Dames stadsfiets 50 cm 3 versnellingen, pointer, vylora, mat zwart

Merk: Pointer Product: Dames stadsfiets 50 cm 3 versnellingen Kleur: Mat Zwart Specificaties: Nieuw. Deze fiets is uitsluitend als showroommodel gebruikt en verkeert daardoor in nieuwstaat, zonder gebruikssporen.

Startbod
€ 10,00
€ 10,00
Kavel nummer: 3
Einde op 21/01/2026 19:00