Antiek, curiosa, e.d. gratis verzending in nederland vanaf € 29,95. oozzoo lunteren.

Veiling van Antiek, Curiosa, Gadgets, Collectables, huisraad, e.d. uit boedelruimingen, handelsvoorraden e.d. Uw gewonnen kavels zullen u, bij een orderwaarde van minimaal € 29,95 in Nederland, helaas m.u.v. de eilanden, gratis worden toegezonden. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen.

Woensdag 07/06/2023 15:00-17:00

Vrijdag 16/06/2023 15:00-17:00

Bisschopweg 5a, 6741 LC Lunteren, Nederland

Aantal kavels
208 kavels
Einde op 12/06/2023 19:00
ProVeiling

H38cm/D25cm/1650Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 6,00
15027-2841

Deksel hersteld. H17cm/D15cm/706Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 3,00
15027-2843

H100cm/B140cm/180Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 9,00
15027-2848

Deco Wilow. D26cm/900Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 2,00
15027-2849

H40cm/B30cm/870Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 5,00
15027-2854

Aan onderzijde gemerkt. H3cm/D27cm/660Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 6,00
15027-2858

Antiek Boch Fréres La Louviére Belgium sierbord. H25cm/724Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.... lees meer

Huidig bod 8,00
15027-2860

D27cm/2055Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 2,00
15027-2861

D30cm/792Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 2,00
15027-2865

H4cm/D30cm/916Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 8,00
15027-2866

Als op foto's. H4cm/L31cm/B16cm/322Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 1,00
15027-2867

H27cm/B24cm/2165Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 8,00
15027-2868

J. Broadhurst & Sons porseleinen sierbord. D25cm/542Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.... lees meer

Huidig bod 5,00
15027-2870

H10cm/D8cm/164Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 1,00
15027-2872

Resin. H7cm/85Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 2,00
15027-2875

H10cm/D14cm/238Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 4,00
15027-2876

H22cm/592Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 4,00
15027-2880

H16cm/228Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 4,00
15027-2881

H28cm/712Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 4,00
15027-2882

Huidig bod 4,00
15027-2883

Bronzed ijzer. H19cm/526Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 6,00
15027-2887

H30cm/998Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 8,00
15027-2888

H10cm/B8cm/134Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 1,00
15027-2892

H18cm/306Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 2,00
15027-2893

L11cm/64Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 1,00
15027-2894

H8cm/96Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Huidig bod 1,00
15027-2895

H5cm/D13cm/154Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

15027-2899

Veel van de soort kavels in deze veiling zult u ook vinden bij traditionele veilinghuizen en gespecialiseerde online veilingbedrijven. Wij zijn geen taxateurs en hebben beperkte kennis van de te veilen kavels. Daarom kunnen wij met zeer lage minimums starten en in betreffende veilingen u uw kavels gratis toesturen. Uw bieding op onze kavels is bindend. Alle kavels zijn door ons summier bekeken en summier omschreven. Wanneer achter een omschrijving of woord een vraagteken is vermeld bestaat het vermoeden dat beschrevene juist is, maar zeker zijn we dan niet. Goederen, waaronder LP's, CD's, DVD's, e.d., zijn door ons niet op werking getest, op kwaliteit beoordeeld, of op staat en/of inhoud gecontroleerd. Gebruiksvoorwerpen in de veiling werden voor zover bekend nog gebruikt. V.w.b. de werking kunnen wij echter geen garanties geven. Alle omschrijvingen en beschrijvingen van kavels dienen uitsluitend als indicatief te worden gezien. Wanneer bij een kavel een verwachte opbrengst is aangegeven betreft dit een waardebandbreedte waarvoor soortgelijke goederen op andere veilingen zijn geveild. Wanneer bij een kavel "Reserve" is vermeld, betreft dit een kavel waarvoor een reserve (minimum opbrengst) vereist is. Deze reserve is voor deze kavel d.m.v. van de functie autobod vastgelegd. Eventuele op foto's zichtbare inventaris (bijv. bordenstandaards, ophangsystemen, tafels e.d.) behoort nooit, tenzij uitdrukkelijk anders vermeld, tot de kavel. Wij raden u aan om onze kijkdagen, waar u van harte welkom bent, te bezoeken en de kavels goed te bekijken voordat u gaat bieden. Kavels uit deze veiling zullen eventueel gecombineerd met andere OOZZOO veilingen worden gefactureerd. Te verzenden orders zullen eventueel gecombineerd met andere te verzenden orders uit OOZZOO veilingen worden verzonden. In geval van verzending streven wij er naar uw in aanmerking komende kavels zo snel mogelijk na ontvangst van uw betaling te verzenden. De kavels worden in ieder geval uiterlijk binnen 10 werkdagen na ontvangst van uw betaling aan u verzonden. Wanneer een zending aan ons wordt geretourneerd omdat door u onjuiste adresgegevens zijn verstrekt kunnen wij u die zending alleen opnieuw toesturen na opnieuw betaling van bezorgkosten. Transport en bezorging is altijd, ook bij gratis verzendveilingen, voor uw risico! Wanneer u, ook voor kavels uit gratis verzendveilingen, geen transportrisico wilt lopen kunt u de kavels, ook die uit gratis verzendveilingen, altijd op 1 van de aansluitende afhaaldagen op onze locatie in Lunteren afhalen. Wanneer u kavels uit gratis verzendveilingen wilt afhalen, dient u dit binnen 24 uur na einde van de veiling via email aan info@oozzoo.nl te melden. Voor verzending pakken wij alle goederen met hoogwaardig en getest verpakkingsmateriaal in. Ook proberen wij i.v.m. het milieu verpakkingsmaterialen zo veel mogelijk te hergebruiken. De kans op schade tijdens transport is daardoor klein. Wanneer onverhoopt toch schade is ontstaan kunnen wij u richting transporteur alleen ondersteunen na ontvangst van gedetailleerde foto's van het artikel(en) en de verpakking(en). De verpakking(en) van zendingen waarvoor een schade wordt gemeld, dienen dan te worden bewaard totdat vanuit Proveiling anders wordt aangegeven.... lees meer

15027-0001