Bestrating voor tuin en terras o.a. stenen, muurblokken, opsluitbanden en tegels van keramiek, natuursteen en beton

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: bloembakstenen | tuintegels van keramiek | tuintegels van beton | opsluitbanden | tuinstenen van beton | muurblokken van beton | etc.

Nederland

Aantal kavels
100 kavels
Einde op 22/04/2024 20:00
ProVeiling

Muurblokken van natuursteen voor de tuin. Kleur: Grijs. Afmetingen circa: 5x5x30cm. Code: 4641. Bewerking: geknipte kanten. Land van herkomst: China. Aantal pallets: 1. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

15767-1238

Muurblokken van natuursteen voor de tuin. Kleur: Grijs. Afmetingen circa: 5x5x30cm. Code: 4643. Bewerking: geknipte kanten. Land van herkomst: China. Aantal pallets: 1. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

15767-1239

Muurblokken van beton voor de tuin. Kleur: Zwart. Afmetingen circa: 10x10x60cm. Code: 4914. Aantal pallets: 1. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 215,00
15767-1246

Muurblokken van beton voor de tuin. Kleur: Zwart. Afmetingen circa: 10x10x60cm. Code: 4915. Aantal pallets: 2. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 395,00
15767-1247

Muurblokken van beton voor de tuin. Kleur: Zwart. Afmetingen circa: 10x10x60cm. Code: 4916. Aantal pallets: 3. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 545,00
15767-1248

Muurblokken van beton voor de tuin. Kleur: Antraciet. Afmetingen circa: 40x15x6cm. Code: 4929. Aantal pallets: 1. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 205,00
15767-1249

Muurblokken van beton voor de tuin. Kleur: Antraciet. Afmetingen circa: 40x15x6cm. Code: 4930. Aantal pallets: 2. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 355,00
15767-1250

Stenen van beton voor bloembakken voor de tuin. Kleur: Zwart. Afmetingen circa: 95x95x36cm. Code: 601. Bijzonderheden: kavel bestaat uit losse stenen) Aantal pallets: 2. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 265,00
15767-1503

Stenen van beton voor bloembakken voor de tuin. Kleur: Zwart. Afmetingen circa: 95x95x36cm(1x) en 125x125x36cm(1x). Code: 610. Bijzonderheden: kavel bestaat uit losse stenen) Aantal pallets: 1. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 185,00
15767-1507

Huidig bod 195,00
15767-1508