Meubel en woonaccessoire veiling

Online veiling van meubelen en woonaccessoires.

Woensdag 07/01/2026 10:00-12:00

Woensdag 14/01/2026 09:00-15:00

Marconiweg 11, 8501 XM Joure, Nederland

Aantal kavels
268 kavels
Einde op 08/01/2026 19:30

Product: Vakkenkast Kleur: zwart Afmeting: 300x40x250 cm Specificaties: Showmodel Showmodellen kunnen gebruikssporen en/of beschadigingen hebben. Voor een goed beeld kun je gebruik maken van de kijkdag.

Product: Hoge kast Kleur: naturel Materiaal: eiken Afmeting: 125x40x140 cm Specificaties: Nieuw in verpakking

Merk: Hjort Knudsen Product: Fauteuil Kleur: grijs Materiaal: stof Afmeting: S Specificaties: Nieuw uit verpakking

Merk: Label51 Product: Eetkamerbank Kleur: antraciet Materiaal: microvezelstof Afmeting: 155x62x86 cm Specificaties: Nieuw in verpakking

Huidig bod 14,00
14

Merk: Label51 Product: Set van 4 eetkamerstoelen Kleur: antraciet Materiaal: veloursstof Afmeting: 55x60x86 cm Specificaties: Nieuw in verpakking

15

Merk: Label51 Product: Set van 6 eetkamerstoelen Kleur: army Materiaal: microvezelstof Afmeting: 49x62x91 cm Specificaties: Nieuw in verpakking

Merk: Bruuts Product: Eettafel Kleur: onbehandeld Materiaal: acaciahout Afmeting: 200x100 cm Specificaties: Showmode Showmodellen kunnen gebruikssporen en/of beschadigingen hebben. Voor een goed beeld kun je gebruik maken van de kijkdag.l

17

Merk: Bruuts Product: Eettafel Kleur: zwart Materiaal: acaciahout Specificaties: Showmodel Showmodellen kunnen gebruikssporen en/of beschadigingen hebben. Voor een goed beeld kun je gebruik maken van de kijkdag.

18

Merk: Hjort Knudsen Product: Fauteuil Kleur: bruin/zwart Materiaal: leer Afmeting: M Specificaties: Showmodel Showmodellen kunnen gebruikssporen en/of beschadigingen hebben. Voor een goed beeld kun je gebruik maken van de kijkdag.

19

Merk: Label51 Product: Eetkamerbank Kleur: army Materiaal: microvezelstof Afmeting: 155x62x86 cm Specificaties: Nieuw in verpakking

Merk: Bruuts Product: Eettafel Kleur: verjongd Materiaal: acaciahout Afmeting: 200x100 cm Specificaties: Showmodel Excl. stoelen Showmodellen kunnen gebruikssporen en/of beschadigingen hebben. Voor een goed beeld kun je gebruik maken van de kijkdag.

Merk: Hjort Knudsen Product: Fauteuil Kleur: grijs Materiaal: stof Specificaties: Showmodel Showmodellen kunnen gebruikssporen en/of beschadigingen hebben. Voor een goed beeld kun je gebruik maken van de kijkdag.

24

Merk: Hjort Knudsen Product: Relaxfauteuil Kleur: beige Materiaal: ecoleer Afmeting: M Conditie: gebruikt Specificaties: Retourproduct

Huidig bod 12,00
28

Merk: Hjort Knudsen Product: Fauteuil Kleur: grijs Materiaal: stof Afmeting: M Specificaties: Nieuw uit verpakking