Eettafel, naturel, excl. stoelen

Product: Eettafel Kleur: naturel Materiaal: mangohout Afmeting: 150x150 cm Specificaties: Nieuw uit verpakking Excl. stoelen Showmodellen kunnen gebruikssporen en/of beschadigingen hebben. Voor een goed beeld kun je gebruik maken van de kijkdag.

Startbod
€ 10,00
€ 231,00
Kavel nummer: 172
Einde op 08/01/2026 19:12