Dames stadsfiets 53 cm 7 versnellingen pointer, solara, tintel blue

Merk: Pointer Product: Dames stadsfiets 53 cm 7 versnellingen Kleur: Tintel Blue Specificaties: Nieuw. Deze fiets is uitsluitend als showroommodel gebruikt en verkeert daardoor in nieuwstaat, zonder gebruikssporen.

Startbod
€ 10,00
€ 10,00
Kavel nummer: 2
Einde op 21/01/2026 19:00