Bestrating voor tuin en terras o.a. stenen, muurblokken, opsluitbanden en tegels van keramiek, natuursteen en beton

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: tuinstenen van beton | muurblokken van betonbloembakstenen | tuintegels van keramiek | tuintegels van beton | opsluitbanden etc.

Nederland

Aantal kavels
54 kavels
Einde op 29/04/2024 20:00
ProVeiling

Tegels van keramiek voor de tuin. Kleur: Basalt Look. Afmetingen circa: 40x40x2cm. Aantal pallets: 3. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 685,00
15776-0088

Tegels van beton voor de tuin. Kleur: Zwart. Afmetingen circa: 60x60x5cm. Aantal pallets: 2. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 295,00
15776-0102

Tegels van beton voor de tuin. Kleur: Zwart. Afmetingen circa: 60x60x5cm. Aantal pallets: 3. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 425,00
15776-0103

Tegels van beton voor de tuin. Kleur: Zwart. Afmetingen circa: 60x60x5cm. Aantal pallets: 4. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 560,00
15776-0104

Tegels van beton voor de tuin. Kleur: Zwart. Afmetingen circa: 60x60x5cm. Aantal pallets: 5. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 680,00
15776-0105

Tegels van beton voor de tuin. Kleur: Zwart. Afmetingen circa: 60x60x5cm. Aantal pallets: 6. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 790,00
15776-0106

Tegels van natuursteen voor de tuin. Kleur: Imperial Dark Aqua Flammed. Afmetingen circa: 60x30x2cm. Code: 4380. Bewerking: Gevlamd. Land van herkomst: China. Aantal pallets: 2. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 395,00
15776-0119

Tegels van natuursteen voor de tuin. Kleur: Imperial Dark Aqua Flammed. Afmetingen circa: 60x30x2cm. Code: 4381. Bewerking: Gevlamd. Land van herkomst: China. Aantal pallets: 3. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 555,00
15776-0120

Tegels van natuursteen voor de tuin. Kleur: Imperial Dark Aqua Flammed. Afmetingen circa: 60x30x2cm. Code: 4382. Bewerking: Gevlamd. Land van herkomst: China. Aantal pallets: 4. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 715,00
15776-0121

Tegels van beton voor de tuin. Kleur: Grijs genuanceerd. Afmetingen circa: 40x40x4cm. Code: 2545. Bewerking: Gecoat. Aantal pallets: 1. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 45,00
15776-0328

Tegels van beton voor de tuin. Kleur: Grijs genuanceerd. Afmetingen circa: 40x40x4cm. Code: 2546. Bewerking: Gecoat. Aantal pallets: 2. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 345,00
15776-0329

Tegels van beton voor de tuin. Kleur: Grijs genuanceerd. Afmetingen circa: 40x40x4cm. Code: 2547. Bewerking: Gecoat. Aantal pallets: 3. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 495,00
15776-0330

Tegels van beton voor de tuin. Kleur: Zand. Afmetingen circa: 40x40x4cm. Code: 2682. Kwaliteit: B-keus. Aantal pallets: 1. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

15776-0341

Tegels van beton voor de tuin. Kleur: Zand. Afmetingen circa: 40x40x4cm. Code: 2683. Kwaliteit: B-keus. Aantal pallets: 2. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 275,00
15776-0342

Tegels van beton voor de tuin. Kleur: Zand. Afmetingen circa: 40x40x4cm. Code: 2684. Kwaliteit: B-keus. Aantal pallets: 3. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 395,00
15776-0343

Tegels van beton voor de tuin. Kleur: Zand. Afmetingen circa: 40x40x4cm. Code: 2685. Kwaliteit: B-keus. Aantal pallets: 4. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 475,00
15776-0344

Tegels van keramiek voor de tuin. Kleur: Monte Ombre. Afmetingen circa: 60x60x2cm. Code: 3888. Aantal pallets: 1. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 310,00
15776-0781

Tegels van keramiek voor de tuin. Kleur: Monte Ombre. Afmetingen circa: 60x60x2cm. Code: 3889. Aantal pallets: 2. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 610,00
15776-0782

Tegels van keramiek voor de tuin. Kleur: Monte Ombre. Afmetingen circa: 60x60x2cm. Code: 3890. Aantal pallets: 3. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 875,00
15776-0783

Tegels van keramiek voor de tuin. Kleur: Grijs/Blauw genuanceerd. Afmetingen circa: 60x120x2cm. Code: 3958. Kwaliteit: C-keus. Bijzonderheden: C-keus. Tegels hebben beschadigingen en dienen nog schoongemaakt te worden. Aantal pallets: 2. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 210,00
15776-0812

Traptreden van beton voor de tuin. Kleur: Donkergrijs. Afmetingen circa: 60x40x15cm. Code: 4712. Kwaliteit: B-keus. Aantal pallets: 4. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 215,00
15776-1005

Muurblokken van beton voor de tuin. Kleur: Zwart. Afmetingen circa: 10x10x60cm. Code: 4914. Aantal pallets: 1. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 215,00
15776-1246

Muurblokken van beton voor de tuin. Kleur: Zwart. Afmetingen circa: 10x10x60cm. Code: 4915. Aantal pallets: 2. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 395,00
15776-1247

Muurblokken van beton voor de tuin. Kleur: Zwart. Afmetingen circa: 10x10x60cm. Code: 4916. Aantal pallets: 3. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 545,00
15776-1248