Relaxfauteuil, hjort knudsen, blauw

Merk: Hjort Knudsen Product: Relaxfauteuil Kleur: blauw Materiaal: stof Afmeting: L Specificaties: Showmodel Showmodellen kunnen gebruikssporen en/of beschadigingen hebben. Voor een goed beeld kun je gebruik maken van de kijkdag.

Startbod
€ 10,00
€ 10,00
Kavel nummer: 34
Einde op 08/01/2026 18:38