Set van 4 eetkamerstoelen, cognac, excl. tafel

Product: Set van 4 eetkamerstoelen Kleur: cognac Materiaal: microvezelstof Specificaties: Showmodel Excl. tafel Showmodellen kunnen gebruikssporen en/of beschadigingen hebben. Voor een goed beeld kun je gebruik maken van de kijkdag.

Startbod
€ 10,00
€ 10,00
Kavel nummer: 171
Einde op 08/01/2026 19:12