak je geen zorgen, deze houteigenschappen doen echter niets af aan de kwaliteit van het hout. Materiaal: Douglashout Breedte: 790cm Model: Design Demi Merk: GrandiWood Hoogte: 255cm Lengte: 306cm

Startbod
€ 250,00
€ 330,00
Kavel nummer: 2
Einde op 13/02/2024 18:00