Fauteuil, hjort knudsen, grijs

Merk: Hjort Knudsen Product: Fauteuil Kleur: grijs Materiaal: stof Afmeting: M Specificaties: Showmodel Showmodellen kunnen gebruikssporen en/of beschadigingen hebben. Voor een goed beeld kun je gebruik maken van de kijkdag.

Startbod
€ 10,00
€ 10,00
Kavel nummer: 126
Einde op 08/01/2026 19:01