Nieuwjaarsveiling: (festool) gereedschap, bouwmaterialen en elektronica

Online veiling van gereedschap, bouwmaterialen en elektronica.

Vrijdag 16/01/2026 10:00-11:00

Maandag 26/01/2026 09:00-15:00

Kanaalweg 38, 7902 LM Hoogeveen, Nederland

Aantal kavels
397 kavels
Einde op 20/01/2026 20:00

Merk: Alpha Roldeur Product: Elektrische roldeur ca. 304x301 cm Conditie: gebruikt Specificaties: Elektrische roldeur van het merk Alpha Roldeur, geschikt voor bedrijfsmatig gebruik. De roldeur heeft een afmeting van circa 304 cm breed en 301 cm hoog. De inbouwmaat van balk tot balk waar de deur invalt bedraagt ca. 315 cm. De roldeur is gebruikt en vertoont lichte beschadigingen. Specificaties: Merk: Alpha Roldeur Type: Elektrische roldeur Afmetingen deur: ca. 304 cm (b) x 301 cm Inbouwmaat (balk tot balk): ca. 315 Inclusief: motor en besturingskast Staat: gebruikt, licht beschadigd Status: gedemonteerd en opgeslagen... lees meer

Huidig bod 14,00

Merk: Henra Product: 3-zijdige kipper elektrisch 2700 kg Afmeting: circa 300x185 cm BouwJaar: 2020 Conditie: gebruikt Specificaties: Voorzien van: Stalen bodemplaat Nieuwe accu Rijplaten in slede onder de aanhanger

Huidig bod 1631,00
33 biedingen

Product: Grootvakstelling oranje/blauw totaal 12 meter Conditie: gebruikt Specificaties: Bestaande uit 8 grootvakstellingen in de kleuren oranje/blauw, met een totale lengte van circa 12 meter. Elke stelling is compleet uitgevoerd met liggers en planken. Afmetingen per stelling: Hoogte ca. 2,00 meter Diepte ca. 0,60 meter De stellingen zijn gedemonteerd en liggen opgeslagen. Bij deze kavel zijn enkel de stellingen inbegrepen. De kavelbeschrijving is bepalend. Producten en materialen die op de achtergrond van de foto’s zichtbaar zijn, maken geen deel uit van de kavel.... lees meer

