Boekenkast, label51, santos, zwart

Merk: Label51 Product: Boekenkast Kleur: zwart Materiaal: mangohout Afmeting: 74x40x190 cm Specificaties: Showmodel Showmodellen kunnen gebruikssporen en/of beschadigingen hebben. Voor een goed beeld kun je gebruik maken van de kijkdag.

Startbod
€ 10,00
€ 10,00
Kavel nummer: 61
Einde op 08/01/2026 18:45