Product: Schuifdeurkast Afmeting: HxBxD ca. 195x200x50 cm Conditie: gebruikt Specificaties: Foto betreft een voorbeeldfoto, staat en conditie kan afwijken. Exclusief sleutels.
Online veiling van bedrijfsinventaris in opdracht van Domeinen Roerende Zaken.
BezichtigenVrijdag 16/01/2026 15:00-16:00
AfhalenDonderdag 22/01/2026 09:00-15:00
Product: Schuifdeurkast Afmeting: HxBxD ca.195x200x50 cm Conditie: gebruikt Specificaties: Foto betreft een voorbeeldfoto, staat en conditie kan afwijken. Exclusief sleutels.
Product: Lockerkast Afmeting: HxBxD ca. 181x62x50 cm. Conditie: gebruikt Specificaties: De lockerkasten hebben diverse beschadigingen. Exclusief pallets.
Product: Lockerkast Afmeting: HxBxD ca. 180x46x45 cm. Conditie: gebruikt Specificaties: De lockerkasten hebben diverse beschadigingen en roestige delen.
Product: Werkplaatskast Afmeting: HxBxD ca. 196x100x40 cm. Conditie: gebruikt Specificaties: De kasten hebben diverse beschadigingen. Exclusief sleutels
Product: Partij diverse bedrijfsinventaris Afmeting: Diverse maten Conditie: gebruikt Specificaties: Bestaande uit: tafels, bureaus, bureaustoelen, kinderbed en etc. De items hebben diverse beschadigingen en gebreken. Exclusief pallets
Product: Kantinetafel Afmeting: LxB ca. 120x80 cm. Conditie: gebruikt Specificaties: De tafels hebben diverse beschadigingen.
Product: Kantinetafel Afmeting: LxB ca. 80x80 cm. Conditie: gebruikt Specificaties: De tafels hebben diverse beschadigingen
Product: Kantinetafel Afmeting: LxB ca. 120x60 cm. Conditie: gebruikt Specificaties: De tafels hebben diverse beschadigingen
Product: Matras Afmeting: LxB ca. 201x88 cm. Conditie: gebruikt Specificaties: De matrassen hebben diverse beschadigingen en vlekken.
Product: Partij diverse laptoptassen Afmeting: Diverse maten Conditie: gebruikt Specificaties: Bestaande uit diverse laptoptassen. Technische staat en compleetheid onbekend
Product: Partij diverse smartphone en tablethoesjes Afmeting: Diverse maten Conditie: gebruikt Specificaties: Bestaande uit diverse hoesjes in verschillende maten. Technische staat en compleetheid onbekend.
Merk: Iiyama Product: Monitor Afmeting: 64,5'' Conditie: gebruikt Specificaties: Doos is niet geseald.