Merk: BSP Product: Dames stadsfiets 57 cm 3 versnellingen Kleur: Retro Groen Specificaties: Nieuw. Deze fiets is uitsluitend als showroommodel gebruikt en verkeert daardoor in nieuwstaat, zonder gebruikssporen.
Online veiling van elektronica, consumentengoederen en CHiQ witgoed
BezichtigenVrijdag 16/01/2026 10:00-11:00
AfhalenMaandag 26/01/2026 09:00-15:00
Merk: Pointer Product: Dames stadsfiets 53 cm 7 versnellingen Kleur: Tintel Blue Specificaties: Nieuw. Deze fiets is uitsluitend als showroommodel gebruikt en verkeert daardoor in nieuwstaat, zonder gebruikssporen.
Merk: Pointer Product: Dames stadsfiets 50 cm 3 versnellingen Kleur: Mat Zwart Specificaties: Nieuw. Deze fiets is uitsluitend als showroommodel gebruikt en verkeert daardoor in nieuwstaat, zonder gebruikssporen.
Product: Junsun 9" Android multimedia navigatiesysteem Conditie: nieuw Specificaties: Geheugen/Opslag: 1 GB RAM + 32 GB opslag Functies: Compact Disc Digital Video, Dolby Digital, Navigatie, Split Screen Het is een aftermarket-apparaat dat het standaard radiosysteem van een auto vervangt. Het draait op het Android-besturingssysteem en biedt functies vergelijkbaar met een tablet of smartphone. De apparaten zijn ontworpen om in verschillende auto's te passen en vereisen soms adapters voor installatie.... lees meer
Product: Boxzak met bluetooth, 2 paar bokshandschoenen Afmeting: 60 cm Conditie: nieuw
Merk: Makita Product: Zaklamp led 14,4 Volt Li-ion Conditie: nieuw Specificaties: Zonder accu's en lader.
Product: Välesun led werklamp Conditie: nieuw Specificaties: Werkt op 9-32V. Meer dan 3000 lumen lichtopbrengst. Kleurtemperatuur van 6000K (koel wit licht). CE-gemarkeerd voor Europese conformiteit. Afmeting 10.5x10.5 cm.
Product: OPCOM GlowBox 2 hydroponisch kweeksysteem Conditie: nieuw Specificaties: Dit is een OPCOM GlowBox 2 hydroponisch kweeksysteem, geschikt voor efficiënte en gecontroleerde teelt zonder gebruik van aarde. Het systeem maakt gebruik van de Deep Flow Technique (DFT) en is toepasbaar voor zowel beginnende als ervaren kwekers. De GlowBox 2 is stapelbaar en uitbreidbaar, waardoor het eenvoudig is om de capaciteit te vergroten. De watertank heeft een inhoud van 6,6 gallon (circa 25 liter) en het systeem beschikt over 59 groeigaten. Het energieverbruik bedraagt ongeveer 0,96 kWh per dag. Een praktisch en professioneel hydroponisch kweeksysteem voor diverse toepassingen. Nieuw in doos.... lees meer
Product: Design tafellamp dimbaar en oplaadbaar via USB-C Kleur: donkergrijs Conditie: nieuw
Product: Keuken wandplank 60x35x11 Kleur: naturel Conditie: nieuw Specificaties: Inclusief haakjes en bevestigingsmateriaal.
Product: OPCOM GrowTank hydroponisch kweeksysteem Conditie: nieuw Specificaties: Dit Opcom GrowTank hydroponisch kweeksysteem is volledig nieuw en ongebruikt en wordt geleverd in de originele verpakking. Het systeem is geschikt voor efficiënt en schoon kweken zonder aarde. Planten groeien rechtstreeks in water met voedingsstoffen, waardoor vieze handen en grond overbodig zijn. De grote watertank van 21 gallon (ongeveer 80 liter) zorgt voor een stabiele en efficiënte groei, ook bij langdurig gebruik. De geïntegreerde LED-verlichting met volledig kleurenspectrum simuleert natuurlijk zonlicht en ondersteunt alle groeifases. Via de Smart Box worden de verlichting en luchtpomp automatisch aangestuurd, wat zorgt voor gebruiksgemak en consistente resultaten. Het systeem wordt geleverd met EC- en pH-meters, een startpakket met zaden en diverse accessoires. Hiermee beschikt u over voldoende benodigdheden voor circa een half jaar gebruik. Een compleet en professioneel hydroponisch kweeksysteem, direct klaar voor gebruik, geschikt voor zowel beginnende als ervaren gebruikers. Nieuw in doos.... lees meer
Merk: Physionics Product: Buiktrainer, 1x trampoline Specificaties: Nieuw en showroom modellen. Verpakking beschadigd.
Merk: JAGO Product: Keramische kookplaat met 5 zones Conditie: nieuw Specificaties: 8600W - 9 Vermogensniveaus.
Merk: TIMBERTECH Product: Persluchtslanghaspel 30 meter Conditie: nieuw
Merk: JAGO Product: Keramische kookplaat met 4 zones Conditie: nieuw Specificaties: 6800W.
Merk: Aquamarin Product: Led badkamerspiegel 90x60 cm A++ dimbaar Conditie: nieuw
Merk: Aquamarin Product: Elektrische doorstroomboiler Conditie: nieuw Specificaties: 0,9 l volume. Watertemperatuur: 38-60 °C. Bescherming tegen oververhitting en droogverwarming. Overdrukbeveiliging. Lekbescherming. Foutmelding. Constante temperatuur. Kleur: wit. Afmetingen: 23,2 x 38,2 x 11,5 cm. Inhoud: 0,9 l. Gewicht: ca. 3,18 kg. Maximale temperatuur: 60 °C. Verwarmingsefficiëntie 99,60%. Druk: 0,02-0,8 MPa. Spanning: 380-400 V. Frequentie: 50/60 Hz. Waterdichtheid: IPX4. Vermogen: 18/21/24 kW.... lees meer
Product: Partij diversen w.o. shiatsu massagekussens Specificaties: Nieuw, showroom modellen en demo modellen.
Merk: Living Nine Product: Schoenenrek Specificaties: Nieuw, showroom modellen en demo modellen. Verpakking beschadigd.
Merk: Living Nine Product: Partij kapstokken, kledingrekken en laptoptafels Specificaties: Nieuw, showroom modellen en demo modellen. Verpakking beschadigd.
Merk: Living Nine Product: Groentesnijder, keukensnijder Specificaties: Nieuw, showroom modellen en demo modellen. Verpakking beschadigd.
Product: Boardmarker regular chisel tip groen Conditie: nieuw
Product: Boardmarker regular chisel tip blauw Conditie: nieuw
Product: Boardmarker regular chisel tip rood Conditie: nieuw
Product: Bureau van hoge kwaliteit (zwaar) Conditie: nieuw Specificaties: 30 kg.
Product: Pallet halterschijven gietijzer Conditie: nieuw Specificaties: Let op! Zonder pallet.