Retourgoederen diverse categorieën deel 2

Retourgoederen diverse categorieën deel 2

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item. Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van. Promotie Thuislevering : 11.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive ( info@sibo-drive.com )

Eerste Van Swindenstraat 44A, 1093 GE Amsterdam, Nederland

Aantal kavels
799 kavels
Einddatum
Einde op 08/04/2024 19:15
Veilinghuis
Openbare-verkopen
Sorteer op

Ongeopend, V Face Machine, V-Line Up Lift Belt Machine, Lift Face Cellulite Massagers to Reduce Double Chin, Red Blue Light Photon Therapy Machine , B091KHSQQJ

Huidig bod
Huidig bod 9,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1982

Ongebruikt, ok, Happi N Pets Kattenbed voor verwarmingen, knuffelige kattenverwarmingsligstoel, verstelbare haak voor verschillende verwarmingen, kattenhangmat voor verwarmingen, grijs, B0B5ZQXC65

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1983

Ongeopend. BYbrutek Fietsstandaard 24-29 inch, 5,5 cm in hoogte verstelbaar, antislip rubberen voeten, aluminiumlegering fietsstandaard, tot 35 kg draagvermogen voor mountainbike, stadsfiets, trekking, racefiets, B0CNXKTR1V

Huidig bod
Huidig bod 3,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1984

Ongebruikt, ok. Recaro Kids, SmartClick Base Isofix-connectoren voor kinderautostoeltje, compatibel met Guardia, Privia en Privia Evo babyzitjes (0-18 maanden), eenvoudige installatie, B073JJ3FQ5

Huidig bod
Huidig bod 10,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1985

Ongebruikt, ok. Recaro Kids, SmartClick Base Isofix-connectoren voor kinderautostoeltje, compatibel met Guardia, Privia en Privia Evo babyzitjes (0-18 maanden), eenvoudige installatie, B073JJ3FQ5

Huidig bod
Huidig bod 10,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1986

Ongebruikt, getest en werkend, ok, PETKIT CYBERTAIL Kattendrinkfontein, Hondenwaterdispenser, 1,85L, voor Katten en Honden, Intelligent Ledlicht, 25 dB, Extreem Stil, Draadloze Waterdispenser, Drinkfontein voor Katten en Honden, Grijs, B0C288NXTF

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
2 biedingen
Nummer
1987

Ongebruikt, getest en werkend, ok, PETKIT CYBERTAIL Kattendrinkfontein, Hondenwaterdispenser, 1,85L, voor Katten en Honden, Intelligent Ledlicht, 25 dB, Extreem Stil, Draadloze Waterdispenser, Drinkfontein voor Katten en Honden, Grijs, B0C288NXTF

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1988

Ongebruikt, getest en werkend, ok, PETKIT CYBERTAIL Kattendrinkfontein, Hondenwaterdispenser, 1,85L, voor Katten en Honden, Intelligent Ledlicht, 25 dB, Extreem Stil, Draadloze Waterdispenser, Drinkfontein voor Katten en Honden, Grijs, B0C288NXTF

Huidig bod
Huidig bod 4,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1989

Ongebruikt, getest en werkend, ok, New Direction Tackle Bivvy Light Pro (compatibel met S9-N1-K9s-BEA beetverklikker/dongle//Smartband/TH9s/anderen), app-bediening, draadloos, B083JVTXYT

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1990

Plm 20 stuks, partij defecte verzorging

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1991

Plm 46 stuks, partij defecte huishoud

Huidig bod
Huidig bod 10,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1992

Ongebruikt, getest en werkend, ok, New Direction Tackle Bivvy Light Pro (compatibel met S9-N1-K9s-BEA beetverklikker/dongle//Smartband/TH9s/anderen), app-bediening, draadloos, B083JVTXYT

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
0 biedingen
Nummer
1993

Plm 14 stuks, partij verzorging

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1994

Ongebruikt, ok, volledig, YOSUDA 3-in-1 hometrainer, opvouwbare hometrainer (122 kg belastbaar), ruimtebesparende hometrainer met geïntegreerde weerstandsband, 8 magnetische weerstandsniveaus, B0CHFN75SY

Huidig bod
Huidig bod 30,00
Aantal biedingen
3 biedingen
Nummer
1995

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, Verwarmde sokken, verwarmde sokken met accu, 5000 mAh, verwarmbare sokken voor heren en dames, verwarmbare sokken, elektrisch verwarmde sokken, oplaadbare USB, verwarmde kniekousen voor skiën, winter,B0CCNBZPDX... lees meer

Huidig bod
Huidig bod 9,00
Aantal biedingen
3 biedingen
Nummer
1996

Partij fiets plm 26 stuks

Huidig bod
Huidig bod 10,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1997

Partij sportkledij plm 38 stuks

Huidig bod
Huidig bod 20,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1998

Plm 10 stuks, oa peddelboard + verschillende luchtpompen

Huidig bod
Huidig bod 5,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
1999

Plm 9 verpakkingen, ongebruikt

Huidig bod
Huidig bod 10,00
Aantal biedingen
1 bod
Nummer
2000
© 2024 Alleveilingen. Alle rechten voorbehouden.