Dames stadsfiets 57 cm 3 versnellingen, bsp, la dolce vita n3, retro groen

Merk: BSP Product: Dames stadsfiets 57 cm 3 versnellingen Kleur: Retro Groen Specificaties: Nieuw. Deze fiets is uitsluitend als showroommodel gebruikt en verkeert daardoor in nieuwstaat, zonder gebruikssporen.

Startbod
€ 10,00
€ 10,00
Kavel nummer: 1
Einde op 21/01/2026 19:00