Product: Vakkenkast Kleur: zwart Afmeting: 300x40x250 cm Specificaties: Showmodel Showmodellen kunnen gebruikssporen en/of beschadigingen hebben. Voor een goed beeld kun je gebruik maken van de kijkdag.
Online veiling van meubelen en woonaccessoires.
BezichtigenWoensdag 07/01/2026 10:00-12:00
AfhalenWoensdag 14/01/2026 09:00-15:00
Product: Relaxfauteuil Kleur: grijs Materiaal: stof Afmeting: S Specificaties: Nieuw uit verpakking
Product: Hoge kast Kleur: naturel Materiaal: eiken Afmeting: 125x40x140 cm Specificaties: Nieuw in verpakking
Merk: Hjort Knudsen Product: Fauteuil Kleur: cognac Materiaal: teddystof Specificaties: Nieuw in verpakking
Product: 2-zits bank Kleur: cognac Materiaal: microvezelstof Afmeting: 150 cm Specificaties: Nieuw uit verpakking
Product: 3-zits bank Kleur: antraciet Materiaal: bouclé stof Afmeting: 270x95 cm Specificaties: Nieuw uit verpakking
Product: Dressoir Kleur: zwart Materiaal: eiken fineer Afmeting: 220x45x77 cm Specificaties: Nieuw uit verpakking
Merk: Hjort Knudsen Product: Fauteuil Kleur: grijs Materiaal: stof Afmeting: S Specificaties: Nieuw uit verpakking
Product: Eettafel Kleur: naturel Materiaal: massief eiken Afmeting: 260x120 cm Specificaties: Nieuw uit verpakking
Product: Set van 4 eetkamerstoelen Kleur: 2 x grijs + 2 x naturel Materiaal: Bouclé stof Specificaties: Nieuw uit verpakking
Product: Hoekbank met lounge Kleur: zwart/donkergrijs Materiaal: stof Afmeting: 290x170 cm Specificaties: Nieuw uit verpakking
Merk: Hjort Knudsen Product: Relaxfauteuil Kleur: beige Materiaal: leer Specificaties: Nieuw uit verpakking
Merk: Hjort Knudsen Product: Relaxfauteuil Kleur: cognac Materiaal: leer Afmeting: M Specificaties: Nieuw uit verpakking
Merk: Label51 Product: Eetkamerbank Kleur: antraciet Materiaal: microvezelstof Afmeting: 155x62x86 cm Specificaties: Nieuw in verpakking
Merk: Label51 Product: Set van 4 eetkamerstoelen Kleur: antraciet Materiaal: veloursstof Afmeting: 55x60x86 cm Specificaties: Nieuw in verpakking
Merk: Label51 Product: Set van 6 eetkamerstoelen Kleur: army Materiaal: microvezelstof Afmeting: 49x62x91 cm Specificaties: Nieuw in verpakking
Merk: Bruuts Product: Eettafel Kleur: onbehandeld Materiaal: acaciahout Afmeting: 200x100 cm Specificaties: Showmode Showmodellen kunnen gebruikssporen en/of beschadigingen hebben. Voor een goed beeld kun je gebruik maken van de kijkdag.l
Merk: Bruuts Product: Eettafel Kleur: zwart Materiaal: acaciahout Specificaties: Showmodel Showmodellen kunnen gebruikssporen en/of beschadigingen hebben. Voor een goed beeld kun je gebruik maken van de kijkdag.
Merk: Hjort Knudsen Product: Fauteuil Kleur: bruin/zwart Materiaal: leer Afmeting: M Specificaties: Showmodel Showmodellen kunnen gebruikssporen en/of beschadigingen hebben. Voor een goed beeld kun je gebruik maken van de kijkdag.
Product: 2-zits bank Kleur: stone Materiaal: microvezelstof Afmeting: 150x85 cm Specificaties: Nieuw uit verpakking
Merk: Label51 Product: Eetkamerbank Kleur: army Materiaal: microvezelstof Afmeting: 155x62x86 cm Specificaties: Nieuw in verpakking
Merk: Bruuts Product: Eettafel Kleur: verjongd Materiaal: acaciahout Afmeting: 200x100 cm Specificaties: Showmodel Excl. stoelen Showmodellen kunnen gebruikssporen en/of beschadigingen hebben. Voor een goed beeld kun je gebruik maken van de kijkdag.
Merk: Hjort Knudsen Product: Relaxfauteuil Kleur: sand Materiaal: stof Afmeting: S Specificaties: Nieuw uit verpakking
Merk: Hjort Knudsen Product: Fauteuil Kleur: grijs Materiaal: stof Specificaties: Showmodel Showmodellen kunnen gebruikssporen en/of beschadigingen hebben. Voor een goed beeld kun je gebruik maken van de kijkdag.
Merk: Hjort Knudsen Product: Relaxfauteuil Kleur: grijs Materiaal: stof Afmeting: M Specificaties: Nieuw uit verpakking
Merk: Hjort Knudsen Product: Relaxfauteuil Kleur: antraciet Materiaal: stof Afmeting: M Specificaties: Nieuw uit verpakking
Merk: Hjort Knudsen Product: Relaxfauteuil Kleur: beige Materiaal: ecoleer Afmeting: M Conditie: gebruikt Specificaties: Retourproduct
Merk: Hjort Knudsen Product: Fauteuil Kleur: grijs Materiaal: stof Afmeting: M Specificaties: Nieuw uit verpakking
Merk: Hjort Knudsen Product: Relaxfauteuil Kleur: zwart Materiaal: leer Afmeting: M Specificaties: Nieuw uit verpakking