8x lockerkast

Product: Lockerkast Afmeting: HxBxD ca. 181x62x50 cm. Conditie: gebruikt Specificaties: De lockerkasten hebben diverse beschadigingen. Exclusief pallets.

Startbod
€ 10,00
€ 10,00
Kavel nummer: 6
Einde op 19/01/2026 19:31