Huidig bod 291,00
20 biedingen

Merk: Ca. 62 m² tegelwerk – Geberit/NEOLITH/IVY/Dolphin Product: Complete luxe badkamer- en toiletruimtes (4 ruimtes) Conditie: nieuw Specificaties: In deze kavel wordt een complete luxe badkamer- en toiletruimte-set aangeboden, bestaande uit vier afzonderlijke ruimtes. De kavel is samengesteld uit hoogwaardige A-merken sanitair, kranen, accessoires en grootformaat tegelwerk en wordt verkocht als één totaalpakket. Alle onderdelen zijn nieuw, ongebruikt en geleverd nieuw in de originele verpakking (nieuw in doos), voor zover van toepassing. Wij adviseren geïnteresseerden nadrukkelijk om de kavel tijdens de kijkdag te komen bezichtigen, zodat u zich een goed beeld kunt vormen van de materialen, afmetingen en samenstelling van deze uitgebreide set. 1. Grote badkamer – met vrijstaand bad Indicatieve nieuwwaarde: ± €7.500 (gebaseerd op huidige online verkoopprijzen) Bad & sanitair - Xenz Charley XS Round vrijstaand bad Ovaal vrijstaand bad, 165 × 76 × 58 cm, glans wit, rond overloopgat, zonder afvoer - IVY / Symmetry inbouwthermostaat 2 stopkranen, ronde rozetten, goud PVD - IVY badoverloop-vulcombinatie Geborsteld mat goud PVD - IVY handdoucheset Staafmodel, antikalk, doucheslang 150 cm, inclusief wandsteun Wastafel & techniek - IVY / Bond wastafelmengkraan L-model, coldstart, goud PVD - IVY design waste & plug Always Open - Schell / Dolphin hoekstopkranen Chroom Overig - Dolphin elektrische vloerverwarmingsmat Regular 2,5 m² / 375W - Wandtegels 6 × 25 cm Tortora glans – ca. 15,3 m² - NEOLITH Retrostone Silk 75 × 75 × 0,6 cm – ca. 4,5 m² Niet inbegrepen - Badmeubel / wastafelkast 120 cm - Dolphin opbouwwastafel rond Ø40 cm, keramisch wit glans - HPL blad 120 × 46 cm - Dolphin organische spiegel 120 × 70 cm met indirecte LED - Dolphin planchets melamine 70 cm breed (3 stuks) 2. Badkamer met aparte douche Indicatieve nieuwwaarde: ± €6.500 (gebaseerd op huidige online verkoopprijzen) Badmeubel - Dolphin wastafelkast 60 cm 2 laden, greeploos, Bleached Oak - Dolphin keramisch wastafelblad 62 cm Zonder kraangat - IVY / Bond wandkraan 2-gats, gebogen uitloop, coldstart, geborsteld nickel PVD - SP21 ovale spiegel 40 × 80 cm LED-verlichting, verwarming, dimfunctie en color changing - IVY accessoires Handdoekrek 38 cm en handdoekhaken Doucheopstelling - IVY / Bond / Symmetry regendoucheset Inbouwthermostaat met 2 stopkranen - IVY regendouche Wandarm R25 cm en staafhanddouche - Dolphin douchegoot 985 mm Met vloerflens - Dolphin tile-inlegbak 985 mm Tegels - NEOLITH Retrostone Silk 75 × 75 cm – ca. 4,5 m² Wandtegels WDT 065 × 260 Porto White – ca. 14,7 m² Niet inbegrepen - Douchedeur / nisdeur 3. Toiletruimte – begane grond Indicatieve nieuwwaarde: ± €2.500 (gebaseerd op huidige online verkoopprijzen) Toilet & accessoires - Geberit Sigma 20 bedieningspaneel – RVS - Dolphin toiletrolhouder – RVS Niet inbegrepen - Geberit UP320 Sigma inbouwreservoir - Villeroy & Boch wandcloset Slimseat inclusief softclose zitting - Dolphin organische spiegel 80 × 80 cm Meubel - Dolphin wastafelkast 80 cm 2 laden, greeploos, Bleached Oak - Dolphin HPL blad 40 mm Op maat te maken - Dolphin stolwand 300 mm diep, 560 mm hoog - Dolphin opbouwwastafel rond Ø40 cm Keramisch wit - IVY / Bond wandkraan 2-gats, geborsteld nickel PVD Tegels - NEOLITH Retrostone Silk 75 × 75 cm – ca. 13,5 m² 4. Toiletruimte – 1e verdieping Indicatieve nieuwwaarde: ± €3.000 (gebaseerd op huidige online verkoopprijzen) Toilet - Geberit UP320 Sigma inbouwreservoir - Geberit Sigma 20 bedieningspaneel – RVS - Dolphin toiletrolhouder – RVS Niet inbegrepen - Villeroy & Boch wandcloset Slimseat inclusief softclose zitting Fontein - Dolphin fontein links 360 × 180 × 90 mm, porselein - IVY fonteinkraan staand laag Brushed nickel, inclusief sifon en plug Tegels - NEOLITH Retrostone Silk 75 × 75 cm – ca. 9 m² Samenvatting Aantal ruimtes: 4 Totaal tegeloppervlak (vloer en wand): ca. 62 m² Totale indicatieve nieuwwaarde: ca. €19.500 (gebaseerd op huidige online verkoopprijzen) De koper kan de badkamer(s) en toiletruimtes naar eigen wens samenstellen met gebruik van de artikelen die bij deze kavel zijn inbegrepen. De 3D-visualisaties en offertes dienen uitsluitend ter illustratie. Aan weergegeven afmetingen, indelingen en vermeldingen op tekeningen of offertes kunnen geen rechten worden ontleend. Uitsluitend de hierboven in deze kavelomschrijving genoemde artikelen maken onderdeel uit van de kavel. Wij adviseren geïnteresseerden nadrukkelijk om tijdens de kijkdag langs te komen om alle onderdelen te bekijken en te controleren.... lees meer

Huidig bod 22,00
7 biedingen

Product: Multi Profiel entresolvloer 7850x4307mm ca. 33m2 BouwJaar: 2021 Conditie: gebruikt Specificaties: Multi Profiel entresolvloer 7850x4307mm ca. 33 m² bouwjaar 2021 Entresolvloer met een vloeroppervlakte van circa 33 m². De vloer is volledig gedemonteerd en ligt opgeslagen. Uitgevoerd met P6/U7 vloerplaten (38 mm), bevestigd op een stalen constructie. De vloer heeft een netto draagvermogen van circa 450 kg/m² en is geschikt voor magazijn- en opslagtoepassingen. Kenmerken: Vloeroppervlakte: ca. 33 m² Hoogte bovenzijde vloer: ca. 3.780 mm Vrije hoogte onderzijde: ca. 3.442 mm Constructie: stalen kolommen 100 x 100 mm met C- en sigma profielen Vloerplaten: P6/U7, brandklasse vloerzijde Cfl-S1 Staat: Gebruikt en beschadigd! Voorzien van trap en diverse leuningen Let op: Alle goederen en stellingen die op de foto te zien zijn, maken geen deel uit van de kavel. Het gaat uitsluitend om de entrosolvloer.... lees meer

