Dames stadsfiets 50 cm 7 versnellingen, pointer, step-in mama, peyton blue

Merk: Pointer Product: Dames stadsfiets 50 cm 7 versnellingen Kleur: Peyton Blue Specificaties: Nieuw. Deze fiets is uitsluitend als showroommodel gebruikt en verkeert daardoor in nieuwstaat, zonder gebruikssporen.

Startbod
€ 10,00
€ 10,00
Kavel nummer: 30
Einde op 20/01/2026 19:07