Dames stadsfiets 53 cm 3 versnellingen, popal daily dutch prestige n3, army green

Merk: Popal Daily Dutch Prestige N3 Product: Dames stadsfiets 53 cm 3 versnellingen Kleur: Army Green Specificaties: Nieuw. Deze fiets is uitsluitend als showroommodel gebruikt en verkeert daardoor in nieuwstaat, zonder gebruikssporen.

Startbod
€ 10,00
€ 14,00
Kavel nummer: 79
Einde op 20/01/2026 19:19