Huidig bod 16,00
6

Product: Euroscaffold kamersteiger werkhoogte 3 meter Conditie: gebruikt Specificaties: Maximaal draagvermogen van 450 kg. Platform is gemaakt van watervast multiplex met een antislip toplaag. Afmeting 2m lang en 72cm diep.

Huidig bod 24,00
8 biedingen
7

Merk: Altrex Product: Rolsteigerplatform RS tower 42 hxb ca. 400x135 cm Conditie: gebruikt Specificaties: Altrex rolsteigerplatform RS tower 42 1.35cm breed en ca. 4m hoog Voorzien van 4 staanders en 1x werkplatform en diverse stangen.

Huidig bod 22,00
7 biedingen

Product: Aluminium Euroscaffold rolsteiger 10 m hoog Conditie: gebruikt Specificaties: Aluminium Euroscaffold rolsteiger met afmetingen ca. 3,00 m lang en 72 cm diep. Voorzien van 4 werkplatforms en geleverd met diverse accessoires en stangen. Totale hoogte opgebouwd circa 10 meter.... lees meer

Huidig bod 111,00
11 biedingen

Product: Skyworks aluminium steigerplatform Afmeting: 5.50m lang en 60cm breed Conditie: gebruikt

Huidig bod 14,00
10

Merk: Stahlwerk Germany SW650 Product: Hogedrukreiniger Specificaties: Demo model. Gaat niet aan. Dient nagekeken te worden. model- SW650 Serienummer 2364856 Werkdruk 195bar – 19.5Mpa Maximale druk 200bar – 20Mpa Capaciteit 900 l/u – 15 l/min Maximale temperatuur 140°C - 284°F brander vermogen 48,1 kW motorkracht 5,5 kW stroomvoorziening 400V/50Hz wasmiddel tank diesel gewicht 118kg... lees meer

12

Merk: Nemaco Product: Puin stortkoker Conditie: gebruikt Specificaties: Met staalkabel.

Huidig bod 12,00
13

Merk: Rubi Product: Tegelzaagmachine Specificaties: Demo model. De DC-250 Python is een optimale professionele oplossing voor het zagen van natuursteen en keramiek.

Huidig bod 24,00
8 biedingen

Product: Afzethek reflecterend 150 cm Conditie: gebruikt

17

Merk: Straxxo Product: Partij levelling clips Conditie: nieuw

18

Product: Partij PVC hulpstukken Conditie: nieuw Specificaties: Inclusief krat.

19

Merk: Stahlgruppe SG24 Product: Professionele gereedschapswagen gevuld 448 delig Specificaties: Demo model. Aantal laden: 13 laden Aantal gevulde laden: 11 gevulde laden Merk Stahlgruppe Type SG24 Aantal laden 13 Met inhoud Ja Eigen gewicht 150kg Totale afmeting Lengte 1120mm Totale afmeting Breedte 550mm Totale afmeting Hoogte 1100mm... lees meer

Huidig bod 391,00
27 biedingen

Product: Bouwstempel Conditie: gebruikt Specificaties: Let op! Zonder rolcontainer.

Huidig bod 14,00

Product: Stut alone gevelstempel 195-315 cm BouwJaar: 2020 Conditie: gebruikt Specificaties: Minimale lengte 195 cm Maximale lengte 315 cm Maximale belasting ingeschoven 1140 kg Maximale belasting uitgeschoven 850 kg Afstand gevel tot stempel 250 mm

Huidig bod 12,00
23

Product: Partij Schlüter profielen Conditie: nieuw Specificaties: Hoge retailwaarde. Let op! Zonder rolcontainer.

26

Product: Divers bouwmateriaal w.o. kruiwagens en trappen Conditie: gebruikt Specificaties: Let op: de kavelbeschrijving is bepalend. Producten en materialen die op de achtergrond van de foto’s zichtbaar zijn, maken geen deel uit van de kavel.

Huidig bod 12,00
27

Merk: HBM Product: Straalcabine Conditie: gebruikt

Huidig bod 41,00
7 biedingen