Partij diverse bedrijfsinventaris

Product: Partij diverse bedrijfsinventaris Afmeting: Diverse maten Conditie: gebruikt Specificaties: Bestaande uit: tafels, bureaus, bureaustoelen, kinderbed en etc. De items hebben diverse beschadigingen en gebreken. Exclusief pallets

Startbod
€ 10,00
€ 10,00
Kavel nummer: 10
Einde op 19/01/2026 19:32